Menu

Hokej

REDSTONE Extraliga juniorů

HK Kralupy nad Vltavou – HC Chrudim

7:1

konec (1:0, 2:1, 4:0)

14.02.2020, 17:15 • Skupina A • Info o změnách stavu (David Suchý)

Konec zápasu. (19:35:34)

59:25

Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Jakub Kučera – 2 min., držení).

55:30

Kralupy právě vstřelily branku!
Autorem branky je KRYŠTOF PEJCHAL. Asistence: Michal Hájek.

55:19

Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Jan Zedek – 2 min.).

54:51

Kralupy právě vstřelily branku!
Autorem branky je JAKUB KUČERA. Asistence: Kristián Šiška a František Januška.

47:06

Kralupy právě vstřelily branku!
Autorem branky je ADAM RUNZA.

45:33

Kralupy právě vstřelily branku!
Autorem branky je FRANTIŠEK JANUŠKA. Asistence: Jonáš Marek.

44:12

Vyloučení v týmu HC Chrudim (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Zdeněk Pavlík.

42:58

Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (David Bradáček – 2 min., nedovolené bránění).

40:01

Začala třetí třetina.

40:00

Druhá třetina skončila.

38:11

Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Kryštof Pejchal – 2 min., hákování).

34:50

Vyloučení v týmu HC Chrudim (Filip Hybeš – 2 min., hrubost).

30:56

Kralupy právě vstřelily branku!
Autorem branky je JAKUB KUČERA. Asistence: Jonáš Marek a Jan Zedek.

30:15

Vyloučení v týmu HC Chrudim (Zdeněk Formánek – 2 min., krosček).

29:46

Vyloučení v týmu HC Chrudim (Daniel Tomín – 2 min., podrážení).

29:07

Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Adam Runza – 2 min., hákování).

27:51

Kralupy právě vstřelily branku!
Autorem branky je ŠTĚPÁN BINKO. Asistence: Michal Hájek.

HK Kralupy nad Vltavou – HC Chrudim

7:1

konec (1:0, 2:1, 4:0)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 4. Januška (Marek), 28. Binko (Hájek), 31. Kučera (Marek, Zedek), 46. Januška (Marek), 48. Runza, 55. Kučera (Šiška, Januška), 56. Pejchal (Hájek) – 22. Pavlík (Langr)

HK Kralupy nad Vltavou: Krinwald (Halamka) – Drozda, Binko, Hes, Zedek, Hájek, Kučera – Januška (C), Soukup, Hašlar, Pejchal, Šíba, Marek, Šmíd, Šiška, Runza, Litera, Kočí, Bradáček

HC Chrudim: Matoušek (Novotný) – Pejzl, Odehnal, Tomín, Hybeš, Dubovčí, Votava, Matušek – Formánek, Půlpán, Hykl, Cimburek, Hebek, Hrdlička, Pavlík, Hledík, Langr

Rozhodčí: Valda – Kovář, Nekvapil

Diváci: 83

Průběh zápasu
1. třetina
01:22 KRA 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Marek
03:42 KRA 1:0 Januška (Marek)
09:33 CHR 2 Tomín, podrážení
12:29 KRA 2 Pejchal, nedovolené bránění
15:32 KRA 2 Kočí, hrubost
CHR 2 Votava, hrubost
16:21 KRA 2 HL Hašlar, příliš mnoho hráčů
19:03 CHR 2 Matušek, pozdní dohrání
Po 1. třetině
2. třetina
21:52 CHR 1:1 Pavlík (Langr)
22:16 CHR 2 Tomín, podrážení
27:51 KRA 2:1 Binko (Hájek)
29:07 KRA 2 Runza, hákování
29:46 CHR 2 Tomín, podrážení
30:15 CHR 2 Formánek, krosček
30:56 KRA 3:1 Kučera (Marek, Zedek)
34:50 CHR 2 Hybeš, hrubost
38:11 KRA 2 Pejchal, hákování
Po 2. třetině
3. třetina
42:58 KRA 2 Bradáček, nedovolené bránění
44:12 CHR 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Pavlík
45:33 KRA 4:1 Januška (Marek)
47:06 KRA 5:1 Runza
54:51 KRA 6:1 Kučera (Šiška, Januška)
55:19 KRA 2 Zedek, hákování
55:30 KRA 7:1 Pejchal (Hájek)
59:25 KRA 2 Kučera, držení
Konec

Liga juniorů

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 16:00 0:0

Opava – HC Boskovice 16:00 0:0

Polsko U18 – Uh.Brod 16:00 0:0

Příbram B – MOSTEČTÍ LVI 16:25 2:7

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Bílí Tygři Liberec B – Soběslav 17:00 3:9

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Plzeň 1929 B – Karlovy Vary B 17:10 9:2

Polsko U18 – Uh.Brod 17:15 5:3

SK Černošice – Letňany 17:45 5:1

Opava – HC Boskovice 18:00 10:2

Mělník – PZ Kladno 18:15 2:12

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 18:15 4:2

Berounští Medvědi – Bílina 18:30 3:4

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 18:45 2:4

HC Karviná – Břeclav 19:00 5:4

Třemošná – Klášterec nO 19:00 3:4

HC Vajgar – Strakonice 19:00 7:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Kolín B – Jaroměř 19:30 5:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 6:3

Velké Meziříčí – Č. Krumlov 19:45 2:5

Hlinsko – Opočno 20:00 5:3