DHL Superpohár

HC Olomouc – Mountfield HK

0:2

konec (0:0, 0:1, 0:1)

27.02.2020, 17:30 • Zimní stadion Olomouc • Skupina C • Daniel Fekets (@DFekets)

Skončilo nám utkání juniorského DHL Superpoháru mezi týmy HC Olomouc a Mountfield HK. Rozhodla branka, kterou vsítil ve 25. minutě hostující Vojtěch Síla, sekundu před koncem pak v power-play ještě skóroval Marek Tecl. Východočeši si tak odvážejí všechny body a slaví důležité vítězství.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou!

59:59

Hradec právě vstřelil branku!
Ještě v poslední sekundě potvrzují Hradečtí své vítězství! Co se nepovedlo Sílovi, to zvládl před prázdnou brankou MAREK TECL. Asistence: Matěj Morong, Vojtěch Síla.

59:40

Síla minul prázdnou bránu. Olomouci ale už příliš mnoho času nezbývá.

58:58

Olomouc se snaží dostat do útočného pásma, ale zatím jí to nejde dobře. Hradec stále důsledně brání vlastní třetinu.

58:39

Tecl puk vyhodil na zakázané uvolnění. Hra zůstane před bránou brankáře Dvořáka.

58:03

Hasala je na střídačce. Domácí tým to zkouší v šesti.

57:40

Síla vystihl rozehrávku domácích a bez větších potíží nahodil puk na zadní mantinel.

56:56

Do konce třetí třetina zbývají tři minuty, ale hosté mají hru pod kontrolou. Drží kotouč v útočné třetině a přihrávají si.

56:16

Grochova střela od modré čáry byla zastavena bránícími hráči Hradce Králové.

55:54

Nepřesná rozehrávka domácích skončila zakázaným uvolněním.

55:39

Ďuriš si nabruslil do útočné třetiny, odkud zápěstím vypálil. Hasala neměl komu rozehrát, a tak raději hru přerušil.

54:50

54:38

Hasala na konci olomouckého oslabení vypomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.

54:02

Pozorný Hasala přikryl ve své moci prudkou střelu z levého kruhu. Oba celky mohou vystřídat.

53:43

Hosté nyní museli pryč z útočného pásma. Záhy se tam však hodlají vrátit.

53:15

Hradec měl velkou šanci na zvýšení svého vedení. Janda si před bránou našel šikovnou žabičku svého spoluhráče, ale Marek Hasala se znovu předvedl naprosto brilantním zákrokem.