0:3

konec (0:0)

17.01.2020, 21:01 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 16.3 8.16 1.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:08:13)
Utkání je u konce a favorizovaní hosté jej nakonec dokázali dotáhnout do vítězného konce. Jednoduché to však neměli, Granvillaise totiž dlouho odolávalo a klíčový moment přišel až v 75. minutě, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen William Sea a Olympique přesilovku vzápětí využil, když se prosadil Álvaro González. V 83. minutě hosty ještě více uklidnil Nemanja Radonjić a skóre na konečných 0:3 uzavřel ve druhé nastavené minutě Dimitri Payet. Marseille se tak dostává do dalšího kola poháru, pro Granvillaise soutěž končí.

90+4

90+3

Další z nedovolených zákroků hostů, Granvillaise jde ještě dopředu. Už by to ale chtěli mít všichni za sebou, nyní začalo hustě pršet.

90+2

90+2. Dimitri PAYET - 0:3

90+2

Marseille právě vstřelilo branku!
A ještě je tu pojistka na výsledek. Domácí Kottoy ztratil míč, od Benedetta se dostal ke kopačkám DIMITRIHO PAYETA a ten parádní ranou z dálky překonal marně se natahujícího Baltuse – 0:3.

90+1

I v závěru sledujeme tvrdě vedené utkání.

90

Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

89

Střídání v týmu US Granvillaise: ze hřiště odchází Mouaddib, přichází Chauvin.

88

K odraženému centru se cpal domácí Kottoy, byl ale u toho tvrdě atakován Benedettem.

87

Benedetto možná mohl sám zakončovat, prostor i čas na to měl, rozhodl se ale raději pro narážečku. Ta nebyla přesná a akce tak byla ukončena.

86

Stále sledujeme hru na polovině domácího celku, Marseille dobře kontroluje konec duelu.

85

Olympique nyní odvracel menší zmatek u vlastní šestnáctky, o odkop se postaral gólman Pelé.

84

Střídání v týmu US Granvillaise: ze hřiště odchází Lamrabette, přichází Martinet.

83

83. Nemanja RADONJIĆ - 0:2

83

A už je asi rozhodnuto. Po rychlém přechodu vpřed si NEMANJA RADONJIĆ posunul míč na střed a nekompromisní ranou levou nohou prostřelil Baltuse – 0:2.

82

Nakopávaný pas k vápnu domácích byl pr tuto chvíli odvrácen, Olympique je ale i nadále u míče.

81

Domácí se nyní nemohou dostat k delšímu držení míče, to hráčům Marseille maximálně vyhovuje.

80

Mohlo to být 0:2, jenže to by hosté museli rychlý brejk v přečíslení dotáhnout k přesné střele. Baltus už odkopává od vlastní branky.