KHL

Traktor Čeljabinsk – Red Star Kunlun

3:2

po s.n. (3:1) (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)

15.02.2020, 13:00 • Ledová aréna Traktor • Tomáš Lysý (@tomaslysy86), Denisa Józsová

Tipsport: 2.56 3.81 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že domácí tým Traktor Čeljabinsk vyhrál 3:2 na samostatné nájezdy, když otočil zápas ze stavu 1:2 ke svému prospěchu, se s Vámi loučí a hezký den přeje Tomáš Lysý. (16:02:25)
Statistiky zápasu:
Střely na branku: 30 – 30
Trestné minuty: 14 – 14
Vhazování: 41 – 30
Zblokované střely: 10 – 10
Hity: 14 – 14.
Dnešní zápas, který nabídl přelévání stavu z jedné strany na druhou, je u konce. Domácí po první třetině vedli gólem Andreje Popova, ale hosté krátce po polovině zápasu během 39 sekund otočili stav, když se trefil Luke Lockhart a Ethan Werek. Ovšem za další dvě minuty srovnal Vjačeslav Osnovin a stav 2:2 vydržel i přes výbornou třetí třetinu hostí. V prodloužení měli více ze hry domácí, ale nevyužili ani přesilovou hru a zápas tak rozhodly nájezdy, ve kterých byl úspěšnější poměrem 3:1 domácí tým, když se prosadil Osnovin, Sedlák a Stěpanov, zatímco za hosty jen Lockhart. Traktor tak vítězí 3:2 po samostatných nájezdech.

Jegor STĚPANOV - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Traktor Čeljabinsk.
Domácí tým zvládl nájezdy lépe, vyhrál je 3:1 a celkově zvítězil 3:2, když si rozhodující nájezd zapsal JEGOR STĚPANOV.

4. série 3:1

Tyler Wong na Galimova nevyzrál a domácí berou bod navíc – 3:1.

Traktor je blízko, Jegor Stěpanov byl úspěšný – 3:1

3. série 2:1

Devante Smith-Pelly se neprosazuje – 2:1.

Lukáš Sedlák míří krásně kolem vyrážečky Smithe, to jsou ty zkušenosti z NHL – 2:1.

2. série 1:1

Luke Lockhart se trefuje nad lapačku gólmana Galimova – 1:1.

2. série 1:0

Tomáš Hyka míchal s pukem, ale nakonec zakončil vedle – 1:0.

1. série 1:0

Hunter Shinkaruku si na gólmana bekhendem nepřišel – 1:0.

Vjačeslav Osnovin začíná nájezdy brankou – 1:0.

Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení měli domácí výhodu přesilové hry, kterou ale nevyužili. V poslední minutě přišly dvě slibné šance, po jedné na každé straně, ale od 34. minuty trvá stále stav 2:2. Rozhodne se tedy v penaltovém rozstřelu.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:35

Dobrý závěr prodloužení, na druhé straně se před brankářem Kunlunu neprosadil jeden z domácích hráčů.

3:2

Branky a nahrávky: 9. An. Popov (Kosov, Karlin), 34. Osnovin, rozh. náj. Stěpanov – 31. Lockhart, 32. Werek (Foo, T. Murphy)