Menu

Hokej

1. liga (SR)

HK Skalica – HC Topoľčany

3:1

konec (1:0, 1:1, 1:0)

14.02.2020, 17:00 • HANT aréna Skalica • Skupina A • Info o změnách stavu (Ivan Harčár) sk

Tipsport: 2.83 4.6 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Koniec zápasu. (19:12:55)

58:28

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Kováčik – 2 min., podrazenie).
Dnešný zápas sleduje 802 divákov.

52:42

Skalica dala gól!
Gól strelil DÁVID JAŠA. Asistencia: Róbert Mikéska.

49:44

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Mikéska – 2 min., nedovolené bránenie).

40:01

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Trnka – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HK Skalica (Mrava – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (M. Novák – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Kováčik – 2 min., hrubosť).

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

37:53

Topoľčany dali gól!
Gól strelil PATRIK BEČKA. Asistencia: Filip Pekarčík.

28:58

Skalica dala gól!
Gól strelil SEBASTIÁN ŠMÍDA. Asistencie: Dávid Okoličány a Ondrej Janík.

20:01

Začala sa druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:28

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Kluka – 2 min., sekanie).

05:58

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (M. Novák – 2 min., nedovolené bránenie).

05:12

Skalica dala gól!
Gól strelil FILIP MRAVA. Asistencie: Egor Derkin a Samuel Koziot.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK Skalica: Trutt – Horváth, Škápik, Mikéska, Janík, Hohl, Hílek, Moritz, P. Ivičič – Okoličány, Šmída, Štumpf – A. Kotzman, Matějka, Jaša – P. Kotzman, Pulščák, Trnka – Koziot, Derkin, Mrava.

HC Topoľčany: Kompas – Ďurčo, M. Novák, Hřebíček, Kováčik, Bystričan, Huba, Bulák, Hrudík – Jurák, Bečka, Podstavek – Miklík, Tomčák, Pätoprstý – Pekarčík, Laššo, D. Gergel – Koyš, Uhnák, Kluka.

Rozhodca: Mĺkvy – Hercog, Junek..
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

HK Skalica – HC Topoľčany

3:1

konec (1:0, 1:1, 1:0)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 6. Mrava (Derkin, Koziot), 29. Šmída (Okoličány, Janík), 53. Jaša (Mikéska) – 38. Bečka (Pekarčík)

HK Skalica: Trutt – Horváth, Škápik, Mikéska, Janík, Hohl, Hílek, Moritz, P. Ivičič – Okoličány, Šmída, Štumpf – A. Kotzman, Matějka, Jaša – P. Kotzman, Pulščák, Trnka – Koziot, Derkin, Mrava.

HC Topoľčany: Kompas – Ďurčo, M. Novák, Hřebíček, Kováčik, Bystričan, Huba, Bulák, Hrudík – Jurák, Bečka, Podstavek – Miklík, Tomčák, Pätoprstý – Pekarčík, Laššo, D. Gergel – Koyš, Uhnák, Kluka.

Rozhodčí: Mĺkvy – Hercog, Junek.

Diváci: 802.

Průběh zápasu
1. třetina
05:12 SKA 1:0 Mrava (Derkin, Koziot)
05:58 TOP 2 M. Novák, nedovolené bránění
19:28 TOP 2 Kluka, sekání
Po 1. třetině
2. třetina
28:58 SKA 2:0 Šmída (Okoličány, Janík)
37:53 TOP 2:1 Bečka (Pekarčík)
Po 2. třetině
3. třetina
40:01 SKA 2 Trnka, hrubost
SKA 2 Mrava, hrubost
TOP 2 M. Novák, hrubost
TOP 2 Kováčik, hrubost
49:44 SKA 2 Mikéska, nedovolené bránění
52:42 SKA 3:1 Jaša (Mikéska)
58:28 TOP 2 Kováčik, podrážení
Konec

Liga juniorů

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 16:00 0:0

Opava – HC Boskovice 16:00 0:0

Polsko U18 – Uh.Brod 16:00 0:0

Příbram B – MOSTEČTÍ LVI 16:25 2:7

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Bílí Tygři Liberec B – Soběslav 17:00 3:9

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Plzeň 1929 B – Karlovy Vary B 17:10 9:2

Polsko U18 – Uh.Brod 17:15 5:3

SK Černošice – Letňany 17:45 5:1

Opava – HC Boskovice 18:00 10:2

Mělník – PZ Kladno 18:15 2:12

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 18:15 4:2

Berounští Medvědi – Bílina 18:30 3:4

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 18:45 2:4

HC Karviná – Břeclav 19:00 5:4

Třemošná – Klášterec nO 19:00 3:4

HC Vajgar – Strakonice 19:00 7:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Kolín B – Jaroměř 19:30 5:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 6:3

Velké Meziříčí – Č. Krumlov 19:45 2:5

Hlinsko – Opočno 20:00 5:3