15.02.2020, 15:00 • Hartwall Arena • Adam Dořák

Tipsport: 2.09 4.26 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání
Jokerit
David Sklenička – 0+1; 1 střela na branku; 3 hity; 1 vyloučení v první třetině; čas na ledě: 20:01.

Magnitogorsk
Tomáš Filippi – 1+1; 1 střela na branku; 1 vyloučení v prodloužení; čas na ledě: 19:37
Andrej Nestrašil – 0+1; 2 střely na branku; čas na ledě: 21:29 (17:40:07)
Magnitogorsk nakonec vítězí po samostatných nájezdech a rozhodně může být rád za dva body do tabulky! Nižněkamsk však v souběžně hraném zápase zvítězil 6:1 nad Vladivostokem a Metallurg tedy hájí své osmé místo stále o dva body před tímto celkem!

V samostatných nájezdech zvítězil tým Metallurg Magnitogorsk.
Autorem vítězné branky je BRANDON KOZUN.

4. série 1:2

Bogdan POTĚCHIN naznačil ránu, následně ještě chtěl do kličky, ale neuspěl a Magnitogorsk si bere plusový bod do tabulky.

Brian O'NEILL neproměňuje.

3. série 1:2

Eric O'DELL nedostal puk mezi betony brankáře.

Nicklas JENSEN neproměňuje.

2. série 1:2

Brandon KOZUN proměňuje svou hbitou střelou.

2. série 1:1

Jesse JOENSUU neproměňuje.

1. série 1:1

Roman LJUBIMOV proměňuje, když u pravé tyčky nakonec překlopil puk do branky.

1. série 1:0

Mikko LEHTONEN prostřelil brankáře k levé tyči.

Samostatné nájezdy začínají.
Přestože měl Jokerit více ze hry, tak největší šanci rozhodnout měl Eric O'Dell, ale proti Nienimu neuspěl.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:57

Největší šance v samotném závěru! Niemi se nyní ukázal, když se roztáhl ve svém brankovišti a betonem zastavil puk po zakončení Erica O'Della, kterému stačilo jen puk více nadzvednout nad jeho beton!

63:55

Jokerit zavezl puk do pásma, ale velmi rychle vinou špatné rozehrávky o něj přichází.

62:51

Magnitogorsk je sice v plném počtu, ale jejich soupeř je stále v jejich pásmu a zatím soupeři nepůjčuje puk v daném prodloužení.

61:48

Henrik Haapala měl šanci rozhodnout, ale sovu střelu namířil přesně do brankáře.

3:4

Branky a nahrávky: 12. Savinainen (Regin, O'Neill), 32. Mäenalanen (Savinainen, D. Sklenička), 52. Anttila (Oksanen, Pihlström) – 16. Mozjakin (Filippi, A. Nestrašil), 21. Filippi (Mozjakin), 35. J. Jakovlev (Mozjakin, Loktionov), rozh. náj. Kozun