1:2
po s.n. (1:2) (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
16.01.2020, 10:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • Lukáš Jasoněk
Tipsport: 2.81 3.61 2.33 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.81 - 3.61 - 2.33
Amur Chabarovsk – HC Sibir Novosibirsk
1:2
po s.n. (1:2) (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 40. Rasskazov (H. Zohorna, Fajzullin) – 12. Romancev (Ruohomaa, Česalin), rozh. náj. Ruohomaa
Karty:
Neproměněná penalta:
Amur Chabarovsk:
Alikin (Jevgrafov) – Vitásek, Jordán (C), V. Vasiljev, Turbin, Ignatovič, Korjagin, Alexandrov – Rasskazov, H. Zohorna, Fajzullin – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – A. Lazarev, Golubev, Ruděnkov – Železkov, A. Kuzněcov, Kacuba.
Náhradníci:
Trenér:
HC Sibir Novosibirsk:
Krasikov (Säteri) – Jokipakka, Loginov (C), Jermakov, Děmidov, K. Alexejev, Ilja Morozov, J. Chabarov – Puustinen, Ruohomaa, Šarov – Milovzorov, Sajustov, Šaškov – Česalin, V. Komarov, I. Makarov – A. Jakovlev, Torčeňuk, Romajev – Romancev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Birin, Gusev – Sadovnikov, Sazonov
Diváci: 4 821
1. třetina | ||||
04:12 | CHA | 2 | Golubev, vražení na hrazení | |
09:45 | CHA | 2 | V. Vasiljev, vysoká hůl | |
11:26 | SIB | 0:1 | Romancev (Ruohomaa, Česalin) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
30:14 | CHA | 2 | Turbin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
34:53 | SIB | 2 | V. Komarov, držení | |
39:08 | CHA | 1:1 | Rasskazov (H. Zohorna, Fajzullin) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
54:00 | SIB | 2 | Torčeňuk, podrážení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
61:40 | CHA | 2 | Turbin, držení hole | |
64:32 | SIB | 2 | Děmidov, hákování | |
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
SIB | 1:2 | Ruohomaa (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Chabarovsk – Novosibirsk • po s.n. (1:2) 10:00 1:2
Vladivostok – Omsk 10:30 1:3
Kunlun – Kazaň 12:30 3:1
Barys – Magnitogorsk 14:30 4:3
Jekatěrinburg – Ufa 15:00 4:2
Čerepovec – Spartak Moskva • po prodl. 17:00 1:2
Nižněkamsk – Čeljabinsk • po s.n. (1:2) 17:00 3:4
N.Novgorod – Dynamo Moskva 17:00 6:4
CSKA Moskva – Soči 17:30 6:1
Petrohrad – Jokerit 17:30 4:1
Viťaz – Minsk 17:30 5:1
Hynek Zohorna (CHA) (0+1), 3 střely, čas na ledě: 16:32
Ondřej Vitásek (CHA) 1 střela, čas na ledě: 23:26
Michal Jordán (CHA) čas na ledě: 23:40
Mikael RUOHOMAA - 1:2
Autorem vítězné branky je MIKAEL RUOHOMAA.
6. série 1:2
Igor RUDĚNKOV trefuje tyč
6. série 1:1
5. série 1:1
5. série 0:1
4. série 0:0
4. série 0:0
3. série 0:0
3. série 0:0
2. série 0:0