Wehen Wiesbaden – SV Sandhausen

0:1

konec (0:1)

26.05.2020, 18:30 • Jan Prošek

Hostující celek vyhrává tento zápas o jednu jedinou branku. V samotném závěru prvního poločasu se dokázal prosadit hlavou zakončující Dennis Diekmeier. Jeho gól se později ukázal jako rozhodující. Domácí své šance neproměnili, navíc dohrávali duel jen v deseti. (20:27:09)
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 7:14. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 22:14.

90+6

90+6

Centr před branku nebyl úspěšný.

90+6

Rohový kop pro domácí celek, ten má tak další šanci na vyrovnání. Před branku jde i gólman.

90+5

Dostáváme se do páté minuty nastavení, zatím se domácí celek úspěšně brání tlaku soupeře. Sám si zatím další šance nevypracoval.

90+4

Vhazovat se nyní bude na polovině hrací plochy, míč mají hosté.

90+3

Moritz Kuhn (Wiesbaden) rozehrává volný kop. Centr se snesl před branku a zakončoval jeho kolega. Manuel Schäffler pálil vysoko nad.

90+2

Dennis Diekmeier (Sandhausen) se dostal do střelecké pozice, jeho rána z první končí vedle branky. Heinz Lindner bude vykopávat. Mnoho času už domácí na vyrovnání nemají.

90+2

Martin Fraisl (Sandhausen) vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na útočnou polovinu. Tam byli jeho spoluhráči, kteří pokračovali ve hře.

90

Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90

Střídání v týmu SV Sandhausen: ze hřiště odchází Denis Linsmayer, přichází Ivan Paurević.

90

Hra je přerušena, na hrací ploše jsou dva míče.

89

Žlutou kartu dostává Julius Biada (SV Sandhausen).

89

Domácím nelze upřít snaha o vyrovnání, ale hostující celek hraje velmi dobře defenzivně.

87

Marvin Ajani to zkoušel individuálně, ale prosadit se přes dva hráče soupeře nedokázal. Hosté překazili zajímavou akci domácích.

85

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, mnoho šancí k vidění není. Niklas Dams (Wiesbaden) hledal dlouhým nákopem spoluhráče, ale jeho akce postrádala přesnost.

84

Střídání v týmu Wehen Wiesbaden: ze hřiště odchází Maximilian Dittgen, přichází Moritz Kuhn.

84

Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene. Hostující klub se snaží hrát co nejdál od své branky.