16.02.2020, 17:00 • SH Jižní Město • 24. kolo • Patrik Czepiec

Tipsport: 1.15 8.5 8.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Martin Dejmal – 35
Střely na branku v prodloužení: 4:2
Střely celkem: 42:22
Utkání přihlíželo 131 diváků.
Sledovali jsme jedno z nejvíce strhujících utkání tohoto ročníku Superligy. Chodov vedl v duelu už 5:1 a ještě v 54. minutě poměrem 6:3. Královské Vinohrady ale nesložily zbraně a hlavně zásluhou čtyřbodového Zbyňka Stuchlíka a také dvou tref Svobody i Hartmana dokonaly fenomenální zápletku. Chodov psychicky ve třetí třetině naprosto odešel, nepomohl mu ostatně ani gól z 59. minuty, kterým mohl definitivně rozhodnout o svém vítězství. FAT PIPE Florbal Chodov – TJ Sokol Královské Vinohrady 7:8 po prodloužení.

63:19

63:19 Petr HARTMAN - 7:8

63:19

Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
Velkolepý obrat je na světě. Lukáš Gregor při pokračující powerplay rozehrál další akci a čtvrtá asistence v podání Zbyňka Stuchlíka rozhodla o konečném osudu tohoto utkání. PETR HARTMAN se z pravé strany vší silou opřel do balónku a našel prostor nad levou nohou brankáře Šimůnka, který už nestihl přesun ke své bližší tyči. Vinohrady berou vítězství v prodloužení. Asistence: Zbyněk Stuchlík.

63:00

Gregor má rozehrávku v rohu.

62:26

Ten teď schoval také přízemní střelu.

62:07

Rána tahem Daniela Maxy protáhla Dejmala.

61:30

Pražan napadá rozehrávku hostů, kteří zase hráli v šesti. Po zisku míčku v podání Maxy ke stejné variantě sahá Chodov.

61:03

Sám stál před odkrytou klecí Tomáš Sýkora, jenže ani on ještě nerozhodnul.

60:47

I domácí v šesti.

60:31

Lukáš Gregor opět z hranice brankoviště po otočce, tentokrát jen do těla gólmana.

60:05

Vinohrady získávají míček a odvolávají brankáře Dejmala.

60:01

Neskutečná třetí třetina! Zdálo se, že je rozhodnuto, ale Královské Vinohrady se nevzdaly a trefou Lukáše Gregora 14 vteřin před sirénou poslali utkání do prodloužení, které začne za malou chvíli.

7:8

Branky a nahrávky: 3. Ondrušek (Krbec), 6. Maxa (M. Vávra), 14. Řezáč (J. Koutný), 16. J. Koutný (Švajný), 31. Řezáč (J. Koutný), 51. Majer (M. Vávra), 59. Maxa (Pražan) – 13. Linhart (Vnuk), 49. Svoboda (Z. Stuchlík), 50. Svoboda (Linhart), 54. O. Stuchlík (Skřivánek), 56. Hartman (Z. Stuchlík), 58. Skřivánek (Hájek), 60. Gregor (Z. Stuchlík), 64. Hartman (Z. Stuchlík)

FAT PIPE Florbal Chodov: Šimůnek (Mich. Rebro) – Pražan, Maxa, Kašovský, Vošta, Sýkora, Strnad – Mikeš, M. Vávra, Ondrušek – Řezáč, M. Koutný, Švajný – Matejčík, Eremiáš, Majer – J. Koutný, Krbec, Plíhal.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Dejmal (Mazák) – Richtr, Otta, O. Stuchlík, Lanc, D. Záň, Hanák, Rossi, Vnuk – Linhart, Bína, Hartman – Skřivánek, Hájek, Z. Stuchlík – Svoboda, Entlicher, Gregor.

Rozhodčí: Furmánek, Šolc

02:40 CHD 1:0 Ondrušek (Krbec)
05:51 CHD 2:0 Maxa (M. Vávra)
12:26 SKV 2:1 Linhart (Vnuk)
13:19 CHD 3:1 Řezáč (J. Koutný)
15:54 CHD 4:1 J. Koutný (Švajný)