2:4

konec (0:1, 1:2, 1:1)

16.02.2020, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 3.44 4.44 1.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání mezi Ottawou a Torontem je u konce. K překvapení nedošlo, jelikož dva body získalo po výhře 4:2 Toronto. Hosté ve 32. minutě vedli už 0:3, ovšem skvělá druhá polovina zápasu v podání domácích skóre změnila. Ottawa v závěrečné powerplay ztrácela už jen branku, ale gól do prázdné klece přecejen vsítili hosté. Ottawa se tak stále nepřehoupla přes hranici padesáti získaných bodů.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek neděle! (03:50:50)
Hvězdy zápasu:

1. William Nylander (Toronto) 1+0
2. Jack Campbell (Toronto) 2 inkasované góly, 25 zákroků
3. Craig Anderson (Ottawa) 0 inkasovaných gólů, 14 zákroků.
Československá stopa v utkání

Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

59:42

Tkachuk se před bránou neprosadil. To už vypadá s Torontem velmi dobře.

59:15

Domácí to ještě zkouší bez brankáře. Nyní vybojovali útočnou třetinu, avšak času už zbývá velmi málo.

58:46

58:46 Mitchell MARNER - 2:4

58:46

Toronto právě vstřelilo branku!
Gól do prázdné brány střílí MITCHELL MARNER. Hostující hráč získal puk na svou hůl a těsně před vlastní modrou čárou krásným obloučkem dopravil puk až do brány soupeře. 2:4. Asistence: Auston Matthews.

58:12

Anderson je na střídačce. Ottawa to zkouší v šesti hráčích v poli.

57:59

Tavares napadal až za bránou Ottawy. Ohlášeny jsou poslední dvě minuty třetí periody.

57:19

Bojuje se u mantinelu ve třetině Toronta. Ottawě zatím závěrečné minuty celkem vychází, protože Torontu pořádně zatápí.

56:57

Brownův pokus skončil nad horní tyčí. Následovalo vyhození Jasona Spezzy na zakázané uvolnění.

56:16

Obrana hostů se úplně otevřela. To byla voda na mlýn pro rozjetého Pageaua, jenž se dostal do skvělé pozice. Jack Campbell ale máchl lapačkou a předvedl parádní zákrok.

56:02

Travis Dermott si nabruslil do skvělé pozice. Anderson ale ramenem vyrazil puk do ochranné sítě. Před námi je poslední komerční přestávka.

55:36

Ottawa zabrala a už se usadila v pásmu soupeře. Vypadá to, že závěrečné minuty budou velice zajímavé.

55:18

54:34

Craig Anderson znovu čaroval. Zach Hyman se dostal do samostatného úniku, který však neproměnil v gól. Anderson nechal vzpomenout na Martina Brodeura a parádním zákrokem lapačkou rozdováděl domácí publikum.

54:17

Senators se pro puk musí vracet. Anderson svým spoluhráčům pomáhá s rozehrávkou.

2:4

Branky a nahrávky: 37. Co. Brown (Naměstnikov, Tierney), 50. Goloubef (Chabot, B. Tkachuk) – 5. Matthews (Hyman, Dermott), 22. Muzzin (Kerfoot, Liljegren), 32. W. Nylander (Tavares), 59. Marner (Matthews)

Ottawa Senators: M. Högberg (32. C. Anderson) – Chabot (A), Hainsey (A), N. Zajcev, Reilly, DeMelo, Goloubef – Duclair, Anisimov, N. Paul – Co. Brown, Pageau (A), B. Tkachuk – Batherson, Tierney, Naměstnikov – Sabourin, White, Ennis.

Toronto Maple Leafs: J. Campbell (Andersen) – Holl, Muzzin, Barrie, Dermott, Liljegren, Sandin – Marner (A), Matthews (A), Hyman – Kerfoot, Tavares (C), W. Nylander – Kapanen, Spezza, Engvall – Timashov, F. Gauthier, Clifford.

Rozhodčí: Charron, Hanson – Cormier, Racicot

Diváci: 18 544

04:11 TOR 0:1 Matthews (Hyman, Dermott)
08:33 TOR 2 Matthews, podrážení
12:12 OTT 2 Goloubef, hrubost