4:2
konec (2:0, 0:2, 2:0)
07.01.2020, 15:00 • VTB Arena, Moskva • Denisa Józsová
Tipsport: 1.53 4.46 5.51 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.53 - 4.46 - 5.51
Dynamo Moskva – Amur Chabarovsk
4:2
konec (2:0, 0:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 4. Šipačov (A. Petersson, Jaškin), 10. Tarasov (Pulkkinen, J. Zajcev), 47. Hietanen (A. Petersson, Tarasov), 59. Pankratov (Alexejev, Ogurcov) – 23. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin), 33. H. Zohorna (Golubev)
Karty:
Neproměněná penalta:
Dynamo Moskva:
Jerjomenko (Bočarov) – Hietanen, Volkov, Ljamin, J. Zajcev, Alanov, Mironov, Grigorjev, Ogurcov – A. Petersson, Jaškin, Šipačov – Pulkkinen, Jefremov, Tarasov – Alexejev, Mojsejev, Igumnov – Afinogenov, Pankratov, Brjukvin.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk:
Alikin (Langhamer) – Jordán, Vitásek, Korjagin, Ignatovič, Turbin, V. Vasiljev, Alexandrov – H. Zohorna, Rasskazov, Fajzullin – Ruděnkov, Golubev, A. Kuzněcov – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin – Veličkin, Jazkov, Kacuba.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gašilov, Spirin – Antonov, Ponamarenko
Diváci: 6 784
1. třetina | ||||
03:38 | DMS | 1:0 | Šipačov (A. Petersson, Jaškin) | |
04:07 | DMS | 2 | Pulkkinen, podrážení | |
09:57 | DMS | 2:0 | Tarasov (Pulkkinen, J. Zajcev) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:11 | DMS | 2 | Ljamin, hákování | |
22:47 | CHA | 2:1 | Vl. Ušenin (Vj. Ušenin) | |
23:04 | CHA | 2 | H. Zohorna, podrážení | |
25:00 | CHA | 2 | Ignatovič, hákování | |
26:18 | DMS | 2 | Hietanen, podrážení | |
31:29 | CHA | 2 | Rasskazov, držení | |
32:42 | CHA | 2:2 | H. Zohorna (Golubev) | |
34:27 | DMS | 2 | Afinogenov, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:16 | CHA | 2 | Korjagin, podrážení | |
46:14 | DMS | 3:2 | Hietanen (A. Petersson, Tarasov) | |
52:59 | CHA | 2 | Vitásek, hákování | |
55:47 | DMS | 2 | Alexejev, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
58:29 | DMS | 4:2 | Pankratov (Alexejev, Ogurcov) | |
Konec |
Vítkovice – Třinec 17:00 4:2
Olomouc – Zlín 17:30 8:5
Chomutov – HC Litvínov 17:30 5:1
Kometa Brno – Jihlava 18:00 5:1
Slavia – Sparta 18:00 2:5
Mountfield HK – Pardubice • po s.n. (0:2) 18:00 3:4
K. Vary – Plzeň • po prodl. 18:00 4:3
Mladá Boleslav – Liberec 18:00 5:2
Č. Budějovice – Kladno 18:00 5:3
Dmitrij Jaškin (DMS) 0+1, 2 střely na branku, 2 hity, čas na ledě – 21:00.
Marek Langhamer (CHA) náhradní brankář.
Michal Jordán (CHA) 0+0, 1 střela na branku, čas na ledě – 21:11.
Ondřej Vitásek (CHA) 0+0, 3 střely na branku, 2 trestné minuty, čas na ledě – 19:17.
Hynek Zohorna (CHA) 1+0, 4 střely na branku, čas na ledě – 18:13.
Střely na branku: 39 – 38
Trestné minuty: 10 – 10
Vhazování: 36 – 26
Zblokované střely: 9 – 8
Hity: 9 – 10
59:40
59:00
58:29
58:29 Semjon PANKRATOV - 4:2
58:29
Domácí nejspíše rozhodují dnešní zápas, jelikož se právě dostali do dvougólového vedení! Andrej Alexejev táhl přečíslení dva na jednoho. Udělal kličku, načež naservíroval puk na SEMJONA PANKRATOVA, který měl před sebou prázdnou síť. Asistence: Andrej Alexejev a Dmitrij Ogurcov.
58:20
57:47
57:10
56:43
56:05
55:47
55:32
54:59
54:50