Menu

Hokej

ELIOD Extraliga dorostu - o udržení

HK Mladí Draci Šumperk – HC Motor České Budějovice

1:4

konec (0:2, 1:2, 0:0)

14.02.2020, 17:00 • Škoda aréna, Šumperk • 14. kolo • Info o změnách stavu (Vendula Zdražilová)

Konec zápasu. (18:59:12)

49:44

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Jiří Fibigr – 5 min. + osobní trest do konce utkání, kopnutí). Trest odpyká Matěj Slabý.
Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Richard Pitel – 2 min., držení).

48:00

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Adam Panáček – 2 min., nedovolené bránění).

46:23

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Martin Willmann – 2 min., držení).

42:53

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Filip Petrásek – 2 min., podrážení).

40:01

Začala třetí třetina.

40:00

Druhá třetina skončila.

37:20

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Miroslav Slováček – 2 min., držení).

33:54

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Adam Sochor – 2 min., podrážení).

30:10

České Budějovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je VILÉM BRAUN. Asistence: Jan Vavřík a Jakub Kalčík.

26:51

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Matyáš Fousek – 2 min., podrážení).

23:52

Mladí Draci právě vstřelili branku! Autorem branky je ANTONÍN KAREŠ. Asistence: Jan Kučera.

23:32

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Tomáš Cibulka – 2 min., podrážení).

22:03

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Matouš Hail – 2 min., hákování).

21:07

České Budějovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je MATOUŠ HAIL. Asistence: Tomáš Cibulka.

20:01

Začala druhá třetina.

20:00

První třetina skončila.

19:43

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Miroslav Slováček – 2 min., podrážení).

HK Mladí Draci Šumperk – HC Motor České Budějovice

1:4

konec (0:2, 1:2, 0:0)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 24. Kareš (Kučera) – 12. Kalčík (Vavřík), 13. Hála (Kantor), 22. Hail (Cibulka), 31. Braun (Vavřík, Kalčík)

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Valenta) – Seidenglanz, Minařík, Slabý, Kareš, Zavoral, Netolický, Koutecký, Panáček – Burda, Peškar, Slováček, Kučera (A), Diviš, Fibigr (C), Trögner, Janech, Haas, Šucha

HC Motor České Budějovice: Šebo (Lidák) – Fousek (A), Cibulka, Hail (A), Placek, Hromada, Dvořák, Willmann – Hála, Kříž, Marhoun, Kašpar (C), Braun, Petrásek, Kantor, Pitel, Kalčík, Vavřík, Sochor

Rozhodčí: Fiala – Rychlý, Vengřín

Průběh zápasu
1. třetina
05:54 MDS 2 Trögner, držení
11:06 CEM 0:1 Kalčík (Vavřík)
12:47 CEM 0:2 Hála (Kantor)
19:43 MDS 2 Slováček, podrážení
Po 1. třetině
2. třetina
21:07 CEM 0:3 Hail (Cibulka)
22:03 CEM 2 Hail, hákování
23:32 CEM 2 Cibulka, podrážení
23:52 MDS 1:3 Kareš (Kučera)
26:51 CEM 2 Fousek, podrážení
30:10 CEM 1:4 Braun (Vavřík, Kalčík)
33:54 CEM 2 Sochor, podrážení
37:20 MDS 2 Slováček, držení
Po 2. třetině
3. třetina
42:53 CEM 2 Petrásek, podrážení
46:23 CEM 2 Willmann, držení
48:00 MDS 2 Panáček, nedovolené bránění
49:44 MDS 5+20 OK Fibigr, kopnutí, odpyká Slabý
CEM 2 Pitel, držení
Konec

Liga juniorů

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 16:00 0:0

Opava – HC Boskovice 16:00 0:0

Polsko U18 – Uh.Brod 16:00 0:0

Příbram B – MOSTEČTÍ LVI 16:25 2:7

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Bílí Tygři Liberec B – Soběslav 17:00 3:9

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Plzeň 1929 B – Karlovy Vary B 17:10 9:2

Polsko U18 – Uh.Brod 17:15 5:3

SK Černošice – Letňany 17:45 5:1

Opava – HC Boskovice 18:00 10:2

Mělník – PZ Kladno 18:15 2:12

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 18:15 4:2

Berounští Medvědi – Bílina 18:30 3:4

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 18:45 2:4

HC Karviná – Břeclav 19:00 5:4

Třemošná – Klášterec nO 19:00 3:4

HC Vajgar – Strakonice 19:00 7:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Kolín B – Jaroměř 19:30 5:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 6:3

Třebechovice – Polička 19:30 0:0

Velké Meziříčí – Č. Krumlov 19:45 2:5

Hlinsko – Opočno 20:00 5:3