2. liga skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – BK Havlíčkův Brod

4:3

po prodl. (1:2, 2:0, 0:1 - 1:0)

26.02.2020, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 43. kolo • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tipsport: 2.25 4.3 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (20:19:17)

62:36

Drtiči právě vstřelili branku!
Hodonín vítězí! Domácí využili špatného střídání na straně soupeře, STANISLAV BALÁN tváří v tvář brankáři nezaváhal. Bez asistence.

61:54

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kryštof Kulhánek – 2 min., držení hole).

60:41

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Oldřich Horák – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Miroslav Třetina – 2 min., hrubost).

60:26

Domácí zaspali, čehož využil Třetina a vypálil z pravého kruhu těsně nad.

60:01

60:00

59:13

Oprava zakázaného uvolnění, bude se vhazovat ve středovém kruhu.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28

Roman Mikeš z mezikruží napálil kotouč do lapačky brankáře Hodonína.

55:34

Domácí hrají v plném počtu.

53:52

Ve čtyřech zahrozili domácí, jenže z rychlého brejku netrefili bránu.

53:34

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Jáchym Janošek – 2 min., nedovolené bránění).

52:46

Holík převedl fantastický zákrok! Jen díky němu je skóre stále vyrovnané.

52:20

Po několika dorážkách se touš pohyboval v brankovišti hostujícího mužstva, shahu Hoonína o protlačení kotouče do sítě zastavil hvizd rozhodčího.

49:43

Mikeš měl na hokejce čtvrtý gól Havlíčkova Brodu, v ideální palebné pozici však vůbec netrefil puk.

49:10

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Zničehonic přichází srovnání stavu! VOJTĚCH HOLENDA se natlačil z levé strany před Kubáně a prostrčil mu kotouč mezi nohama. Asistence: Michal Kliment.

47:38

Domácí hráč nabral ve středním pásmu rychlost a dostal se do dobré šance, střelu k bližší tyči ovšem Holík za záda nepustil.

47:13

Hodonín má ve třetí třetině jasně navrch, stále ale nedokázal navýšit své vedení.

4:3

Branky a nahrávky: 9. Ševčík, 32. Jurča (Luža, Balán), 33. Ševčík (Luža, Balán), 63. Balán – 4. Musil (Kliment, Mikeš), 10. Mikeš (Plachý, Voříšek), 50. Holenda (Kliment)

SHK Drtiči Hodonín: Kubáň (Javůrek) – Janošek, Slabý, Sedláček, Věžník, Ševčík, Miklík (A), Horák – Čejka, Krejčí, Jurča (C), Komínek, Charvát, Mlynář, Balán, Polák, Hložánek, Janás, Luža.

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Pejchal, Kulhánek, Krejčí, Benák, Škareda, Vala (A), Kliment – Voříšek (A), Musil, Plachý, Ludvík, Přidal, Holenda, Třetina (C), Mikeš, Kadlec.

Rozhodčí: Slavka – Maloušek, Hübl