Menu

Hokej

ELIOD Extraliga dorostu - o udržení

VSK Technika Hokej Brno – HC Kobra Praha

5:1

konec (1:0, 3:0, 1:1)

14.02.2020, 17:45 • Hokejové haly dětí a mládeže • 14. kolo • Info o změnách stavu (Adam Dořák)

Konec zápasu. (19:55:48)

58:21

Technika právě vstřelila branku!
Autorem branky je FILIP RAJZÍK. Asistence: Jakub Plevka a Jaroslav Vacek.

57:41

Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Čečetka – 2 min., držení).

50:37

Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Kubový – 2 min., nedovolené bránění).

48:56

Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Procházka – 2 min., sekání).

48:17

Kobra právě vstřelila branku!
Autorem branky je TOMÁŠ FRYDRICH. Asistence: Ondřej Nápravník a Daniel Král.

40:01

Začala třetí třetina.

40:00

Druhá třetina skončila.

37:31

Technika právě vstřelila branku!
Autorem branky je JAKUB PLEVKA. Asistence: David Pejchal.

30:59

Technika právě vstřelila branku!
Autorem branky je JIŘÍ MAŠTALÍŘ. Asistence: Michael Fornál a Matěj Zavřel.

29:50

Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Halfar – 2 min. pro hráčskou lavici; příliš mnoho hráčů).

27:47

Technika právě vstřelila branku!
Autorem branky je ERIK POSPÍŠIL. Asistence: Matěj Zavřel.

26:48

Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Rejna – 2 min., nedovolené bránění).

21:17

Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Mašek – 2 min., nedovolené bránění).

20:01

Začala druhá třetina.

20:00

První třetina skončila.

19:22

Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Pejchal – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

17:33

Technika právě vstřelila branku!
Autorem branky je JAKUB PLEVKA. Asistence: Adam Middleton a David Pejchal.

VSK Technika Hokej Brno – HC Kobra Praha

5:1

konec (1:0, 3:0, 1:1)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 18. Plevka (Middleton, Pejchal), 28. Pospíšil (Zavřel), 31. Maštalíř (Fornál, Zavřel), 38. Plevka (Pejchal), 59. Rajzík (Plevka, Vacek) – 49. Frydrich (Nápravník, Král)

VSK Technika Hokej Brno: Geidl (Dřínovský) – Zavřel, Rajzík (A), Vacek, Krejčí, Žák, Svoboda, Kubový, Middleton, Lysoněk, Pejchal, Pospíšil, Plevka, Maštalíř, Korbini, Fornál (C).

HC Kobra Praha: Kadlec (Peyerl) – Jiráček, A. Nápravník, Bucek (A), Šesták, Mašek, Frydrich, Král (C), O. Nápravník, Čečetka, Halfar, Procházka, Strnad, Rejna, Svoboda, Krásný.

Rozhodčí: P. Skopal – J. Zapletal, M. Havel

Průběh zápasu
1. třetina
04:02 TEC 2 Plevka, hákování
06:06 KOB 2 Bucek, držení hole
08:56 TEC 2 Lysoněk, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
12:42 TEC 2 Rajzík, sekání
12:42 KOB 2 Rejna, hrubost
17:33 TEC 1:0 Plevka (Middleton, Pejchal)
19:22 TEC 2 HL Pejchal, příliš mnoho hráčů
Po 1. třetině
2. třetina
21:17 KOB 2 Mašek, nedovolené bránění
26:48 KOB 2 Rejna, nedovolené bránění
27:47 TEC 2:0 Pospíšil (Zavřel)
29:50 KOB 2 HL Halfar, příliš mnoho hráčů
30:59 TEC 3:0 Maštalíř (Fornál, Zavřel)
37:31 TEC 4:0 Plevka (Pejchal)
Po 2. třetině
3. třetina
48:17 KOB 4:1 Frydrich (Nápravník, Král)
48:56 KOB 2 Procházka, sekání
50:37 TEC 2 Kubový, nedovolené bránění
57:41 KOB 2 Čečetka, držení
58:21 TEC 5:1 Rajzík (Plevka, Vacek)
Konec

Liga juniorů

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 16:00 0:0

Opava – HC Boskovice 16:00 0:0

Polsko U18 – Uh.Brod 16:00 0:0

Příbram B – MOSTEČTÍ LVI 16:25 2:7

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Bílí Tygři Liberec B – Soběslav 17:00 3:9

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Plzeň 1929 B – Karlovy Vary B 17:10 9:2

Polsko U18 – Uh.Brod 17:15 5:3

SK Černošice – Letňany 17:45 5:1

Opava – HC Boskovice 18:00 10:2

Mělník – PZ Kladno 18:15 2:12

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 18:15 4:2

Berounští Medvědi – Bílina 18:30 3:4

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 18:45 2:4

HC Karviná – Břeclav 19:00 5:4

Třemošná – Klášterec nO 19:00 3:4

HC Vajgar – Strakonice 19:00 7:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Kolín B – Jaroměř 19:30 5:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 6:3

Třebechovice – Polička 19:30 0:0

Velké Meziříčí – Č. Krumlov 19:45 2:5

Hlinsko – Opočno 20:00 5:3