Menu

Hokej

ELIOD Extraliga dorostu - o udržení

HC Olomouc – Hockey Club Tábor

4:1

konec (1:0, 0:1, 3:0)

14.02.2020, 13:00 • Zimní stadion Olomouc • 14. kolo • Info o změnách stavu (Daniel Fekets)

Střely na branku: 49 – 23. (16:14:12)

Konec zápasu.

58:07

Olomouc právě vstřelila branku!
Autorem branky je ANDREJ PRÍSAŽNÝ. Asistence: Petr Ševčík.

57:04

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Jaroslav Suchan – 2 min., sekání).

51:47

Olomouc právě vstřelila branku!
Autorem branky je LADISLAV ZELINKA. Asistence: Josef Holcman a Andrej Prísažný.

47:27

Vyloučení v týmu HC Olomouc (David Stratil – 2 min., podrážení).

46:47

Olomouc právě vstřelila branku!
Autorem branky je LADISLAV ZELINKA. Asistence: Andrej Prísažný.

40:01

Začala třetí třetina.

40:00

Druhá třetina skončila.

39:28

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Filip Cháb – 2 min., hákování).

36:10

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Miroslav Šimák – 2 min., hákování).

32:27

Tábor právě vstřelil branku!
Autorem branky je FILIP BEČVAŘÍK. Asistence: Filip Cháb a Marek Matašovský.

30:37

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Lukáš Přidal – 2 min., podrážení).

21:59

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Petr Ševčík – 2 min., vysoká hůl).

20:01

Začala druhá třetina.

20:00

První třetina skončila.

19:40

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Filip Cháb – 2 min., hákování).

17:44

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (David Šťastný – 2 min., podrážení).

14:46

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Tadeáš Adamec – 2 min., hákování).

HC Olomouc – Hockey Club Tábor

4:1

konec (1:0, 0:1, 3:0)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 14. Ševčík (Drábek), 47. Zelinka (Prísažný), 52. Zelinka (Holcman, Prísažný), 59. Prísažný (Ševčík) – 33. Bečvařík (Cháb, Matašovský)

HC Olomouc: Špunar (Hořejší) – Holcman, Drábek, Groch, Přecechtěl (C), Mudrák, Stratil, Galvas, Pekr, Radová – Zelinka, Přidal, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný (A), Ruda, Izák, Jeřábek

Hockey Club Tábor: Korytar (Prchlík) – Kofroň (C), Adamec, Herda, Šťastný, Kohout, Bečvařík – Janda, Eremiáš, Kundrát, Čančura, Cháb (A), Polák (A), Matašovský, Souš, Suchan, Vaněk, Šimák

Rozhodčí: Čuňočka – Viskot, Kučera

Diváci: 39

Průběh zápasu
1. třetina
10:23 TAB 2 Janda, podrážení
13:18 OLO 1:0 Ševčík (Drábek)
14:46 TAB 2 Adamec, hákování
17:44 TAB 2 Šťastný, podrážení
19:40 TAB 2 Cháb, hákování
Po 1. třetině
2. třetina
21:59 OLO 2 Ševčík, vysoká hůl
30:37 OLO 2 Přidal, podrážení
32:27 TAB 1:1 Bečvařík (Cháb, Matašovský)
36:10 TAB 2 Šimák, hákování
39:28 TAB 2 Cháb, hákování
Po 2. třetině
3. třetina
46:47 OLO 2:1 Zelinka (Prísažný)
47:27 OLO 2 Stratil, podrážení
51:47 OLO 3:1 Zelinka (Holcman, Prísažný)
57:04 TAB 2 Suchan, sekání
58:07 OLO 4:1 Prísažný (Ševčík)
Konec

Liga juniorů

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 16:00 0:0

Opava – HC Boskovice 16:00 0:0

Polsko U18 – Uh.Brod 16:00 0:0

Příbram B – MOSTEČTÍ LVI 16:25 2:7

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Bílí Tygři Liberec B – Soběslav 17:00 3:9

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Plzeň 1929 B – Karlovy Vary B 17:10 9:2

Polsko U18 – Uh.Brod 17:15 5:3

SK Černošice – Letňany 17:45 5:1

Opava – HC Boskovice 18:00 10:2

Mělník – PZ Kladno 18:15 2:12

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 18:15 4:2

Berounští Medvědi – Bílina 18:30 3:4

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 18:45 2:4

HC Karviná – Břeclav 19:00 5:4

Třemošná – Klášterec nO 19:00 3:4

HC Vajgar – Strakonice 19:00 7:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Kolín B – Jaroměř 19:30 5:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 6:3

Velké Meziříčí – Č. Krumlov 19:45 2:5

Hlinsko – Opočno 20:00 5:3