14.02.2020, 04:00 • Honda Center, Anaheim, CA • Jiří Sameš

Tipsport: 2.51 3.9 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

David Rittich (CGY) → byl náhradním gólmanem

1. Mikael Backlund (CGY) – 2+0, 4 střely na bránu
2. Cam Talbot (CGY) – 44 zákroků, %ús 100.0
3. TJ Brodie (CGY) – 0+2, čas na ledě 22:27
Dnešní utkání sledovalo 16 212 diváků.
Statistiky utkání

Střely na bránu: 44 – 32; Vhazování (%): 48 – 52; Přesilová hra: 0/4 – 0/2; Trestné minuty: 9 – 13; Hity: 17 – 11; Zablokované střely: 10 – 19
Konečný výsledek:

Anaheim Ducks vs Calgary Flames 0:6

Branky a nahrávky: 9. Lindholm (Stone, Brodie), 13. Backlund (Mangiapane, Tkachuk), 14. Kylington (Andersson), 20. Jankowski (Brodie, Mangiapane), 37. Backlund SHG, 47. Jankowski.

---

Flames uspěli s přehledem na ledě divizního soupeře, Ducks a získali třetí výhru z posledních čtyř zápasů.

Brankář Cam Talbot pochytal všech 44 střel soupeře. Útočníci Mikael Backlund, Mark Jankowski vstřelili oba po dvou gólech.

Oba týmy čeká další vzájemný duel už v pondělí večer, hrát se bude tentokrát na hřišti Calgary.

59:55

Ještě jedna střela Hampuse Lindholma, avšak Talbot zasahovat nemusel.

59:30

Rána Hampuse Lindholma z levé strany minula tři tyče.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

55:51

Puk opustil hrací plochu, proběhne ještě jedna reklamní přestávka.

54:58

Útočná akce Fowlera po levé straně neměla dlouhého trvání, dobře zapracoval Jankowski.

53:37

Dobré střídání Anaheimu, na gól ale domácí stále čekají. Podaří se jim vstřelit alespoň jednu branku?

52:06

Střely na bránu: 37 – 32

51:45

Backlundovo nahození od levého mantinelu, Miller vyráží kotouč bez problémů před sebe.

50:47

Můžeme pokračovat. Vhazuje se mezi hole Steela a Backlunda, po levé ruce Talbota.

50:47

Dobrá střela Hampuse Lindholma od modré čáry zprava, Talbot ovšem pozorný. Následuje reklamní přestávka.

50:01

Jsme v polovině třetí třetiny, přičemž Flames vedou na ledě Ducks vysoko 6:0.

49:31

47:31

V pořadí čtvrtá přesilová hra Ducks, vhazování po pravici Talbota.

47:31

Vyloučení v týmu Calgary Flames (Zac Rinaldo – 2 min., sekání).

46:55

46:55 Mark JANKOWSKI - 0:6

46:55

Calgary právě vstřelilo branku!
6:0 pro Flames! Autorem branky je MARK JANKOWSKI. Uspěl zleva dorážkou vlastní střely, Miller se už nestačil přesunout. Jeho druhý gól v dnešním zápase! Bez asistence.

45:51

Střely na bránu: 31 – 29

45:47

Nepřesnost a zakázané uvolnění v podání Flames.

43:40

Monahan zkusil střelu od modré čáry, Miller však zasahovat nemusel.

42:32

Grant se tlačil zprava před bránu, avšak neúspěšně. Dobrou defenzivní práci totiž odvedl Kylington.

41:21

Mangiapane obstaral první šanci ve třetí třetině, Miller pozorný.

40:01

Obě mužstva zpět na ledě, závěrečná dvacetiminutovka je tady za několik málo okamžiků.
Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 30 – 27; Zablokované střely: 7 – 12; Vhazování (%): 48 – 52; Hity: 13 – 9;
Přesilová hra: 0/3 – 0/2; Trestné minuty: 9 – 11
Po 2. třetině:

Anaheim Ducks vs Calgary Flames 0:5

Branky a nahrávky: 9. Lindholm (Stone, Brodie), 13. Backlund (Mangiapane, Tkachuk), 14. Kylington (Andersson), 20. Jankowski (Brodie, Mangiapane), 37. Backlund SHG.

Ducks byli ve druhé třetině lepším týmem, avšak brankář Cam Talbot nadále drží čistý štít. Flames naopak dokázali přidat pátý gól, při vlastním oslabení skóroval (dnes podruhé) útočník Mikael Backlund.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:16

Čároví odpískali Calgary zakázané uvolnění.

39:01

Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.

38:32

Stone provětral střelou od modré čáry zprava Millerovu lapačku.

37:02

36:46

36:46 Mikael BACKLUND - 0:5

36:46

Čas 36:46 a pátý gól Flames! Rakell trochu podcenil situaci, do samostatného úniku při vlastním oslabení se dostal MIKAEL BACKLUND, přičemž následně překonal Millera povedeným bekhendovým blafákem. Bez asistence.

