Menu

Hokej

Tipsport extraliga (ČR)

HC Energie Karlovy Vary – HC Kometa Brno

9:1

konec (3:0, 3:0, 3:1)

14.02.2020, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • 45. kolo • Kamila Ströerová

Tipsport: 2.51 4.15 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Karlovy Vary si ze zápasu odnáší nejen plný počet bodů, ale také neuvěřitelnou střeleckou formou, kterou budou jistě chtít předvést také v následujícím zápase na ledě pražské Sparty.

Nejlepšími hráči zápasu jsou: Peter Mueller (KOM) a Tomáš Rachůnek (KVA).

Ode mě je to pro dnešní večer vše, loučí se s vámi Kamila Ströerová. (20:10:09)

Konec zápasu.

59:52

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Michal Gulaši – 2 min., hákování).

59:36

Další odhozený toaletní papír ze strany brněnský fanoušků, kteří navíc v sektorů hostů odpálili pyrotechniku.

58:40

Místo toho, aby se Polák vydal sám na Vejmelku, zvolil přihrávku na Černocha, kterému se nepodařilo zpracovat puk.

58:21

Brno chce zápas zřejmě už jen dohrát, Energie se snaží navýšit.

58:02

Do konce zápasu zbývají dvě minuty.

57:42

Mexická vlna se nese KV Arenou.

57:10

Hosté hrají v plném počtu.

56:30

Fanoušci neúprosně žádají o vstřelení desáté gólů, ze strany Karlových Varů.

56:18

Šenkeřík z pravého kruhu uklidil kotouč pouze do těla Vejmelky.

55:59

Kometa je agresivní na karlovarské útočníky, hraje do těla, pouští se do místních šarvátek.

55:35

Energie se drží ve třetině.

55:12

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Tomáš Vincour.

54:54

Šance jako Brno, kterou Polák totálně přestřelil a kotouč po jeho střele pouze orazítkoval plexisklo za hostující bránou.

53:53

Beránek byl sám v mezikruží, ale jeho střelu vyrazil Vejmelka vlastním tělem.

53:11

53:11 Tomáš PLEKANEC - 9:1

53:11

Kometa právě vstřelila branku!
Brno se přeci jen může zaradovat. Z levého kruhu vymetl pavučiny v Novotného bráně. Asistence: Peter Mueller a Martin Zaťovič.

52:41

Mueller lehce zahrozil před karlovarskou klecí, ale Novotný je nadále stoprocentní.

HC Energie Karlovy Vary – HC Kometa Brno

9:1

konec (3:0, 3:0, 3:1)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 8. Stříteský (Skuhravý, D. Mikyska), 10. O. Beránek (Plutnar, T. Mikúš), 11. Vondráček (Graňák, Skuhravý), 24. Flek (Šenkeřík, T. Rachůnek), 34. Vildumetz (T. Mikúš), 39. Šenkeřík (Gríger, T. Rachůnek), 47. T. Rachůnek (Flek), 51. Skuhravý (Koblasa, Vondráček), 52. T. Rachůnek (Gríger, Flek) – 54. Plekanec (Mueller, Zaťovič)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (A), Weinhold, M. Rohan, Plutnar, D. Mikyska – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – T. Mikúš, Vildumetz, O. Beránek – V. Polák, Černoch, Kohout – Koblasa, Skuhravý (C), Vondráček.

HC Kometa Brno: Čiliak (40. Vejmelka) – Mlčák, O. Němec (A), Pyrochta, Bartejs, Gulaši, Svozil, Baranka – Zaťovič (C), Plekanec (A), Mueller – Jenyš, Kusko, M. Erat – Kucsera, Rákos, Vincour – Plášek ml., Střondala, L. Horký.

Rozhodčí: Hejduk, Kika – Ondráček, Špůr

Diváci: 4365

Průběh zápasu
1. třetina
04:55 KOM 2 Rákos, hákování
07:49 KVA 1:0 Stříteský (Skuhravý, D. Mikyska)
09:16 KVA 2:0 O. Beránek (Plutnar, T. Mikúš)
10:33 KVA 3:0 Vondráček (Graňák, Skuhravý)
13:38 KVA 2 Černoch, hrubost
KOM 2 Plekanec, hrubost
Po 1. třetině
2. třetina
20:49 KVA 2 Šenkeřík, podrážení
22:15 KOM 2 M. Erat, napadení
23:54 KVA 4:0 Flek (Šenkeřík, T. Rachůnek)
33:33 KVA 5:0 Vildumetz (T. Mikúš)
34:01 KOM 2 Rákos, hákování
36:49 KOM 2 Mueller, držení
38:46 KVA 6:0 Šenkeřík (Gríger, T. Rachůnek)
Po 2. třetině
40:00 KOM -Vejmelka +Čiliak (Střídání)
3. třetina
46:26 KVA 7:0 T. Rachůnek (Flek)
50:28 KVA 8:0 Skuhravý (Koblasa, Vondráček)
51:21 KVA 9:0 T. Rachůnek (Gríger, Flek)
53:11 KOM 9:1 Plekanec (Mueller, Zaťovič)
55:12 KOM 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Vincour
59:52 KOM 2 Gulaši, hákování
Konec

Liga juniorů

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 16:00 0:0

Opava – HC Boskovice 16:00 0:0

Polsko U18 – Uh.Brod 16:00 0:0

Příbram B – MOSTEČTÍ LVI 16:25 2:7

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Bílí Tygři Liberec B – Soběslav 17:00 3:9

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Plzeň 1929 B – Karlovy Vary B 17:10 9:2

Polsko U18 – Uh.Brod 17:15 5:3

SK Černošice – Letňany 17:45 5:1

Opava – HC Boskovice 18:00 10:2

Mělník – PZ Kladno 18:15 2:12

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 18:15 4:2

Berounští Medvědi – Bílina 18:30 3:4

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 18:45 2:4

HC Karviná – Břeclav 19:00 5:4

Třemošná – Klášterec nO 19:00 3:4

HC Vajgar – Strakonice 19:00 7:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Kolín B – Jaroměř 19:30 5:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 6:3

Velké Meziříčí – Č. Krumlov 19:45 2:5

Hlinsko – Opočno 20:00 5:3