22.01.2020, 20:30 • Skupina 2 • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.86 7.92 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (21:55:08)
Island – Švédsko 25:32 (11:18)
Nejvíce branek: Sigurdsson 8, Arnarsson 6, Elísson 4 – Nilsson 8, Arnesson 6, Tollbring 5/1. Sedmimetrové hody: 1/0 – 1/1. Vyloučení: 0:0.
Je konec! Švédsko nakonec zvládlo dnešní vystoupení s Islandem a vítězí vysoko 32:25. Švédové byli v dnešním duelu od samotného začátku aktivnějším týmem a zaslouženě si vypracovali náskok. Ten v poločase činil sedm branek. Ve druhé půli už se Švédové nikam nehnali a pouze si svůj náskok hlídali.

Konec zápasu. (25:32)

60

Další krásnou branku Islandu obstaral Arnarsson. (25:32)

59

Kristjánsson dokázal ještě minutku před koncem dnešního duelu snížit. (24:32)

58

Lukas Nilsson se prosadil krásnou dělovkou z velké dálky. (23:32)

58

Brankář Islandu vytáhl další krásný zákrok proti střele z hranice brankoviště. (23:31)

56

Tollbring se dostal do dalšího úniku, který zakončil skákavou střelou mezi nohy brankáře. (23:31)

56

Za Island dokázal bleskově odpovědět Elísson. (23:30)

55

Třicátou branku Švédska přidává Tollbring. (22:30)

55

Elísson se po rychlém brejku prosadil střelou k levé tyči. (22:29)

54

Thurin dělovkou z velké dálky poslal míč jen do břevna. (21:29)

54

Kristjánsson se natlačil mezi obránce a krásnou dělovkou poslal míč o břevno do sítě. (21:29)

52

Chrintz zůstal sám na pravé straně a dělovkou z křídla navýšil vedení na devět branek. (20:29)

51

Jeppsson krásnou dělovkou do dolního rohu nedal gólmanovi nárok. (20:28)

50

Arnarsson se znovu vydal do útoku a i tentokrát se prosadil. (20:27)

48

Švédsko pokračuje v exhibici. Chrintz poslal míč pod břevno. (19:27)

48

Island se při dalším útoku nepřesnou rozehrávkou připravil o možnost zakončit. (19:26)

25:32

Island: Gústavsson, Hallgrimsson – Kristjánsson, Pálmarsson, Elísson, Sigurdsson, Gíslason, Gudmundsson, Petersson, A. T. Gunnarsson, Arnarsson, Gudjonsson, Trastarson, Jónsson, Kristjánsson, Jóhannsson, Smárason.

Švédsko: Palicka, Appelgren – Darj, Thurin, Henningsson, Tollbring, D. Pettersson, Jeppsson, F. Pettersson, Pellas, Lagergren, Arnesson, Gottfridsson, A. Nilsson, Nielsen, E. du Rietz, Chrintz, L. Nilsson.