35:02

Před námi další z reklamních přestávek, do konce druhé třetiny jinak zbývá necelých pět minut. Následovat bude třetí početní převaha Anaheimu.

35:02

Vyloučení v týmu Calgary Flames (Michael Stone – 2 min., podrážení).

34:21

Střely na bránu: 28 – 23

33:54

33:20

Nyní se dokonce snažili o útok při vlastním oslabení, avšak příliš nepochodili.

32:55

Ducks se zatím brání s přehledem...

31:54

Po další reklamní přestávce uvidíme druhou přesilovou hru Flames.

31:54

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nicolas Deslauriers – 2 min., nedovolené bránění).

30:16

Touš se dotkl ochranné sítě za Talbotovými zády, je tady první reklamní přestávka druhé třetiny.

29:29

Getzlaf útočil po pravé straně, avšak příliš nepochodil. Dlouho se už hraje bez přerušení.

28:26

Henriqueovi střela z levé strany nevyšla, Talbot mohl zůstat v klidu.

27:50

Anaheim měl v posledních minutách pár dobrých šancí, Talbot ale nadále drží čistý štít.

25:16

Střely na bránu: 16 – 21

24:43

Flames poslali kotouč přes všechny čáry na icing.

23:18

Gaudreau se dostal za obranu soupeře, do úniku, Miller jej ale zastavil.

23:08

Střelecký pokus Deslaurierse z pravé strany, Talbot nachází puk v náručí.

22:22

Zakázané uvolnění od Ducks, vhazovat se tedy bude za malý moment před Millerem.

21:55

Davidson prověřil střelou od modré čáry Millerovu pozornost.

20:06

Flames se v letošní sezoně podařilo poprvé vstřelit v první třetině alespoň čtyři góly.

20:01

Střídání v týmu Anaheim Ducks: ze hřiště odchází John Gibson, přichází Ryan Miller.

20:01

Hokejisté Anaheimu a Calgary se vrátili zpět na ledovou plochu, druhá část začne za malou chvíli.
Statistiky po první třetině

Přesilová hra: 0/2 – 0/1; Trestné minuty: 7 – 9
Po 1. třetině:

Anaheim Ducks vs Calgary Flames 0:4

Branky a nahrávky: 9. Lindholm (Stone, Brodie), 13. Backlund (Mangiapane, Tkachuk), 14. Kylington (Andersson), 20. Jankowski (Brodie, Mangiapane).

Skvělá úvodní perioda pro Flames, kteří skórovali hned čtyřikrát. Všechno to odstartoval v deváté minutě útočník Elias Lindholm, trefili se čtyři různí hokejisté. Pro brankáře Johna Gibsona dnes asi konečná...

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:05

19:05 Mark JANKOWSKI - 0:4

19:05

Čas 19:05 a další puk v síti Ducks! Neproměněná šance domácích, následně se radoval MARK JANKOWSKI, jenž nedal Gibsonovi šanci. Asistence: TJ Brodie, Andrew Mangiapane.

19:01

Byla ohlášena poslední minuta úvodní periody.

18:49

Přečíslení 3 na 1 pro Ducks, avšak Rakellovi střela vůbec nesedla.

16:38

Hra je přerušena pro ofsajd, na řadu přichází reklamní přestávka.

15:53

15:30

Touš na holi má často Terry, avšak ke střele se ještě neodhodlal.

13:53

Druhá početní výhoda Anaheimu, vhazuje se po levé ruce Talbota.

13:53

Vyloučení v týmu Calgary Flames (Sam Bennett – 2 min., napadení).

13:40

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nicolas Deslauriers – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Zac Rinaldo – 5 min., bitka).

13:40

Ihned po vhazování tady máme bitku mezi Deslauriersem a Rinaldem.

13:39

13:39 Oliver KYLINGTON - 0:3

13:39

Čas 13:39, 3:0 pro Flames! OLIVER KYLINGTON vystřelil z levého kruhu pro vhazování a vymetl pravý horní růžek Gibsonovy svatyně. Asistence: Rasmus Andersson.

12:10

Čas 12:10, Flames jdou do dvougólového vedení! Špatná rozehrávka Lindholma, po dobré práci Mangiapaneho skóroval MIKAEL BACKLUND. Jeho devátý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Andrew Mangiapane, Matthew Tkachuk.

11:25

11:25

Kotouč opustil hrací plochu, následuje druhá reklamní přestávka.

10:49

10:18

Střelecký pokus Getzlafa z pravé strany a efektivní rukavice Talbota.

09:40

Dvě dobré šance Ducks z mezikruží, Talbot ale v obou případech na jedničku.

08:49

První přesilovka také pro Ducks, vhazuje se po pravé ruce Talbota.

