12.03.2020, 03:00 • Honda Center, Anaheim • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 3.25 4.14 1.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Jani Hakanpää (ANA) 1+0
3. Jake Allen (STL) 26 zákroků
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Do tohoto zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Je dobojováno. Odložené utkání, které začalo za stavu 1:1, nakonec končí vítězstvím Blues. Ducks nepodali špatný výkon, povětšinou ale tahali za kratší konec provazu a fanoušky v Honda Center dnes rozjásal pouze Jani Hakanpää. Krátce po jeho trefě na 2:2 navíc poslal Blues zpět do vedení Sanford a minutu před koncem svým druhým gólem v zápase pojistil výhru obhájců Stanleyova poháru Alex Pietrangelo.

59:45

Ducks se ještě sympaticky snaží usadit se v útočném pásmu, to už jim ale nebude nic platné.

59:00

59:00 Alex PIETRANGELO - 2:4

59:00

St. Louis právě vstřelilo branku!
Zdá se, že je rozhodnuto. ALEX PIETRANGELO z hloubi vlastní třetiny poslal kotouč směrem k odkryté anaheimské svatyni a k překvapení všech, především laxně se vracejícího Del Zotta, puk skončil v síti! Asistence: Justin Faulk.

58:15

Anthony Stolarz už ujížděl směrem na střídačku, když vtom domácí o puk přišli. Brankář Ducks se okamžitě vrátil a jen tak tak stihl zastavit střelu Schenna.

57:24

Blues byla odpískána hra vysokou holí, vhazovat se bude po levici Jakea Allena.

56:23

Sanford vyhodil puk do útočné třetiny a odjel střídat, Michael Del Zotto a Jani Hakanpää už rychle zakládají protiútok.

55:37

Domácím už na vstřelení vyrovnávacího gólu zbývají jen necelé čtyři a půl minuty, v posledních minutách jsou navíc jasně aktivnějším celkem hosté ze St. Louis.

54:45

Po dalším závaru před svým brankovištěm raději Anthony Stolarz přerušil hru.

53:47

Z levého kruhu to vzal na sebe Ivan Barbašev, na dnes velmi dobře chytajícího Anthonyho Stolarze si ale nepřišel.

53:04

Jakob Silfverberg našel v mezikruží z druhé vlny si najíždějícího Steela, ten si ale nedokázal kotouč zpracovat, natožpak vystřelit.

52:16

Ducks byla odpískána přihrávka rukou, následovat bude další vhazování ve středním pásmu.

51:33

Ryan Getzlaf zpoza branky nahodil puk do prostoru před Allenem, tam ale nebyl nikdo v černém dresu.

50:39

Po dalším přerušení hry bude následovat komerční přestávka, do Honda Center se vrátíme za pár okamžiků.

49:45

Matt Irwin to zkusil z vrcholu levého kruhu a jeho střelu ještě dost možná tečoval Rakell, Jake Allen však přesto dokázal zakročit.

2:4

Branky a nahrávky: 6. Henrique (Lindholm H., Manson), 34. Hakanpää (Henrique) – 8. Barbašev (Kyrou J.), 17. Pietrangelo (B. Schenn, R. O'Reilly), 38. Sanford (R. O'Reilly, Blais), 59. Pietrangelo (Faulk)

Anaheim Ducks: Stolarz (R. Miller) – Ja. Larsson, Del Zotto, Irwin, Manson (A), Djoos, Hakanpää – Milano, Getzlaf (C), Heinen – Rakell, Henrique, Silfverberg (A) – Jones, Steel, Sherwood – Deslauriers, Backes, Rowney.

St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Bortuzzo, Pietrangelo (C), Scandella, Parayko, Dunn, Faulk – Schwartz, B. Schenn, Blais – Sanford, R. O'Reilly, Perron – Steen (A), Thomas, Bozak – MacEachern, Sundqvist, Barbašev.

Rozhodčí: Walsh, Luxmore – Tobias, MacPherson

05:29 ANA 1:0 Henrique (H. Lindholm, Manson)
07:17 STL 1:1 Barbašev (Kyrou)
04:05 STL 2 Schwartz, hákování
09:46 ANA 2 Hakanpää, podrážení
15:12 ANA 2 Getzlaf, podrážení
16:08 STL 1:2 Pietrangelo (B. Schenn, R. O'Reilly)