Menu

Hokej

Tipsport extraliga (ČR)

HC Olomouc – Rytíři Kladno

4:0

konec (2:0, 1:0, 1:0)

14.02.2020, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • 45. kolo • Kristýna Nováková

Tipsport: 1.75 4.5 3.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek pátečního večera. (20:27:22)
Nejlepší hráči utkání

HC Olomouc: Jan Jaroměřský
Rytíři Kladno: Marek Hovorka

Konec zápasu.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:46

Kladno je kompletní.

58:38

Burianova střela mířila jen do protihráče.

57:30

Vhazuje se před Lukášem.

57:17

Po buly se kotouč klouže do hanácké třetiny.
Dnešní utkání sleduje 5 500 diváků.

56:44

V závěru třetí třetiny i Hanáci zahrají svou třetí přesilovku v dnešním zápase.

56:37

Další kladenská střela končí v lapačce Jana Lukáše.

55:52

Trest Pavla Musila je již minulostí.

55:40

A střelu Nashe olomoucký brankář vyrazil do ochranné sítě za svými zády.

55:13

Hovorka trefil boční síťku Lukášovy brány.

54:50

Domácí se opět osvobozují, z trestu Musila zbývá lehce přes minutu.

54:10

Dujsíkovi se nepodařilo vyhodit kotouč, Rostislav Olesz byl v této činnosti mnohem úspěšnější.

53:52

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Pavel Musil – 2 min., hákování).

53:42

Rozhodčí signalizují, že se bude vylučovat na straně Kladna, Cikánek už spěchá na střídačku.

53:12

Jan Lukáš musel čelit třem střelám z hokejek soupeře, všechny ale dokázal pokrýt. Tu poslední, střelu od modré čáry, raději skryl v lapačce a přerušil hru.

HC Olomouc – Rytíři Kladno

4:0

konec (2:0, 1:0, 1:0)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 7. Ostřížek (Jaroměřský, J. Knotek), 12. Irgl (Burian, Valenta), 26. Jaroměřský (Vyrůbalík), 52. Burian (J. Káňa, Ondrušek)

HC Olomouc: Konrád (52. Lukáš) – Škůrek, Valenta, Ondrušek (A), Dujsík, Vyrůbalík (C), Jaroměřský – Klimek, Nahodil, P. Musil – Burian, J. Káňa, Irgl – Ostřížek (A), J. Knotek, Olesz – Vodný, Handl, Skladaný.

Rytíři Kladno: Cikánek (Brízgala) – Austin, Nash, Kehar, Lakos, Zelingr, Barinka (A), Zajíc – O'Donnell, Stach, Jágr – Zikmund, Vampola (C), Hovorka – Redlich, Machač, Š. Bláha – Melka, T. Kaut (A), Hajný.

Rozhodčí: Zbyněk Kubičík, Peter Stano – Marek Hlavatý, Vít Lederer

Průběh zápasu
1. třetina
06:31 OLO 1:0 Ostřížek (Jaroměřský, J. Knotek)
11:24 OLO 2:0 Irgl (Burian, Valenta)
14:04 OLO 2 Vyrůbalík, držení
17:08 KLA 2 Stach, podrážení
Po 1. třetině
2. třetina
20:32 OLO 2 Nahodil, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
22:20 OLO 2 Ondrušek, podrážení
22:26 KLA 2 Vampola, nedovolené bránění
25:24 OLO 3:0 Jaroměřský (Vyrůbalík)
30:30 OLO 2 Irgl, vysoká hůl
35:49 KLA 2 Hovorka, hákování
Po 2. třetině
3. třetina
51:15 OLO 4:0 Burian (J. Káňa, Ondrušek)
51:16 OLO -Lukáš +Konrád (Střídání)
53:52 OLO 2 P. Musil, hákování
56:44 KLA 2 T. Kaut, sekání
Konec

Liga juniorů

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 16:00 0:0

Opava – HC Boskovice 16:00 0:0

Polsko U18 – Uh.Brod 16:00 0:0

Příbram B – MOSTEČTÍ LVI 16:25 2:7

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Bílí Tygři Liberec B – Soběslav 17:00 3:9

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Plzeň 1929 B – Karlovy Vary B 17:10 9:2

Polsko U18 – Uh.Brod 17:15 5:3

SK Černošice – Letňany 17:45 5:1

Opava – HC Boskovice 18:00 10:2

Mělník – PZ Kladno 18:15 2:12

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 18:15 4:2

Berounští Medvědi – Bílina 18:30 3:4

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 18:45 2:4

HC Karviná – Břeclav 19:00 5:4

Třemošná – Klášterec nO 19:00 3:4

HC Vajgar – Strakonice 19:00 7:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Kolín B – Jaroměř 19:30 5:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 6:3

Velké Meziříčí – Č. Krumlov 19:45 2:5

Hlinsko – Opočno 20:00 5:3