07.01.2020, 04:35 • Staples Center, Los Angeles • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.43 3.83 2.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Sean Walker (LAK) 1+1
3. Sonny Milano (CBJ) 0+1
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:
-
Je dobojováno, Columbus se po domácí porážce se San Jose vrátil na vítěznou vlnu a zvítězil v Los Angeles poprvé od roku 2015. Kings se sice dostali do vedení už ve druhé minutě a v první třetině byli jasně lepší, od druhé třetiny se ale obraz hry změnil a Blue Jackets si postupně vypracovali náskok 3:1. Sean Walker ještě dokázal devět minut před koncem snížit, definitivní pojistku ale přidal gólem do prázdné branky Nyquist.

59:00

59:00 Gustav NYQUIST - 2:4

59:00

Columbus právě vstřelil branku!
Tak to je velká smůla pro Kings. Drew Doughty poblíž soupeřovy střídačky, ztratil rovnováhu a upadl, načež se puku zmocnil Dubois, dotlačil ho ke GUSTAVU NYQUISTOVI a ten se trefil do prázdné branky! Asistence: Pierre-Luc Dubois.

58:55

Doughtyho dělovku od modré zblokoval Seth Jones a hosté se znovu osvobozují.

58:27

Merzlikins si připsal důležitý zákrok hokejkou po střele Toffoliho a hosté poté vyhodili puk na zakázané uvolnění.

57:47

Quick jede na střídačku, Kings to zkoušejí v šesti!

57:10

Elvis Merzlikins zalehl puk poskakující kolem jeho brankoviště a přerušil hru, následovat bude komerční přestávka.

56:33

Emil Bemström zavezl puk přes modrou čáru a nahodil ho na Quicka, ten si připsal snadný zákrok a hra plyne dál.

55:48

Po trmě-vrmě ve středním pásmu se puk odrazil k obráncům Los Angeles, Roy už zakládá další akci domácího týmu.

55:01

Pierre-Luc Dubois se prokousal až do útočné třetiny a z vrcholu kruhů vystřelil, Quick ale bez potíží zasáhl.

54:08

Nikolaj Prochorkin z voleje trefil jen Nutivaaru, hostům se následně podařilo vyhodit kotouč ze třetiny.

53:16

Savardova střela od modré byla zblokována a Wagner se poté dostal do samostatného úniku, vracející se David Savard mu ale dokázal zabránit v zakončení!

52:20

Austin Wagner v předbrankovém prostoru nedokázal tečovat Royem nahozený puk, na opačnou stranu už míří Gavrikov.

51:32

O rychlou odpověď se pokoušel Stenlund, který ale na Jonathana Quicka nevyzrál. Následovat bude komerční přestávka.

51:15

51:15 Sean WALKER - 2:3

2:4

Branky a nahrávky: 2. Iafallo (Walker, Kopitar), 52. Walker (Clifford, Doughty) – 27. Gerbe (Nyquist, Dubois), 31. Harrington (Milano, N. Foligno), 45. Stenlund (Wennberg, Werenski), 59. Nyquist (Dubois)

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Walker, Doughty, Martinez, B. Hutton, Forbort, Roy – Iafallo, Kopitar, Toffoli – A. Kempe, Lizotte, Wagner – D. Brown, J. Carter, Prochorkin – Clifford, Amadio, Lewis.

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Kivlenieks) – Werenski, S. Jones, Gavrikov, D. Savard, Harrington, Nutivaara – Nyquist, Dubois, Bemström – Gerbe, Jenner, N. Foligno – Milano, Wennberg, Stenlund – Lilja, Riley Nash, Robinson.

Rozhodčí: McCauley, L'Ecuyer – MacPherson, Sericolo

01:26 LAK 1:0 Iafallo (Walker, Kopitar)
04:02 LAK 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Amadio
26:53 CBJ 1:1 Gerbe (Nyquist, Dubois)
30:40 CBJ 1:2 Harrington (Milano, N. Foligno)
44:49 CBJ 1:3 Stenlund (Wennberg, Werenski)
51:15 LAK 2:3 Walker (Clifford, Doughty)