NHL

New York Islanders – New York Rangers

2:3

konec (1:0, 0:1, 1:2)

17.01.2020, 01:00 • Nassau Veterans Memorial Coliseum, New York • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.01 4.04 3.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání mezi Islanders a Rangers. V derby se znovu radovali Jezdci, jelikož zvítězili 3:2. Rozhodující trefa padla z přesilovky 25 sekund před koncem základní hrací doby. Ostrované tak celkem smolně přišli minimálně o jeden bod. V celkovém součtu tohoto utkání byli domácí o chlup lepší, takže dnes se z jejich podání dá mluvit o zklamání. Pro Rangers to jsou velmi důležité dva body, díky kterým se tým kouče Quinna posune o krok blíže k pozicím, které by zaručovaly play off.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou! (04:04:31)
Hvězdy zápasu:

1. Chris Kreider (Rangers) 1+0
2. Alexandar Georgijev (Rangers) 38 zásahů, 2 inkasované branky
3. Anthony Beauvillier (Islanders) 1+0.
Československá stopa v utkání

Filip Chytil (Rangers) 0+0, +/-: 0, 1 střela, čas ve hře: 15:45.

Rangers právě vstřelili branku!
Hosté využívají přesilovku a 25 sekund před koncem základní hrací doby zřejmě rozhodují o své dnešní výhře. Velmi přísný trest Brassarda potrestal gólem CHRIS KREIDER. Panarin uvolnil mezi kruhy Zibanejada, jehož pokus dorazil do brány domácích právě Kreider. 2:3. Asistence: Mika Zibanejad a Artěmij Panarin.

59:06

Vyloučení v týmu New York Islanders (Derick Brassard – 2 min., krosček).

58:41

Islanders jsou v posledních minutách lepší. Nyní se však provinili zakázaným uvolnění. Vhazovat se bude před Varlamovem.

58:02

Mayfield se rozjel po pravém křídle. Snažil se vybídnout v lepší pozici najíždějícího Brassarda, ovšem přihrávku srazil do bezpečnějších míst Jacob Trouba.

57:24

Čtvrtá lajna domácích je dnes hodně vidět. Cizikas nyní drží puk u mantinelu a čeká na nabídku svých spoluhráčů.

56:56

Komarovovi se nepovedl přechod přes útočnou třetinu. Hra je přerušena a tři minuty před koncem třetí třetiny nás čeká komerční přestávka.

56:25

Zibanejad vjel do útočného pásma ve velké rychlosti, ovšem Howdena přesnou přihrávkou nevybídl.

55:51

55:40

Alexandar Georgijev opět jistě zasáhl. Pokus od modré čáry v podání Nicka Leddyho kryl na svou hruď.

55:00

Strome se dostal k volnému kotouči. Poté jej přes všechny čáry dostal až k Varlamovovi.

54:29

Domácí hrají v plném počtu. Pokračuje přesilovka Ostrovanů, tentokrát už 5 na 4.

54:08

Pulockovu dělovku od modré čáry dokázal hostující brankář vyrazit pravým betonem do bezpečí.

2:3

Branky a nahrávky: 20. Jo. Bailey (Johnston, Kühnhackl), 53. Beauvillier (Pulock, B. Nelson) – 33. Zibanejad, 45. DeAngelo, 60. Kreider (Zibanejad, Panarin)

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Pulock, Leddy, Mayfield, D. Toews, Boychuk (A), Dobson – Eberle, Barzal, Lee (C) – Brassard, B. Nelson, Beauvillier – Kühnhackl, Jo. Bailey (A), Johnston – Komarov, Cizikas, M. Martin.

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Trouba, Skjei, DeAngelo, M. Staal, R. Lindgren, Fox – Bučněvič, Zibanejad (A), Kreider (A) – Fast (A), R. Strome, Panarin – Kakko, Chytil, B. Howden – Br. Smith, McKegg, Haley.

Rozhodčí: Rank, St. Pierre – Kovachik, Gibbs

Diváci: 13 917

04:27 NYI 2 Cizikas, podrážení
13:30 NYR 2 M. Staal, sekání
19:09 NYI 1:0 Jo. Bailey (Johnston, Kühnhackl)
27:13 NYI 2 D. Toews, držení