0:2

konec (0:1, 0:0, 0:1)

12.02.2020, 18:30 • Zimný štadión Nové Zámky • 48. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 3.94 4.4 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Nové Zámky na domácom ľade podľahli Banskej Bystrici 0:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:45:37)

59:36

Domáci v plnom počte.

59:35

Lamper ešte v závere presilovej hry ohrozil domáceho brankára, Pavlas ale bol pozorný.

59:22

Barani stále kombinujú pred Christiánom Pavlasom.

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:43

Kombinácia hostí v útočnom pásme, po zakončení Ihnačáka končí puk v moci Christiána Pavlasa.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:36

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Fábry – 2 min., držanie).

57:17

Hostia získali puk a s prehľadom do nahadzujú do útočného pásma.

56:22

Domáci hokejisti sa z hĺbky vlastného pásma vybrali do útoku, hostia už na ich akcie vyčkávajú v strednom pásme-

55:44

Hrá sa pomerne dlho bez prerušenia, oba tímy striedajú počas hry.

55:01

Začali sa posledných 5 minút tretej tretiny, Nové Zámky stále prehrávajú na domácom ľade s Banskou Bystricou 0:2.

54:49

Hostia kontrolujú priebeh tretej tretiny, domáci sa snažia, ale zdá sa, že dnes im to nebude nič platné.

54:16

54:02

Barani kombinujú v útočnom pásme, následnú strelu Bartánusa rieši Pavlas. Pred bránkou domáceho tímu ešte vzniká menšia šarvátka, vylučovať sa ale nebude.

53:21

Hostia kombinujú v útočnom pásme, následná strela však končí v moci Christiána Pavlasa.

52:30

Dnešné stretnutie sleduje 1054 divákov.

0:2

Branky a nahrávky: 7. Jääskeläinen (Hickmott, Mihalik), 51. Mlynarovič (Bartánus, Nemčík)

HC MIKRON Nové Zámky: Pavlas (Nechvátal) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš, Pavúk, Magovac – Stupka, Bajtek, Rogoň – Jurík, Šille, Obdržálek – Andrisík, Fábry, Števuliak – Mikula, Holovič

HC´ 05 Banská Bystrica: Beskorowany (Melicherčík) – Mihalik, Cardwell, Ďatelinka, Žiak, Nemčík, Brejčák J., Maier – Jääskeläinen, Hickmott, Hohmann – Šoltés, Ihnačák, Lamper – Bartánus, Mlynarovič, Kriška – Kabáč, Gabor, Róth

Rozhodčí: Snášel, Juhász – Stanzel, Soltész