konec (3:1, 0:0, 1:2)

15.02.2020, 12:15 • RT TORAX ARENA • 15. kolo • Gabriela Juříková

Děkuji za pozornost, z dnešního utkání v RT TORAX ARENĚ je to ode mne vše.
Přeji Vám krásný zbytek dne a pohodový víkend. (14:31:00)
Domácí si tak připisují vzácné tři body a budeme jen čekat, jak dopadnou ostatní utkání, zda se RT TORAX posunul jen na pátou pozici nebo i o nějaká patra výše.
Tuto třetinu vyhrává Meteor a jen díky Sližovu umění nevstřelili více gólů. Na 4:1 navyšoval Krzysztof Macias, jehož trefa je nakonec vítězná. Protože Třemošná dokázala dvěma góly utkání zdramatizovat. Jiří Beníšek zakončil samostatný únik ve 48. minutě a po pěti minutách se radoval z úspěšného nastřelení na bránu Maxmilián Hošťálek. Hosté v závěru hráli bez gólmana proti čtyřem Porubanům, ale k vyrovnání se nedopracovali. Slíž byl nedobytná hradba. K porubskému vítězství dopomohlo i pomyslné štěstí. Soupeř byl v určitých chvílích o krok pozadu.

59:45

Dorážku prováhal Beníšek.

59:24

Mimo míří Sieger.

59:11

Střela Beránka končí v náručí Slíže. Střelu velmi dobře viděl.

58:56

Hosté jsou z pásma vykázáni pro postavení hráče v brankovišti.

58:40

Střela Siegra končí odražena mimo brankoviště.
Třemošná hraje bez gólmana!

58:20

Oddechový čas pro hosty.

58:20

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Krz. Macias – 2 min., hákování).

57:53

57:45

Černý dlouho váhá za brankou komu nahrát, nakonec se sám rozjíždí do pole a až na kruzích nahrává najetému Halatovi.

57:13

57:05

Po střele Dvořáka končí puk v ochranné síti. Porubané se brání jakoby hráli oslabení. Nechávají soupeře tvořit.

56:11

Slíž vychytal Baláka, který kroutí hlavou, že puk neprošel.

55:53

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Krasanovský – 2 min., nedovolené bránění).
Všichni mysleli, že se píská postavení hráče v brankovišti, ale nakonec vyloučení. Hraje se 4/4.

55:50

Závar před brankou řeší rozhodčí písknutím.

4:3

Branky a nahrávky: 4. Krz. Macias (Hlaváč, Halata), 17. Vehovský (Halata, Macias), 18. Ślusarczyk, 44. Macias (Halata) – 16. Kaiser (Beníšek, Balák), 48. Beníšek, 53. Hošťálek (Krasanovský, Reiser)

HC RT TORAX Poruba: Slíž (Drabčík) – Černý, Hlaváč, Kac. Macias, Gelnar, Bechný, Borkovec – Krz. Macias, Halata, Vehovský – Ślusarczyk, Koudelný, Chovanec – Lambert, Kovalčík, Stodůlka – Szcześniak, Kalužík

HC Meteor Třemošná: Ženíšek (Vondráš) – Čarda, Dolhý, Plecitý, Malkovský, Bláha, Balák, Albrecht, Hošťálek – Reiser, Beníšek, Sieger, Dvořák, Fiala, Krasanovský, Pešek, Kaiser, Beránek

Rozhodčí: Velčovský – Czubaj, Rychlý

02:32 MTT 2 Beníšek, podrážení
03:58 POM 1:0 Krz. Macias (Hlaváč, Halata)
04:25 MTT 2 Pešek, nedovolené bránění
14:25 POM 2 Bechný, podrážení
15:23 MTT 1:1 Kaiser (Beníšek, Balák)