0:4
konec (0:1, 0:3, 0:0)
15.02.2020, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • 15. kolo • Info o změnách stavu (Kristýna Nováková)
HC Olomouc – HC Motor České Budějovice
0:4
konec (0:1, 0:3, 0:0)
Branky a nahrávky: 9. Kašpar (Kalčík), 21. Kašpar, 26. Kašpar (Kříž, Petrásek), 34. Kříž (Kašpar)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Olomouc:
Špunar (Hořejší) – Holcman, Drábek, Přecechtěl (C), Mudrák, Stratil, Galvas, Pekr, Radová – Zelinka, Přidal, Lajoš, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný (A), Ruda, Izák, Jeřábek
Náhradníci:
Trenér:
HC Motor České Budějovice:
Šebo (Lidák) – Fousek (A), Cibulka, Hail (C). Placek, Hromada, Dvořák, Willmann – Hála, Kašpar, Braun, Petrásek, Kantor, Pitel, Kalčík, Vavřík, Sochor
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vaněk – Bryška, Kučera
Diváci:
1. třetina | ||||
08:27 | CEM | 0:1 | Kašpar (Kalčík) | |
13:55 | OLO | 2 | Jeřábek, hákování | |
15:39 | CEM | 2 | Braun, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:46 | CEM | 0:2 | Kašpar | |
21:16 | OLO | 2 | Jeřábek, podrážení | |
25:29 | CEM | 0:3 | Kašpar (Kříž, Petrásek) | |
33:01 | CEM | 0:4 | Kříž (Kašpar) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
Konec |
Novosibirsk – Čerepovec 11:30 3:2
Barys – Soči 12:00 3:2
Ufa – Petrohrad • po prodl. 12:30 4:5
Čeljabinsk – Kunlun • po s.n. (3:1) 13:00 3:2
Jaroslavl – CSKA Moskva 15:00 0:4
Jokerit – Magnitogorsk • po s.n. (1:2) 15:00 3:4
Kazaň – Spartak Moskva 15:00 4:1
Nižněkamsk – Vladivostok 15:00 6:1
N.Novgorod – Chabarovsk 15:00 2:5
Minsk – Jekatěrinburg 15:10 4:6
Riga – Dynamo Moskva • po prodl. 16:00 6:7
40:01
40:00
33:01
Autorem gólu je MARCEL KŘÍŽ. Asistence: David Kašpar.
25:29
Autorem gólu je DAVID KAŠPAR. Asistence: Marcel Kříž a Filip Petrásek.
21:16
20:46
Autorem gólu je DAVID KAŠPAR. Bez asistence.
20:01
20:00
15:39
13:55
08:27
Autorem gólu je DAVID KAŠPAR. Asistence: Jakub Kalčík.
00:01
HC Olomouc: Špunar (Hořejší) – Holcman, Drábek, Přecechtěl (C), Mudrák, Stratil, Galvas, Pekr, Radová – Zelinka, Přidal, Lajoš, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný (A), Ruda, Izák, Jeřábek
HC Motor České Budějovice: Šebo (Lidák) – Fousek (A), Cibulka, Hail (C). Placek, Hromada, Dvořák, Willmann – Hála, Kašpar, Braun, Petrásek, Kantor, Pitel, Kalčík, Vavřík, Sochor
Rozhodčí: Vaněk – Bryška, Kučera.