Tipos Extraliga (SR)

HC Slovan Bratislava – MAC Budapešť

4:3

po prodl. (0:0, 2:2, 1:1 - 1:0)

12.02.2020, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • 48. kolo • Vladimír Korduliak sk

Tipsport: 1.25 6.4 7.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je koniec, Slovan víťazí nad svojim dnešným súperom až po predĺžení a do tabuľky si zapíše dva body. Domáci hrali nedisciplinovane a súper trestal. Slovan tak musel doťahovať náskok súpera a aj keď ho prestrieľal, na dnešné víťazstvo sa natrápil. A to ešte spŕška striel minula svoj cieľ. Sláva víťazom, česť porazeným, dobrú noc z Bratislavy priaznivcom hokeja želá Vladimír Korduliak. (21:12:46)

63:40

Slovan Bratislava dal gól!
Slovan zakombinoval s pukom v pásme súpera, Sersen si ho dvakrát vymenil so Štajnochom a MICHAL SERSEN svojim príklepom od modrej z jej stredu poslal puk pod brvno bránky MAC. Asistencia: Martin Štajnoch.

63:13

Sofron dve minúty za faul kolenom. Stretch desať minút za nešportové správanie sa a už putoval do šatne. Presilovka pre Slovan, hrať budeme štyria proti trom.

63:01

Carlisle sa sám rútil na Habala, zakončil z ľavého kruhu, Habal ho vychytal.

62:23

Nagy vystrelil z ľavej strany od kruhu, Habal cez hokejku puk poslal späť do hry a brejk domácim nevyšiel.

61:52

Sersenov nahodený puk od modrej z ľavej strany Bernard vyrazil pred seba a následne prikryl pod svoju rukavicu.

61:46

Puk v moci Bernarda, po tomto prerušení hry bude predĺženie pokračovať v pomere traja proti trom.

61:08

Abdul so Zigom v prečíslení dva na jeden, Zigo však minul cieľ.

60:36

Abdul naskočil na ľad, hráme v rovnovážnom stave štyria na štyri.

60:22

Ďalší puk pri Bernardovi, Slovan by už oslabenie mal ubrániť.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V tretej tretine sme videli dva góly, víťaza sme nespoznali, zápas ide do predĺženia. A to hostia ešte jedným pukom vyskúšali konštrukciu domácej bránky. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 17:9, celkom 38:25, MAC začína predĺženie pokračovaním svojej presilovky.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:05

Sersen poslal pozdrav Bernardovi, brankár hostí na začiatku ich presilovkovej akcie.

58:36

Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou, dve minúty pre Abdula a presilovka pre MAC.

57:30

Viedenský z medzikružia v páde na ľad neuspel, Slovan drží hostí pod tlakom, Bernard na čele defenzívy odoláva.

56:08

Slovan vyhral buly a puk od modrej z jej stredu poslal na bránku hostí Sersen, Bernard jeho príklep schoval do lapačky.

56:04

Basaraba zakončil švihom z ľavého kruhu, Bernard v pokľaku puk kryje do náručia a teraz zmenu skóre nezaznamenáme.

4:3

Branky a nahrávky: 31. Zigo (Sersen), 34. Bačik (St. Pierre, Basaraba), 47. Jendek (Šedivý, Sloboda), 64. Sersen (Štajnoch) – 28. Sofron (Pozsgai, Klempa), 29. Stretch (Klepma, Bodó), 46. Nagy (Szigeti)

HC Slovan Bratislava: Habal (Sabo) – Bačik, Sersen (C), Štajnoch, Hudec, Šedivý, Kučný, Demo – Pance, Zigo, Abdul – Basaraba, St. Pierre, Bondra – Jendek, Kytnár (A), Sloboda – Urbánek, Viedenský (A), Matoušek – Petráš

MAC Budapešť: Bernard (Halász) – Bl. Orbán, Pozsgai (C), Bugár, Carlisle, Macaulay (A), Garát, Lakatos – Terbócs, Pitt, Br. Orbán (A) – Sofron, Stretch, Klempa – Bodó, Majoross, Kreisz – Szigeti, Nagy, Löczi

Rozhodčí: D. Konc st., Valach – Synek, Durmis

Diváci: 4.185

15:35 MAC 2 Blake Orbán
18:41 SBA 2 Jendek
20:01 SBA 2