HC Slovan Ústí nad Labem – SKLH Žďár nad Sázavou

8:4

konec (3:1, 3:1, 2:2)

21.02.2020, 18:45 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Skupina A • Jakub Kohout

Slovan ve třetí třetině potvrdil převahu, udržel vedení a bere z dnešního utkání tři body. (20:55:17)

59:42

58:23

Žďár je smířen s prohrou v dnešním utkání a už ani příliš nebrání.

57:42

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pachl – 2 min., nedovolené bránění).

55:23

Slovan uzavřel Žďár v obranném pásmu a nepříjemně obstřeluje Rulfa ze všech stran.

53:23

Slovan má teď zápas plně ve svých rukou. Žďár nepustí k puku.

51:39

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Šindelář byl jen kousek od zapsání hattricku. Zakončen ale nechal na ADAMU JANOUŠKOVI, který zakončil do pravého horního rohu. Asistence: Vít Šindelář.

50:25

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Hampl – 2 min., podrážení).

48:28

Slovan se snaží hru více kontrolovat a rozehrává pomalu z obranného pásma.

47:18

Žďár právě vstřelil branku!
MATĚJ JINDRA si po trefě do pravé šibenice zapisuje hattrick a snižuje náskok Slovanu na dvě branky.

44:40

VÍT ŠINDELÁŘ dnes vládne hře ve čtyřech. Více místa na hřišti mu zřejmě vyhovuje a dokáže se skvěle uvolnit. Jakub Tot ho vyslal po levé straně a Šindelář byl v samostatném úniku na brankáře neomylný. Asistence: Jakub Tot.

44:28

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Štěpánek – 2 min., zásah do nohou).

44:26

43:15

Jen těsně se teď nedostal puk za brankovou čáru Svobodovy svatyně. Ústecký obránce však situaci zachránil a odpálil puk pryč z brankoviště.

42:25

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Průša – 2 min., podrážení).

40:27

Hned v úvodu poslední periody stahuje JIŘÍ KOCHRDA vysoký náskok domácího celku. – 6:3.

40:01

Ve druhé třetině poskočil Slovan Žďáru ještě o něco víc. Za Žďár se sice opět prosadil Matěj Jindra. To však nic nezmůže s domácí dominancí na ledě a vedení po druhé třetině 6:2.

8:4

Branky a nahrávky: 7. Šindelář (Čermák), 15. Tot (Koval), 17. Gottfried (Štěpánek), 26. Tot (Harkabus, Šindelář), 37. Čermák (Brandner, Janoušek), 40. Janoušek (Čermák, Brandner), 45. Šindelář (Tot), 52. Janoušek (Šindelář) – 17. Jindra (Šerejch, Kochrda), 29. Jindra (Šrejch), 41. Kochrda, 48. Jindra (Štola)

HC Slovan Ústí nad Labem: Svoboda (Kmoch) – Stuchlý, Jarábek, Gottfried, Polata, Šešina, Štěpánek – Brandner, Janoušek, Čermák, Hampl, Tot, Průša, Šindelář, Koval, Harkabus

SKLH Žďár nad Sázavou: Rulf – Doležal, Prokop, Winkler – Štola, Malenovský, Šerejch, Pachl, Jindra, Kochrda, Bednář, Augusta

Rozhodčí: Kamil Zavřel – Patrik Goltsch, Natálie Bublová

05:45 UNL 2 Koval, podrážení
07:00 UNL 1:0 Šindelář (Čermák)
14:10 UNL 2:0 Tot (Koval)
15:35 ZNS 2 Pachl, podrážení
16:05 UNL 3:0 Gottfried (Štěpánek)