Italská Serie A

Brescia Calcio – SSC Neapol

1:2

konec (1:0)

21.02.2020, 20:45 • Stadio Mario Rigamonti, Brescia • 25. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 5.75 4.24 1.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:48:47)
Držení míče: 29 % : 71 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 7:2. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:14.
Utkání je u konce a jestliže po první půli hosté ztráceli, tak dobrou hrou po přestávce zvládli skóre otočit a vybojovat výhru. O srovnání se v 50. minutě postaral proměněnou penaltou Lorenzo Insigne a o další čtyři minuty později dokonal obrat parádní střelou Fabián Ruiz. Snaha Brescie o srovnání vyšla naprázdno, Ospina prakticky nemusel vážně zasahovat. Zápas tak skončil výsledkem 1:2, Neapol je po výhře šestá s 36 body, Brescia je devatenáctá s 16 body.

90+5

90+4

Obrana Brescie už je hodně otevřená a hosté mohou podnikat výpady. Jeden takový musel hasit včas vyběhnutý Joronen.

90+3

Dva sražené centry před Ospinu, v pokutovém území Neapole je hodně přehuštěný prostor.

90+2

Joronen pospíchá s rozehrávkou, žene své spoluhráče před šestnáctku Neapole.

90+1

Hosté nevymýšlí nic složitého, pokud mají možnost, pouze odkopnou na útočnou polovinu.

90

Rozhodčí přidá pět minut.

90

Žlutá karta pro hostující barvy, dostal ji Arkadiusz Milik.

89

Ospina má míč u sebe a bude rozehrávat. A zase to nějaký ten čas trvá.

88

Útočný faul domácích, Neapol s rozehrou samozřejmě nikam nespěchá.

87

Balotelli se hnal za pasem za obranu, na hranici vápna ale míč efektní rybičkou vyhlavičkoval brankář Ospina. No a navíc se mával Balotelliho ofsajd.

86

Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Diego Demme, přichází Allan.

85

Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Daniele Dessena, přichází Emanuele Ndoj.

85

Roh domácích a na vysoký centr si naskakoval Matějů. Tvrdě se ale hlavou střetl s Ruiem a je teď trochu otřesený.

84

Milik ve středovém kruhu fauloval Chancellora, Brescia pospíchá do dalšího útoku.