Menu

Hokej

1. liga (SR)

HK Gladiators Trnava – HK 95 Panthers Považská Bystrica

1:2

po s.n. (3:3) (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)

14.02.2020, 17:30 • Skupina B • Patrik Gašparovič sk

Tipsport: 3.18 4.8 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Koniec zápasu. (20:06:41)

6. série 3:3

Ligas premieňa.

5. série 2:3

Augustin premieňa.

5. série 2:2

Ševčík premieňa.

4. série 1:2

Ligas premieňa.

4. série 1:1

Lindeman nepremieňa.

3. série 1:1

Zlocha premieňa.

3. série 1:0

Schmidt nepremieňa.

2. série 1:0

Ďurkech nepremieňa.

2. série 1:0

Klein nepremieňa.

1. série 1:0

Drevenák nepremieňa.

1. série 1:0

Kamenický premieňa.

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

64:43

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Bobál – 2 min.).

63:36

Hostia ohrozili branku Brucháča ale nedokázali streliť gól.

62:30

Hostia sú natlačený v útočnom pásme a snažia sa streliť gól.

60:30

Začalo predĺženie 3 na 3 puk majú zatiaľ pod kontrolou domáci.

60:30

Začalo predĺženie 3 na 3 puk majú zatiaľ pod kontrolou domáci.

HK Gladiators Trnava – HK 95 Panthers Považská Bystrica

1:2

po s.n. (3:3) (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 15. Lindeman (Dávid Baránek) – 53. Drevenák (Zlocha)

Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0   Kamenický (TRN)
1:0   Drevenák (POB)
2. série:
1:0   Klein (TRN)
1:0   Ďurkech (POB)
3. série:
1:0   Schmidt (TRN)
1:1   Zlocha (POB)
4. série:
1:1   Lindeman (TRN)
1:2   Ligas (POB)
5. série:
2:2   Ševčík (TRN)
2:3   Augustin (POB)
6. série:
3:3   Ligas (TRN)
Průběh zápasu
1. třetina
14:19 TRN 1:0 Lindeman (Dávid Baránek)
18:43 TRN 2 Vidovič
19:04 POB 2 Nahálka, podrážení
Po 1. třetině
2. třetina
31:20 TRN 5 Klema
Po 2. třetině
3. třetina
44:43 TRN 2 Klein, sekání
48:15 POB 2 Zlocha, nedovolené bránění brankáři
52:47 TRN 2 Baránek Daniel
52:52 POB 1:1 Drevenák (Zlocha)
56:06 POB 2 Drevenák
Po 3. třetině
Prodloužení
64:43 TRN 2 Bobál
před nájezdy
Samostatné nájezdy
po s.n.

Liga juniorů

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 16:00 0:0

Opava – HC Boskovice 16:00 0:0

Polsko U18 – Uh.Brod 16:00 0:0

Příbram B – MOSTEČTÍ LVI 16:25 2:7

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Bílí Tygři Liberec B – Soběslav 17:00 3:9

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Plzeň 1929 B – Karlovy Vary B 17:10 9:2

Polsko U18 – Uh.Brod 17:15 5:3

SK Černošice – Letňany 17:45 5:1

Opava – HC Boskovice 18:00 10:2

Mělník – PZ Kladno 18:15 2:12

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 18:15 4:2

Berounští Medvědi – Bílina 18:30 3:4

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 18:45 2:4

HC Karviná – Břeclav 19:00 5:4

Třemošná – Klášterec nO 19:00 3:4

HC Vajgar – Strakonice 19:00 7:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Kolín B – Jaroměř 19:30 5:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 6:3

Velké Meziříčí – Č. Krumlov 19:45 2:5

Hlinsko – Opočno 20:00 5:3