konec (0:1, 0:1, 0:1)

27.02.2020, 17:30 • Tatněfť Arena, Kazaň • Ondřej Černý

Tipsport: 1.71 4.35 4.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (19:47:42)
Utkání je tedy u konce a vyhrává hostující celek 3:0. V první třetině otevřel skóre Platt. Na kraji druhé periody se v přesilovce prosadil Dawes a v poslední třetině zápas uzavřel ranou od modré Gurkin. Zápas nabídl hodně přesilových her, ale zvlášť domácí je nedokázali využít, což je jednoznačně stálo body v dnešním utkání. Kazaň ale i tak ovládl tabulku základní části východní konference a v osmifinále play off se utká s Nižněkamskem, první zápas se hraje na ledě Kazaně 2.3. Jekatěrinburg skončil ve východní konferenci na čtvrtém místě a v play off narazí na Novosibirsk.

59:01

Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:53

58:53 Jefim GURKIN - 0:3

58:53

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Hotovo, rozhodnuto. Peter Holland našel na modré čáře Nigela Dawese, který na modré čáře našel JEFIMA GURKINA, který se napřáhl a jeho rána propálila vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Nigel Dawes, Peter Holland.

58:34

Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Emil Galimov – 2 min., podrážení).

58:20

Domácí odvolali brankáře a zkouší to v šesti.

57:58

Zápas už se jen dohrává a na puku je momentálně domácí tým za vlastní brankou.

56:50

Zakázané uvolnění hostů.

56:39

56:12

Po zmatku před brankou se puk odrazil na hůl Azevedo, ten hned střílel, ale poloodkrytou branku netrefil.

55:39

Azevedo našel zleva na pravé straně Petrova, který z voleje pálil. Jeho pokus z dobré pozice branku netrefil.

54:49

Oslabení hostí začíná jejich vyhozením přes všechny čáry.

54:39

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jevgenij Mozer – 2 min., nedovolené bránění).

54:19

Následuje komerční přestávka.

53:47

53:20

Maxim Berezin vystřelil od modré, ale nepřesně a domácí vyhazují.

0:3

Branky a nahrávky: 6. Platt, 21. Dawes (Sexton, Macek), 59. Gurkin (Dawes, Holland)

Ak Bars Kazaň: Reideborn (Biljalov) – Ljamkin, Rukavišnikov, Pedan, Wikstrand, N. Averin, Judin, Žuravljov – Azevedo, A. Galimov, K. Petrov – E. Galimov, Dyňak, Voronkov – Fisenko, Galuzin, Sannikov – Frattin, Cormier, V. Tichonov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (41. Galkin) – Berezin, Gurkin, Mamkin, Batyršin, Sevostjanov, Trjamkin, Valitov – Macek, Holland, Dawes – Sexton, Platt, Mozer – A. Garejev, Kučerjavenko, Bělousov – Chripunov, V. Popov, Obidin.

05:38 JEK 2 Batyršin, podrážení
05:50 JEK 0:1 Platt
20:00 KZN 2 Azevedo, podrážení
20:34 JEK 0:2 Dawes (Sexton, Macek)
23:02 JEK 2 A. Garejev, držení hole
27:06 KZN 2 N. Averin, vražení na hrazení