Statistiky:
Konečné pořadí
1. Norsko 1:08:46.4 (0+9)
2. Francie +10.7 (0+8)
3. Švýcarsko +20.7 (0+4)
4. Německo +31.7 (2+4)
5. Švédsko +54.3 (0+11)
6. Ukrajina +54.8 (0+7)
7. Itálie +59.7 (0+10)
8. Rakousko +2:05.7 (1+6)
9. Čína +2:15.7 (0+3)
10. USA +2:32.9 (1+9)
11. Rusko +2:33.8 (0+6)
12. Bělorusko +3:13.9 (1+13)
13. Polsko +3:21.9 (0+15)
14. Slovensko +3:23.3 (0+6)
15. Estonsko +3:43.3 (0+9)
16. Česká republika +4:31.9 (3+7)
17. Kazachstán +4:46.6 (0+11)
18. Japonsko +5:03.4 (1+9)
19. Finsko +5:08.3 (1+12)
20. Kanada +5:30.8 (1+11)
21. Bulharsko +6:08.7 (1+11)
Startovní listina:
1. Norsko (Karoline Offigstadová Knottenová, Ingrid Landmark Tandrevoldová, Tiril Eckhoffová, Marte Olsbuová Röiselandová)
2. Švýcarsko (Elisa Gasparinová, Selina Gasparinová, Aita Gasparinová, Lena Häckiová)
3. Švédsko (Anna Magnussonová, Linn Perssonová, Mona Brorssonová, Hanna Öbergová)
4. Rusko (Jevgenija Pavlovová, Irina Starychová, Kristina Rezcovová, Jekatěrina Jurlovová-Perchtová)
5. Francie (Julia Simonová, Anais Bescondová, Célia Aymonierová, Justine Braisazová)
6. Německo (Karolin Horchlerová, Franziska Preussová, Vanessa Hinzová, Denise Herrmannová)
7. Ukrajina (Vita Semerenková, Julija Džimová, Valj Semerenková, Olena Pidhrušná)
8. Česko (Lucie Charvátová, Markéta Davidová, Tereza Voborníková, Jessica Jislová)
9. USA (Susan Dunkleeová, Clare Eganová, Joanne Firesteelová Reidová, Deedra Irwinová)
10. Rakousko (Julia Schwaigerová, Katharina Innerhoferová, Christina Riederová, Lisa Theresa Hauserová) Regina Ojaová,
11. Bělorusko (Dzinara Alimbekavová, Iryna Krjuková, Hanna Solaová, Jelena Kručinkinová)
12. Itálie (Lisa Vittozziová, Michela Carraraová, Dorothea Wiererová, Federica Sanfilippová)
13. Polsko (Monika Hojniszová-Staręgaová, Kamila Żuková, Kinga Zbylutová, Magdalena Gwizdońová)
14. Kanada (Nadia Moserová, Emma Lunderová, Megan Bankesová, Sarah Beaudryová)
15. Estonsko (Regina Ojaová, Tuuli Tomingasová, Johanna Talihärmová, Grete Gaimová)
16. Čína (Ťia-lin Tchang, Jen Čang, Fan-čchi Meng, Jing Čchü)
17. Finsko (Mari Ederová, Suvi Minkkinenová, Sanna Markkanenová, Jenny Fellmanová)
18. Slovinsko (Polona Klemenčičová, Nika Vindišarová, Lea Einfaltová, Ziva Klemenčičová)
19. Kazachstán (Galina Višněvská, Anastassija Kondratěvová, Jelizaveta Belčenková, Alina Kolomijecová)
20. Korea (Anna Frolinová, Son-su Kim, Un-čung Ko, Či-ä Pak)
21. Bulharsko (Milena Todorovová, Marija Zdravkovová, Daniela Kadevová, Dafinka Koevová
22. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Sari Maedaová, Jurie Tanakaová, Asuka Hačisuková)
23. Slovensko (Ivona Fialková, Terezia Poliaková, Paulina Fialková, Veronika Machyniaková
Průběžné pořadí SP:
1. Norsko 180
2. Švýcarsko 142
3. Švédsko 133
4. Rusko 130
5. Francie 122
6. Německo 115
7. Ukrajina 113
8. Česko 103
9. USA 94
10. Rakousko 93
1. Norsko 1:08:46.4 (0+9)
2. Francie +10.7 (0+8)
3. Švýcarsko +20.7 (0+4)
4. Německo +31.7 (2+4)
5. Švédsko +54.3 (0+11)
6. Ukrajina +54.8 (0+7)
7. Itálie +59.7 (0+10)
8. Rakousko +2:05.7 (1+6)
9. Čína +2:15.7 (0+3)
10. USA +2:32.9 (1+9)
11. Rusko +2:33.8 (0+6)
12. Bělorusko +3:13.9 (1+13)
13. Polsko +3:21.9 (0+15)
14. Slovensko +3:23.3 (0+6)
15. Estonsko +3:43.3 (0+9)
16. Česká republika +4:31.9 (3+7)
17. Kazachstán +4:46.6 (0+11)
18. Japonsko +5:03.4 (1+9)
19. Finsko +5:08.3 (1+12)
20. Kanada +5:30.8 (1+11)
21. Bulharsko +6:08.7 (1+11) (16:18:17)
Cíl
Česká republika dojela na 16. místě se ztrátou čtyři a půl minuty!
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
Norsko vítězí! Francouzsky jsou druhé a Švýcarsko bronzové.
Cíl
Cíl
5,5km
8. Stř
5,5km
4,9km
4,9km
Röiselandová si drží náskok i nadále.
4,9km
8. Stř
8. Stř
8. Stř
Vypadá to, že Norsko v dnešním závodě zvítězí!