Tipos Extraliga (SR)

HC Slovan Bratislava – HC Košice

6:1

konec (0:0, 3:1, 3:0)

14.01.2020, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • 41. kolo • Vladimír Korduliak sk

Tipsport: 1.92 4.1 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojované a Slovan svoje kvality potvrdil v tretej tretine tromi gólmi, i keď jeden z toho do prázdnej bránky. No v tretej tretine hral na udržiavanie výsledku, potom využil presilovku a prepol na vyšší stupeň. Slovan to dnes rozbalil a kto prišiel, neľutuje. Košice dnes toho veľa neukázali a tak si na východ vezú pekných šesť gólov. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 8:6, celkom 27:15. Dobrú noc z Bratislavy všetkým želá Vladimír Korduliak. (21:01:54)

59:53

Štajnoch dve minúty za krosček a dve minúty za hrubosť, Milý dve minúty za hrubosť, Košice bude hrať presilovku.

59:12

Slovan Bratislava dal gól!
JOE BASARABA ušiel po pravej strane a Košarišťanovi to zavesil pod brvno. Asistencia: Radovan Bondra.

58:17

Zápas už len dohrávame a puk si oba tímy na svojich hokejkách striedajú, každopádne Slovan drží Košice na dištanc od Brusta.

56:56

Meszároš pálil príklepom spoza ľavého kruhu, Košarišťan v pokľaku puk kryje vo svojom náručí.

55:45

Košice hrali vabank bez brankára, Šedivý z obranného pásma puk poslal do stredného a RADOVAN BONDRA puk poslal do opustenej bránky hostí. Asistencia: Eduard Šedivý.

54:34

Tak to bolo rýchle, Slovan vyhral buly, od modrej z ľavej strany puk na bránku poslal Sersen a pred Košarišťanom puk umne za jeho chrbát sklepol MILAN KYTNÁR. Asistencie: Michal Sesren a Joe Basaraba.

54:21

Nedovolené bránenie a dvojka pre Rapáča, nuž a presilovka pre Slovan.

54:09

Puk lieta z pásma do pásma, strelu na tú ktorú bránku nevidíme, defenzíva na oboch stranách na výbornú.

52:13

K puku sa dostal medzi kruhmi Rapáč, ktorý preveril pozornosť Brusta, Barry puk zneškodnil a Skokana na bránku domácich natlačil Štajnoch.

51:22

Abdul v akcii na pravej strane, minul bránku hostí, puk skončil na ochrannom skle a v pásme hostí oň bojujú oba tímy.

50:18

Sersen z ľavého kruhu minul cieľ a Košarišťan tak bol bez práce. Košice sa snažia, Slovan stráži svoje pásmo a hostí do akcii nepúšťa.

47:44

Košice pridali na dôraze a malú skrumáž v bránkovisku pomohli Brustovi vyriešiť jeho spoluhráči.

47:04

Koch vystrelil z ľavej strany, Brust puk zrazil pred seba a v dorážke tiesnený Klhůfek po teči jedného z domácich puk poslal oblúčikom ponad bránku Brusta.

45:36

Domáci v plnom počte, hostia dohrávajú svoju akciu pred Brustom.

45:05

Haščák vystrelil z ľavého kruhu, Brust puk cez betón poslal späť a Košice držia domácich pod tlakom v pásme.

44:36

Minúta z presilovky je minulosťou, Košice domácich v pásme pred Brustom zatiaľ nezamkli.

43:36

Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a dve minúty pre Meszároša, Košice budú hrať presilovku.

6:1

Branky a nahrávky: 23. Bačik (Puliš), 28. Urbánek (Kytnár, St. Pierre), 37. Matoušek (Sersen, Abdul), 55. Kytnár (Sersen, Basaraba), 56. Bondra (Šedivý), 60. Basaraba (Bondra) – 31. Skokan (Květoň)

HC Slovan Bratislava: Brust (Habal) – Bačik, Sersen (C), Štajnoch, Meszároš (A), Šedivý, Kučný, Demo – Puliš, Zigo, Abdul – Basaraba, St. Pierre, Bondra – Kukumberg (A), Kytnár, Matoušek – Jendek, Urbánek, Žitný – Petráš

HC Košice: Košarišťan (Škorvánek) – Růžička, Slovák, Koch (A), Pavlin, Repe, Čížek (A), Zeleňák – Haščák, Skokan (C), Květoň – Klhůfek, Chovan, Belluš – Suja, Bortňák, Rapáč – Jokeľ, Eliáš, Milý

Rozhodčí: Baluška, D. Konc st. – Synek, J. Konc ml.

Diváci: 9.445

03:44 SBA 2 Zigo
19:57 SBA 2
22:02 SBA 1:0 Bačik (Puliš)