2. Futsal liga východ

SKP Ocel Třinec – Žabinští Vlci Brno

6:1

konec (2:0)

28.02.2020, 20:00 • Sportovní hala STaRS Třinec • 20. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka)

Z třinecké haly STaRS je to vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (21:51:17)
V Třinci je dohráno! Oceláři překvapili a v domácím prostředí zdolali druhý celek vysoko 6:1. Třinečtí skládali mozaiku vedoucí ke třem bodům už od úvodních minut. Na soupeře vyrukovali s taktikou povolit – přitáhnout a výsledkem je nadstandardní výkon téměř všech hráčů na čele s autorem hattricku Očadlíkem a brankářem Kreželokem.

Hosté trochu zklamali, zkoušeli střílet ze všech pozic, někdy až unáhleně, což se projevilo na výsledném skóre. Třinec tak zvítězil rozdílem pěti gólů a připsal si do tabulky důležité tři body. Hosté odjíždějí z východu republiky s prázdnou.

39:56

Po faulu na Samka uviděl žlutou kartu David Fessl.

39:38

Třinečtí už jen odkopávají na soupeřovu polovinu a těší se na závěrečný hvizd.

38:42

Kreželok i druhou střelu z desítky v podání Havlína vyrazil!

38:42

Kisza fauloval soupeře na půlce, hosty čeká další desítka.

38:34

Očadlík znovu před gólmanem, tentokrát byl úspěšný Pšurný.

38:01

Třinec právě vstřelil branku!
To je Očadlíkův večer! Třinecký hráč převzal přihrávku Buryana z pravé strany a střelou do pravého horního rohu završil hattrick – 6:1!

37:02

Kanadský bod si připisuje brankář Kreželok, který dlouhým výhozem vybídl k hlavičce DANIELA OČADLÍKA. Třinecký hráč hlavou přehodil brankáře Pšurného a zvýšil na 5:1!

36:22

Třinec využil soupeřovu hru bez gólmana, Buryan našel u levé tyče FILIPA PRZYCZKA, který už měl jednoduchou pozici, aby uklidil míč do prázdné brány – 4:1!

36:11

Kreželok fantasticky vyrazil střelu Chrásciny zpoza brankoviště!

35:43

Hosté pokračují při hře bez gólmana.

35:02

Třinečtí si vzali oddechový čas.

35:02

Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
Hrdina předchozích minut kapituloval. Třinecký brankář neudržel střelu TOMÁŠE CHRÁSCINY a hosté snižují třinecký náskok na rozdíl dvou branek – 3:1!

34:55

Po diagonální přihrávce Buryana střílel z první Przyczko, ale trefil pouze brankáře Pšurného.

34:26

Brněnští hrají bez gólmana.

33:37

Kreželok si poradil i s další střelou Havlína. Tentokrát pokus z deseti metrů nohou vyrazil do autu.

33:14

Havlín prudce vypálil a Kreželok vyrazil míč do pravé tyče!

6:1

konec (2:0)

Branky: 4. Buryan (Očadlík), 20. Samek (Buryan), 24. Očadlík (Teofil), 37. Przyczko (Buryan), 38. Očadlík (Kreželok), 39. Očadlík (Buryan) – 36. Chrascína

Karty:   28. Hudzieczek (TRI) – 33. Mezník (ZVB), 40. Fessl (ZVB)

SKP Ocel Třinec: Kreželok – Buryan, Samek, Teofil, Przyczko, Hudzieczek (C), T. Kisza, Očadlík.

Žabinští Vlci Brno: Pšurný – Chroust, Kratochvíl, Svoboda (C), Fessl, Mezník, Havlín, Chráscina.

Rozhodčí: Slanina, Krupa.