3:2

konec (1:1)

27.02.2020, 18:55 • RCDE Stadium (Barcelona) • 1/16 finále • Petr Sumbal

Tipsport: 2.67 3.24 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera. (20:55:35)
Statistiky utkání

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 7:12.
Utkání je u konce. Podle očekávání se z postupu raduje Wolverhampton, který první utkání doma nad Espanyolem vyhrál 4:0. Dnes se z vítězství 3:2 radoval španělský celek. Domácí na chvíli získali naději na postup, když ve v 16. minutě trefil Jonathan Calleri. Jenže už po šesti minutách srovnal Adama Traoré a bylo pro Espanyol po nadějích. Ve druhém poločase šli znovu domácí do vedení, to když se z penalty trefil znovu Jonathan Calleri. Wolves znovu srovnali, postaral se o to Matt Doherty. Anglický tým mohl i vyhrát, kdyby v závěru trefil prázdnou branku Neto. V nastaveném čase tak vstřelil vítězný gól a zároveň zkompletoval svůj hattrick domácí útočník Jonathan Calleri.

90+3

90+3

Ten Wolverhampton odvrátit, ale i dál se musí bránit.

90+2

Ještě stále to domácí z nějakého důvodu zkouší, i když už nemají naději na postup. Budou zahrávat rohový kop.

90+1

90+1. Jonathan CALLERI - 3:2

90+1

Espanyol právě vstřelil branku!
Domácí se přeci jen dočkali! Zahrávali standardní situaci. Po rozehrávce na krátko z pravé strany centroval Pipa, který našel JONATHANA CALLERIHO, který si odstoupil od svého strážce a hlavou zkompletoval svůj hattrick. Asistence: Pipa.

90+1

Nastavují se tři minuty.

90

Naopak Wolves se nikam neženou a hlídají si trpělivě remízu.

89

Ne, že by se zápas jen dohrával. Domácí jsou stále velice aktivní a chtěli by se dočkat vítězné branky.

88

Ofsajd zastavil další akci Espanyolu po pravém křídle.

87

87. Neto netrefil prázdnou branku.

87

Naprosto vyloženou šanci spálil Pedro Neto. Po ubráněném rohovém kopu se hnal do brejku, oběhl si vyběhnutého brankáře, ale pak minul prázdnou branku.

86

Další rohový kop španělského klubu mířil na přední tyč, ale tam to měli hosté pokryté.

85

Ani tento rohový kop však domácím radost nepřinesl a navíc z toho byl útočný faul.

84

Max Kilman srazil další centr domácích a ti budou mít k dispozici rohový kop.

83

Centr Pedrosy z levé strany byl zablokovaný, postaral se o to portugalský záložník João Moutinho.

3:2

konec (1:1)

Branky: 16. Calleri (Pedrosa), 57. Calleri (pen.), 90+1. Calleri (Pipa) – 22. Traoré (Gibbs-White), 79. Doherty (Podence)

Karty:   40. V. Sánchez (ESB), 66. Vargas (ESB), 66. Calleri (ESB) – 6. Traoré (WOS), 56. Kilman (WOS), 63. Gibbs-White (WOS)

Espanyol Barcelona: Prieto – V. Gómez, F. Calero, Naldo, Pedrosa – Melendo (75. Pipa), V. Sánchez (C) (62. Lozano), David López, Darder (67. Lej) – Vargas, Calleri.
Náhradníci: Diego López – Pipa, Lej, Ferreyra, Cabrera, Embarba, Lozano.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Boly, Coady (C), Kilman – Doherty, Dendoncker, Gibbs-White (64. Neto), Moutinho, Vinagre (58. Saïss) – Traoré (78. Jordao), Podence.
Náhradníci: Ruddy – Campana, Jordao, Neto, Jiménez, Saïss, Buur.

Rozhodčí: Guida – Passeri, Peretti

První zápas: Wolverhampton - Espanyol 4:0