Menu

Hokej

DHL Superpohár

BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň

1:4

konec (1:2, 0:2, 0:0)

14.02.2020, 16:45 • ŠKOENERGO Aréna • Skupina B • Tomáš Taybner

Skóre už se v posledním dějství neposunulo, takže Plzeň si domů odváží 3 body. V tabulce se Indiáni dostali na první místo, právě před Boleslav. Už zítra nás čeká souboj stejných týmu na poli extraligovém. Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek pátečního večera. (18:53:19)

Konec zápasu.

59:50

Do konce zápasu zbývá pár sekund a nic už se asi nestane.

58:35

Houška nahodil od modré a před brankou stál Petržilka, který puk nedokázal tečovat.

57:25

Puk na hokejce teď drží spíše domácí, ale do útoku už se moc neženou.

56:32

Domácí v plném počtu.

55:09

Adamec pálil ze slotu, ale Zeithaml skvěle vytěsnil puk vyrážečkou.

54:35

Dudycha sebral kotouč po vhazování a vysokým obloukem osvobodil domácí.

54:32

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Půček – 2 min., příliš mnoho hráčů).

53:40

Utkání se už víceméně dohrává, protože šest minut před koncem vede Škodovka o tři branky.

52:42

Plzenští hokejisté se tlačí před brankou domácího celku a snaží se něco vymyslet.

51:16

Po nahození Mežnara uklidnil hru Kolář, když podržel puk.

51:02

Hosté mířili do útoku, jenže Moucha se dobře vrátil a zmařil Indiánům jejich šanci.

49:30

Boleslav měla dobrou šanci na snížení skóre, ale Plzeň své fauly uhasila dobrou hrou v obraně.

48:21

A do hry se vrací i Houdek, takže už jsou Indiáni kompletní.

47:58

Hosté hrají ve čtyřech.

47:39

V krátkém sledu střílel Dotter, Dudycha a Simon, jenže Kolář všechny pokusy pochytal.

46:53

Petržilkovu žabičku sebral Čermák a vyhodil.

46:27

Jiříček dokázal ihned po buly vyhodit.

BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň

1:4

konec (1:2, 0:2, 0:0)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 17. Szturc (Simon, Houška) – 13. Jiříček (Malát, Čermák), 20. Malát (Princl, Houdek), 27. Jiříček (Matiášek), 39. Jiříček (Čermák, Šiller)

BK Mladá Boleslav: Zeithaml (Kmec) – Moravec D., Sýkora, Dotter "C", Houška "A", Dudycha, Rudolph – Závora, Szturc, Dlask, Petržilka, Půček, Mežnar, Moucha, Petriska, Vasilev "A", Šíma, Simon

HC Škoda Plzeň: Kolář K. (Micka) – Houdek "C", Šiller, Jiříček, Pánek, Moravec M., Špaček – Hollar, Kopic, Adamec, Šuhaj, Kolda, Matiášek, Přikryl, Čermák, Kolář F. "A", Tůma, Malát, Princl "A"

Rozhodčí: Micka – Svobodová, Ganger

Diváci: 158

Průběh zápasu
1. třetina
01:27 PLZ 2 Šiller, faul loktem
01:33 MBL 2 Petržilka, krosček
06:39 PLZ 2 Kolda, držení
12:02 MBL 2 Simon, podrážení
12:10 PLZ 0:1 Jiříček (Malát, Čermák)
14:36 PLZ 2 Jiříček, nedovolené bránění
16:25 MBL 1:1 Szturc (Simon, Houška)
19:47 PLZ 1:2 Malát (Princl, Houdek)
Po 1. třetině
2. třetina
26:47 PLZ 1:3 Jiříček (Matiášek)
27:21 MBL 2 Moucha, podrážení
36:25 PLZ 2 Malát, sekání
38:12 MBL 2 Petržilka, příliš mnoho hráčů
38:19 PLZ 1:4 Jiříček (Čermák, Šiller)
39:40 MBL 20 OK Petriska, hrubost, odpyká Moucha
MBL 20 OK Sýkora, vražení na hrazení
PLZ 20 OK Malát, hrubost
Po 2. třetině
3. třetina
45:58 PLZ 2 Adamec, podrážení
46:21 PLZ 2 Houdek, napadení
54:32 MBL 2 Půček, příliš mnoho hráčů
Konec

Liga juniorů

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 16:00 0:0

Opava – HC Boskovice 16:00 0:0

Polsko U18 – Uh.Brod 16:00 0:0

Příbram B – MOSTEČTÍ LVI 16:25 2:7

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Bílí Tygři Liberec B – Soběslav 17:00 3:9

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Plzeň 1929 B – Karlovy Vary B 17:10 9:2

Polsko U18 – Uh.Brod 17:15 5:3

SK Černošice – Letňany 17:45 5:1

Opava – HC Boskovice 18:00 10:2

Mělník – PZ Kladno 18:15 2:12

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 18:15 4:2

Berounští Medvědi – Bílina 18:30 3:4

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 18:45 2:4

HC Karviná – Břeclav 19:00 5:4

Třemošná – Klášterec nO 19:00 3:4

HC Vajgar – Strakonice 19:00 7:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Kolín B – Jaroměř 19:30 5:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 6:3

Velké Meziříčí – Č. Krumlov 19:45 2:5

Hlinsko – Opočno 20:00 5:3