NHL

Colorado Avalanche – Los Angeles Kings

1:3

konec (0:1, 1:0, 0:2)

16.02.2020, 02:00 • Falcon Stadium, U.S. Air Force Academy • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.58 4.86 4.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání:

Pavel Francouz (COL) 17 minut, 6 zákroků, 1 gól, 85,7%
Martin Frk (LAK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:04 (05:06:29)

1. Tyler Toffoli (LAK) 3+0
2. Jonathan Quick (LAK) 32 zák., 1 gól, 97,0%
3. Samuel Girard (COL) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 33-23; Zablokované střely: 18-9; Vhazování: 55%-45%; Hity: 24-25; Přesilové hry: 0/2-0/2; Trestné minuty: 4-4.

Tyler Toffoli vsítil hattrick a Colorado podruhé v řadě prohrálo

Samuel Girard sice těsně před koncem druhé třetiny odpověděl na úvodní gól Tylera Toffoliho z patnácté minuty utkání, jenže útočník Los Angeles Kings vstřelil během poslední minuty další dva góly a zkompletoval hattrick. Pavel Francouz na začátku třetí třetiny utkání musel nahradit zraněného Philippa Grubauera. Konečný výsledek. Colorado Avalanche 1 Los Angeles Kings 3.

59:55

59:55 Tyler TOFFOLI - 1:3

59:55

Los Angeles právě vstřelilo branku!
TYLER TOFFOLI si nabruslil na přihrávku Anžeho Kopitara a z vrcholu pravého kruhu pro buly pak zamířil do prázdné brány Avalanche – je to 1:3! Hattrick! Asistence: Anže Kopitar a Alex Iafallo.

59:05

59:05 Tyler TOFFOLI - 1:2

59:05

TYLER TOFFOLI se fantasticky uvolnil na vrcholu mezikruží a následně prudkou střelou zápěstím zamířil nad vyrážečkou Pavla Francouze k pravé tyči! Jeho druhý gól v zápase, který zřejmě bude vítězný. Kings vedou. Asistence: Anže Kopitar.

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:29

Dustin Brown mohl rozhodnout střelou z bodu levého kruhu pro vhazování, jenže jeho následná prudká střela zápěstím byla zablokována. Důležitý zákrok obránce.

57:18

Nikita Zadorov vypálil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování, jenže jeho následná střela zamířila nad bránu a vypadá to, že se dočkáme přídavku, tedy prodloužení. Stav utkání je v závěru stále vyrovnaný.

56:38

Dnešní utkání sleduje 43574 diváků.

55:32

Nathan MacKinnon teď vystřelil na vrcholu mezikruží a dobře mířil k pravé tyči, Jonathan Quick ale předvedl semafor, po kterém následuje komerční přestávka.

54:31

Jonathan Quick válel v brankovišti sudy, jenže Avalanche z dorážky minuli pravou tyč brány!

53:46

Trevor Moore vypálil na vrcholu levého kruhu a jeho rána mířila ke vzdálenější pravé tyči, Pavel Francouz byl ale připravený a puk vyrazil levým betonem. Stále 1:1.

52:58

Nathan MacKinnon na levém křídle vypálil téměř od modré čáry a jeho táhlý pokus skončil v náručí klečícího Jonathana Quicka. Následuje komerční přestávka.

51:27

Pavel Francouz teď po obrovském závaru před bránou nemusel zasahovat a vyloučený André Burakovsky už je také zpět na ledě. Oba týmy hrají v plném počtu.

1:3

Branky a nahrávky: 40. Girard (Rantanen) – 15. Toffoli (Iafallo, J. Ryan), 60. Toffoli (Kopitar), 60. Toffoli (Kopitar, Iafallo)

Colorado Avalanche: Grubauer (43. Francouz) – Graves, Makar, E. Johnson (A), Girard, Cole, Zadorov – Rantanen, MacKinnon (A), Burakovsky – Donskoi, Compher, Landeskog (C) – Calvert, Bellemare, Ničuškin – Kameněv, Jost, Nieto. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – Doughty (A), Martinez, Walker, J. Ryan, Roy, MacDermid – Toffoli, Kopitar (C), Iafallo – Frk, J. Carter (A), A. Kempe – D. Brown, Lizotte, Moore – Lewis, Amadio, Wagner. Hlavní trenér: Todd McLellan.

Rozhodčí: Chris Rooney, Tom Chmielewski. Čároví: Greg Devorski, Shandor Alphonso

Diváci: 43574

07:07 LAK 2 J. Carter, hákování
07:10 COL 2 Landeskog, podrážení
14:01 LAK 0:1 Toffoli (Iafallo, J. Ryan)
39:18 COL 1:1 Girard (Rantanen)
42:33 COL -Francouz +Grubauer (Střídání)
49:10 LAK 2 Lizotte, držení
49:27 COL 2 Burakovsky, nedovolené bránění