Menu

Hokej

1. liga (SR)

MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom – HK VITAR Martin

1:2

konec (0:2, 0:0, 1:0)

14.02.2020, 18:00 • Zimný štadión Dubnica nad Váhom • Skupina A • Info o změnách stavu (Ivan Harčár) sk

Tipsport: 2.54 4.6 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Koniec zápasu. (20:51:26)
Dnešný zápas sleduje 625 divákov.

55:05

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Lantoš – 2 min., hrubosť).

50:48

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Hegyi – 10 min. osobný trest, nešportové správanie + osobný trest do konca zápasu, nešportové správanie).

46:29

Dubnica dáva gól! Gól strelil DOMINIK HEGYI. Asistencie: Vladimír Lantoš a Minjae Lee.

42:15

Vylúčenie v tíme HK VITAR Martin (Cebák – 2 min., nedovolené bránenie).

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

36:05

Vylúčenie v tíme HK VITAR Martin (Korím – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

32:08

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Kristín – 2 min., podrazenie).

31:46

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Lantoš – 2 min., hrubosť).

26:09

Vylúčenie v tíme HK VITAR Martin (Burzík – 2 min., krosček).

23:19

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Hefka – 2 min., hákovanie).

20:01

Začala sa druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

17:55

Martin dal gól!
Gól strelil KAROL KORÍM. Asistencie: Lukáš Žiak a Daniel Babka.

16:15

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Fančovič – 2 min., sekanie).

12:41

Martin dal gól!
Gól strelil JAKUB BURZÍK. Bez asistencie.

11:18

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Ďuriš – 2 min., hákovanie).

MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom – HK VITAR Martin

1:2

konec (0:2, 0:0, 1:0)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 47. Hegyi (Lantoš, Lee) – 13. Burzík, 18. Korím (L. Žiak, Babka)

MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom: Lakosil – Fančovič, Homer, Chatrnúch, Čakajík, Trška, Lee, Hefka, Košecký – Hudák, Hegyi, Lantoš – Nemček, P. Fabuš, Kristín – Kanaet, Ďuriš, Klimenta – Bodnár, Prna, Jakubík.

HK VITAR Martin: Gavalier – Šimon, Korím, Rusina, Cebák, Matejka, B. Ligas, Burzík – A. Nauš, Rudzan, Paulíny – Brezniak, Dírer, Poliaček – Jurášek, Murček, Cíger – Videlka, Babka, L. Žiak.

Rozhodčí: Marek Žák – L. Ševčík, Stankovič.

Diváci: 625.

Průběh zápasu
1. třetina
05:46 MAR 2 Videlka, nedovolené bránění
11:18 DUB 2 Ďuriš, hákování
12:41 MAR 0:1 Burzík
16:15 DUB 2 Fančovič, sekání
17:55 MAR 0:2 Korím (L. Žiak, Babka)
Po 1. třetině
2. třetina
23:19 DUB 2 Hefka, hákování
26:09 MAR 2 Burzík, krosček
31:46 DUB 2 Lantoš, hrubost
32:08 DUB 2 Kristín, podrážení
36:05 MAR 2 Korím, vysoká hůl
Po 2. třetině
3. třetina
42:15 MAR 2 Cebák, nedovolené bránění
46:29 DUB 1:2 Hegyi (Lantoš, Lee)
50:48 DUB 10+20 DKZ Hegyi, nesportovní chování+nesportovní chování
55:05 DUB 2 Lantoš, hrubost
Konec

Liga juniorů

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 16:00 0:0

Opava – HC Boskovice 16:00 0:0

Polsko U18 – Uh.Brod 16:00 0:0

Příbram B – MOSTEČTÍ LVI 16:25 2:7

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Bílí Tygři Liberec B – Soběslav 17:00 3:9

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Plzeň 1929 B – Karlovy Vary B 17:10 9:2

Polsko U18 – Uh.Brod 17:15 5:3

SK Černošice – Letňany 17:45 5:1

Opava – HC Boskovice 18:00 10:2

Mělník – PZ Kladno 18:15 2:12

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 18:15 4:2

Berounští Medvědi – Bílina 18:30 3:4

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 18:45 2:4

HC Karviná – Břeclav 19:00 5:4

Třemošná – Klášterec nO 19:00 3:4

HC Vajgar – Strakonice 19:00 7:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Kolín B – Jaroměř 19:30 5:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 6:3

Velké Meziříčí – Č. Krumlov 19:45 2:5

Hlinsko – Opočno 20:00 5:3