FC Red Bull Salzburg – SC Austria Lustenau

5:0

konec (2:0)

29.05.2020, 20:45 • Wörthersee Stadion, Klagenfurt • Finále • Tadeáš Podolka

To je ode mě z dnešního utkání vše. Děkuji za sledování a někdy na počtenou! (22:38:09)
Zápas dopadl podle očekávaného scénáře, a to výhrou Salzburgu. Lustenau vůbec nestačilo na rychlé hráče prvoligového favorita, hned dvakrát během prvního poločasu, inkasovalo. Tři branky přidal Salzburg ještě ve druhé půli a z utkání se stala exhibice.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 10:0. Střely mimo: 10:2. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:15.

Salzburg získává Rakouský pohár! Už teď má jistotu evropských soutěží.

90+1

90

Tu ale zastavila s přehledem "domácí" obrana.

90

90 minut uběhlo jako voda, Lustenau se pokusí ještě o poslední útočnou akci.

89

A také je v pořádku. Finále Rakouského poháru 2020 je téměř minulostí, Salzburg opravdu dnes dominoval.

88

Koita se nezvedá z trávníku po srážce s Feyrerem, snad bude v pořádku.

87

Rohový kop nebyl nebezpečný, Eres v klidu chytil balon.

86

Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Ulmer, přichází Farkas.

85

Salzburg získává rohový kop a také bude naposledy, tedy popáté střídat.

84

Adeyemiho průnik byl výborný, Okaforovo zakončení šlo mimo tři tyče.

83

Za stavu 5:0 se už jen obtížně hledá motivace, Salzburg ovšem zkouší přidat ještě další branky.

82

Nejlepší střelec Rakouského poháru Ronivaldo se připomněl chytrou střelou, která se zastavila na horní části sítě branky.

81

Dnešní utkání ukázalo obrovský rozdíl mezi Salzburgem a zbytkem Rakouska, které na něj většinou nestačí. S výjimkou třeba Lince..

79

Salzburg právě vstřelil branku!
A je to debakl pro Lustenau! A branka bude připsána SEKOU KOITOVI, od jehož nastřelené ruky balon prošel do sítě mezi nohama Erese. 5:0!

5:0

konec (2:0)

Branky: 19. Szoboszlai, 21. D. Stumberger (vla.), 53. Okafor, 65. Ashimeru, 79. Koita

Karty:   75. Vallci (SLZ) – 15. D. Stumberger (AUL), 39. Tiefenbach (AUL), 51. Freitag (AUL)

FC Red Bull Salzburg: Stankovic – Vallci, Ramalho, Wöber (78. Onguene), Ulmer (C) (86. Farkas) – Okafor, Ashimeru, Junuzović (68. Bernede), Szoboszlai – Hwang (68. Koita), Daka (78. Adeyemi)
Náhradníci: Coronel – Onguene, Farkas, Bernede, Koita, Berisha, Adeyemi

SC Austria Lustenau: Eres – Feyrer, Lageder, D. Stumberger, Schilling – Ranacher, Freitag, Grabher (62. Steinwender) – Mayer (55. Wallace), Ronivaldo, Tiefenbach (55. Katnik)
Náhradníci: M. Stumberger – Avramović, Grujcic, Wallace, Steinweder, Katnik, Reyes

Rozhodčí: Muckenhammer – Kühr, Stangl