2:5
konec (0:1, 1:2, 1:2)
15.02.2020, 15:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • David Suchý
Tipsport: 1.88 3.94 3.66 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.88 - 3.94 - 3.66
Torpedo Nižnij Novgorod – Amur Chabarovsk
2:5
konec (0:1, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 22. Aljajev (Barancev, Rattie), 42. Žafjarov (Aljajev, Schroeder) – 8. Vitásek (Ruděnkov, Fajzullin), 32. Gorškov (Vj. Ušenin, Vitásek), 36. Železkov (A. Lazarev), 44. Jazkov (T. Zohorna), 56. V. Vasiljev (Ignatovič, Rasskazov)
Karty:
Neproměněná penalta:
Torpedo Nižnij Novgorod:
Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev (C), Ch. Genoway, Zborovskij, Mišarin, Aljajev, Minejev – Žafjarov, Shore, Schroeder (A) – Belevič, Rattie, Šenfeld – Urakov, Bočarov, D. Iljin (A) – Gončaruk, Počivalov, Verjajev – Šachvorostov.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk:
Alikin (Kiseljov) – Vitásek, Jordán, Ignatovič, V. Vasiljev, Turbin, Korjagin, Korobov, Alexandrov – H. Zohorna (C), T. Zohorna, Jazkov – Fajzullin, Rasskazov (A), Ruděnkov – Vl. Ušenin (A), Vj. Ušenin, Gorškov – Železkov, A. Lazarev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Beljajev, Oskirko – Slavikovskij, Šadrin
Diváci: 5500
1. třetina | ||||
07:59 | CHA | 0:1 | Vitásek (Ruděnkov, Fajzullin) | |
18:46 | CHA | 2 | Korjagin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:37 | CHA | 2 | V. Vasiljev, faul kolenem | |
21:59 | NNO | 1:1 | Aljajev (Barancev, Rattie) | |
23:19 | NNO | 2 | Bočarov, hákování | |
31:05 | CHA | 1:2 | Gorškov (Vj. Ušenin, Vitásek) | |
35:39 | CHA | 1:3 | Železkov (A. Lazarev) | |
38:40 | NNO | 2 HL | příliš mnoho hráčů | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:14 | NNO | 2:3 | Žafjarov (Aljajev, Schroeder) | |
43:37 | CHA | 2:4 | Jazkov (T. Zohorna) | |
49:15 | CHA | 2 | A. Lazarev, podrážení | |
53:39 | NNO | 2 | Verjajev, nedovolené bránění | |
55:29 | NNO | 2 | Belevič, podrážení | |
56:00 | CHA | 2:5 | V. Vasiljev (Ignatovič, Rasskazov) | |
57:01 | CHA | 2 | Turbin, krosček | |
Konec |
Novosibirsk – Čerepovec 11:30 3:2
Barys – Soči 12:00 3:2
Ufa – Petrohrad • po prodl. 12:30 4:5
Čeljabinsk – Kunlun • po s.n. (3:1) 13:00 3:2
Jaroslavl – CSKA Moskva 15:00 0:4
Jokerit – Magnitogorsk • po s.n. (1:2) 15:00 3:4
Kazaň – Spartak Moskva 15:00 4:1
Nižněkamsk – Vladivostok 15:00 6:1
N.Novgorod – Chabarovsk 15:00 2:5
Minsk – Jekatěrinburg 15:10 4:6
Riga – Dynamo Moskva • po prodl. 16:00 6:7
Michal Jordán (CHA) 0+0, 5 střel, čas na ledě 22:00
Ondřej Vitásek (CHA) 1+1, 2 střely, čas na ledě 20:36
Hynek Zohorna (CHA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:00
Tomáš Zohorna (CHA) 0+1, 3 střely, čas na ledě 16:40
Marek Langhamer (CHA) nenastoupil (17:21:45)
Střely na branku – 16:38.
Zblokované střely – 12:11.
Vyloučení – 4:4.
Využití přesilovek 1/4 – 1/4.
Vhazování – 40:13
59:20
57:17
57:01
56:00
56:00 Valerij VASILJEV - 2:5
56:00
Hosté využívají klasickou přesilovou hru! Hodně prostoru měl u modré u modré čáry obránce Ignatovič, který ihned vypálil na brankáře. Lindbäck vyrážel pouze vedle sebe, kde byl maximálně důrazný VALERI VASILJEV, jenž dotlačil puk za brankáře.
Asistence: Maxim Ignatovič, Kirill Rasskazov.
55:29
54:25
53:39
53:20
52:13
51:08
50:44
49:15
49:04