08:49

Vyloučení v týmu Calgary Flames (Michael Stone – 2 min., hákování).

08:15

08:15 Elias LINDHOLM - 0:1

08:15

Čas 08:15, Flames otevírají skóre utkání! Přesilovka zůstala nevyužita, krátce po jejím skončení ale uspěl, byť trochu se štěstím, ELIAS LINDHOLM. Jeho 25. gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Michael Stone, TJ Brodie.

08:11

07:37

Lucic se snažil o zakončení z těsné blízkosti, avšak neúspěšně. Gibson byl zde pozorný.

07:12

První polovina z trestu Lindholma je pryč, Flames se zatím k ničemu nedostali.

06:11

Konec reklamní přestávky, Grant a Monahan v souboji na vhazování po pravici Gibsona.

06:11

Proběhne reklamní přestávka, Calgary bude mít potom k dispozici první přesilovou hru utkání.

06:11

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., hákování).

05:06

Střely na bránu: 2 – 5

04:29

Neúspěšná útočná strana v podání Flames, čároví jim odpískali postavení mimo hru.

04:18

Terryho nahození zprava, Talbot měl docela problémy puk zkrotit.

02:51

Rinaldo vystřelil z levé strany, Gibson měl připravenou lapačku. Hra je poprvé přerušena.

00:27

Ducks zaznamenali první pobyt v útočném pásmu, avšak Talbot zůstal bez práce.

00:01

Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví Grant a Monahan, jdeme na to!
Hymny jsou minulostí, divizní duel mezi Ducks a Flames odstartuje co nevidět.
Oba týmy stojí na modrých čarách, zazní kanadská a americká státní hymna.
Zahajovací formace

ANA: Gibson – Lindholm, Manson – Deslauriers, Grant, Rowney

CGY: Talbot – Hanifin, Andersson – Gaudreau, Monahan, Lindholm

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson (A), Fowler, Del Zotto, Ja. Larsson, Guhle – Rakell, Getzlaf (C), D. Shore – Jones, Steel, Silfverberg (A) – N. Ritchie, Henrique, Terry – Deslauriers, D. Grant, Rowney.

Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Hanifin, R. Andersson, Brodie, Mi. Stone, Kylington, Davidson – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Mangiapane, Backlund (A), M. Tkachuk (A) – Lucic, D. Ryan, Dubé – Rinaldo, Jankowski, S. Bennett.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Trevor Hanson – Jonny Murray, Ryan Gibbons.
Příjemné páteční hokejové ráno! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování NHL, konkrétně u utkání mezi týmy Anaheim Ducks a Calgary Flames.

PO 21. 10. 2019 – Honda Center:
Anaheim Ducks vs Calgary Flames 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

CALGARY FLAMES (bilance 29-23-6)

Flames zakončí na ledové ploše Ducks čtyřzápasový trip, pokusí se zde přitom získat třetí výhru z posledních čtyř utkání.

V noci na čtvrtek se ukázali na hřišti Los Angeles Kings a prohráli 3:5. Dva góly vstřelil útočník Elias Lindholm.
ANAHEIM DUCKS (bilance 23-26-7)

Ducks bodovali v pěti zápasech po sobě, přičemž za uvedené období třikrát zvítězili.

V minulém utkání přivítali doma St. Louis Blues, avšak duel se nedohrál – důvodem srdeční slabost soupeře, obránce Jaye Bouwmeestera.
V noci na pátek 14. února má nejlepší hokejová liga na svém programu celkem jedenáct zápasů.

Zde budete moci sledovat utkání mezi dvěma týmy z Pacifické divize, když Anaheim Ducks přivítají Calgary Flames. Úvodní vhazování tohoto duelu bude v Honda Center vhozeno krátce po 04:00!

Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

0:6

Branky a nahrávky: 9. E. Lindholm (Mi. Stone, Brodie), 13. Backlund (Mangiapane, M. Tkachuk), 14. Kylington (R. Andersson), 20. Jankowski (Brodie, Mangiapane), 37. Backlund, 47. Jankowski

Anaheim Ducks: Gibson (21. R. Miller) – H. Lindholm, Manson (A), Fowler, Del Zotto, Ja. Larsson, Guhle – Rakell, Getzlaf (C), D. Shore – Jones, Steel, Silfverberg (A) – N. Ritchie, Henrique, Terry – Deslauriers, D. Grant, Rowney.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Trevor Hanson – Jonny Murray, Ryan Gibbons

Diváci: 16 212

06:11 ANA 2 H. Lindholm, hákování
08:15 CGY 0:1 E. Lindholm (Mi. Stone, Brodie)
08:49 CGY 2 Mi. Stone, hákování
12:10 CGY 0:2 Backlund (Mangiapane, M. Tkachuk)
13:39 CGY 0:3 Kylington (R. Andersson)