18.01.2020, 17:00 • SC Dubina Ostrava • 21. kolo • Patrik Czepiec

Tipsport: 1.2 7.5 6.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (19:08:09)
Domácí hráč zápasu: Josef Rýpar (1+0)
Hostující hráč zápasu: Radovan Michajlovič (25 zásahů, úspěšnost 83,3 %)
Střely na branku: 30:19
Už poslední čtyři utkání těchto dvou soupeřů slibovaly vyrovnanou bitvu. A přesně toho jsme se také dočkali. V první třetině byl lepší domácí celek, Otrokovice však dokázaly využít mezer v obraně ostravského týmu a dvakrát udeřily. Prostřední část přetáhl na stranu domácích Sidunov, jenže třetí dvacetiminutovku znovu lépe odstartovali Panteři. Dlouho to vypadalo, že trefy Nehily a Hašy rozhodnou tento zápas, jenže Ostrava zvládla vyrovnat a obrat dokonala po vyvedené powerplay v prodloužení. Poslední zásah si připsal Jan Šebesta. Už třetí z minulých pěti vzájemných zápasů tak skončil až po normální hrací době. Tentokrát je výsledek 5:4 ve prospěch Vítkovic.

61:42

61:42 Jan ŠEBESTA - 5:4

61:42

Vítkovice právě vstřelily branku!
Napodruhé už Rýparovi přihrávka vyšla a proměnila se v rozhodující asistenci. Místo Sladkého tentokrát pálil z pravé strany JAN ŠEBESTA, Michajlovič se nezvládl přesunout a zastavit jeho ránu. Vítkovicím tak vyšla rozhodující powerplay a oplatily svému soupeři podzimní porážku po základní hrací době. Asistence: Josef Rýpar.

61:34

Sladký dostal pobídku od Rýpara, nedal.

60:38

Šebestovu střelu zablokoval Kostka. Vítkovice stále ve čtyřech.

60:10

Míček pro Vítkovice, ty tak posílají Součka na střídačku.

60:01

Otrokovice v úvodu třetí části nečekaně odskočily svému tabulkově lépe postavenému soupeři. Jenže Vítkovice se nevzdaly a slepenými góly Řezaniny a Rýpara srovnaly. Jde se do prodloužení.

60:00

59:44

Rozhodnout mohl Gattnar. Sám před brankářem neustál tíhu okamžiku.

59:32

Hra se přelévá ze strany na stranu. Po nejasném odrazu míčku následuje buly uprostřed palubovky.

58:52

Michajlovič výborným výhozem vyslal na steč Pešata. Jeho střelu konečky prstů vyškrábl Souček.

57:34

Koláčný se tlačil k nebezpečnému zakončení z otočky. Všechno řeší hvizd sudího, který nařizuje rozehrávku pro Vítkovice.

56:50

Sladký hledal Rýpara. Ten teď ale nebyl, na rozdíl od hostující obrany, připravený.

56:00

Míček v zámezí pro Otrokovice. Panteři však znovu pouze odevzdávají, jakoby jim došla šťáva.

54:58

Závar před brankou hasí pravá noha Michajloviče. Důležitý zákrok, který drží Otrokovice ve hře o body.

5:4

Branky a nahrávky: 4. Kuczera (Hájek), 23. Sidunov (Gattnar), 51. Řezanina (Hájek), 52. Rýpar (Sladký), 62. Jan Šebesta (Rýpar) – 4. Hrabal (Pešat), 13. Mich. Nagy (Vykopal), 41. Nehila (Haša), 43. Haša (Nehila)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Kuczera, Sidunov, Řezanina, Nehera, Hubálek – Hrubý, Firda, Sladký – Gattnar, Jan Šebesta, Rýpar – Hájek, Hatala, Bräuer – Besta.

PSG Panthers Otrokovice: Majrich (Michaljovič) – Szweda, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Kvapil – Červenka, Hrabal, Koláčný – Gál, Pešat, Haša – Pšenčík, Vykopal, Petřík – Nehila.

Rozhodčí: Drápal, Pospíšil