Minnesota – Chicago 3:1
22:00, konec
*Branky a nahrávky: 28. Reaves, 59. Hartman, 60. F. Gaudreau (Spurgeon) – 42. L. Reichel
Florida – NY Rangers 3:4
22:00, konec
*Branky a nahrávky: 10. Barkov (Duclair, Forsling), 15. Lomberg (E. Staal), 48. Barkov (Verhaeghe) – 29. Kakko (Chytil, Lafreniere), 39. Lafreniere (Trouba, Motte), 42. P. Kane, 47. Chytil (Kakko)
NY Islanders – Buffalo 0:2
22:00, konec
*Branky a nahrávky: 54. Okposo (Ljubuškin), 60. J. Skinner (Cozens, Mittelstadt)
Montreal – Columbus 8:2
00:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Hoffman (Matheson, Suzuki), 10. Ylönen (Gallagher, Edmundson), 21. Harvey-Pinard (Matheson, Suzuki), 28. Harvey-Pinard (Hoffman, Suzuki), 34. Gallagher (Evans, Ylönen), 37. Harvey-Pinard (Hoffman, Matheson), 52. Belzile (Tierney), 54. Suzuki (Kovacevic, Harris) – 2. Pederson (K. Johnson, Roslovic), 18. Marčenko (Peeke, Bayreuther)
New Jersey – Ottawa 5:3
00:00, konec
Branky a nahrávky: 11. J. Hughes, 23. Bratt, 24. Mercer (Hischier), 44. Hamilton (J. Hughes, Palát), 60. Tatar (Hischier, Marino) – 4. B. Tkachuk (Stützle), 30. Chabot (Batherson, Stützle), 37. Kastelic (Hamonic)
Carolina – Toronto 5:3
00:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Burns (Nečas, Gostisbehere), 11. J. Staal (Martinook, Fast), 49. Noesen (Kotkaniemi), 58. S. Aho II (Slavin, Nečas), 59. Teräväinen (S. Aho II, Fast) – 25. Järnkrok (Rielly, Marner), 33. Matthews, 58. Matthews (Bunting, Rielly)
Dallas – Vancouver 1:3
00:00, konec
Branky a nahrávky: 12. R. Suter (Seguin, Dellandrea) – 19. Joshua (Aman), 24. Boeser (J. Miller, Hronek), 26. Rathbone (Kuzmenko, E. Pettersson)
Pittsburgh – Washington 4:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Poehling (Heinen), 33. Ruhwedel (Zucker, Granlund), 41. Guentzel (Rakell), 59. Malkin – 46. Wilson (Kuzněcov), 54. Ovečkin (Carlson, D. Strome), 58. D. Strome (Sheary, Aube-Kubel)
Edmonton – Vegas 3:4
04:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Hyman (Draisaitl, Nugent-Hopkins), 31. Draisaitl (McDavid, Bouchard), 52. Foegele (Nurse, Yamamoto) – 2. Eichel (Barbašev, Marchessault), 17. Dorofejev (W. Karlsson, Kessel), 47. Marchessault (Eichel, Theodore), 63. N. Roy (Eichel, Theodore)
Anaheim – St. Louis 3:6
04:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Terry (Shattenkirk, Silfverberg), 5. Nesterenko (McTavish, Terry), 47. R. Strome (Zegras, Max Jones) – 3. Vrána (Faulk, B. Schenn), 16. Blais (Kapanen, Parayko), 16. B. Schenn (Faulk), 22. B. Schenn (Vrána, Parayko), 22. Kapanen (Krug, Blais), 41. Kapanen (Leddy, Parayko)
Arizona – Colorado 3:4
21:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 51. Maccelli (McBain), 52. Fischer (Kesselring), 56. Keller (Välimäki, Schmaltz) – 30. Rantanen, 31. Byram (L. O'Connor, Cogliano), 54. Ničuškin (Rantanen, D. Toews), rozh. náj. Ničuškin
Carolina – Boston 3:4
23:00, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 28. Drury (Chatfield, Gostisbehere), 42. Skjei (Nečas, Pesce), 44. S. Aho II (Martinook, Pesce) – 5. Pastrňák (McAvoy, Orlov), 30. Pastrňák (Zacha, McAvoy), 32. Lauko (Nosek, Grzelcyk), rozh. náj. Coyle
Draci Bílina – Kralupy n. Vltavou 3:7
15:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Kobes (Mašek), 18. Puczek (Beran, Kovačič), 60. Komínek (Jánský) – 17. Brandejský (Řehák), 27. Hampl (Binko), 28. Bradáček (Hampl), 32. Stupka (Soukup, Marek), 38. Binko (Soukup), 41. R. Verbík (Stupka, David), 58. Prášek
Michalovce – HC Slovan 3:0
16:30, konec (ČF, série 4:2)
Branky a nahrávky: 34. Osburn (Žitný, Pereskokov), 36. Michalčin (Glazkov, Pereskokov), 57. Buc (Puliš)
Trnava – Martin 2:3
17:00, konec (ČF, série 3:4)
Branky a nahrávky: 28. Miklík (Antonov, Kukumberg), 34. Miklík (Kukumberg, Antonov) – 3. Poliaček, 16. Fafrák (Lahtinen), 26. Paulíny (Fafrák, Charvát)
UK Kings Prague – Engineers Prague 1:0
12:30, po prodl. (SF, série 2:2)
Branky a nahrávky: 63. Martínek
Ledeč n. S. – Velká Bíteš 10:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Smolko (Sedláček, Prchal), 19. Křišta, 22. Šimůnek (Křišta), 23. Smolko (Sedláček), 24. Krajíček (Prchal), 36. Krajíček (Prchal), 44. Prchal (Smolko, Krajíček), 47. Sedláček (Prchal), 52. Krajíček, 57. Sechovec – 8. Kazlepka (Urbánek), 20. Šidák (Sokolík), 39. Sedlaček (Pospíšil), 44. Sokolík (Zelinka), 55. Kazlepka (Urbánek, Pospíšil)
Přerov – HK MD Šumperk 5:3
12:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Pochylý (Filípek), 8. Židlík (Špičák), 17. Špaček (Dostál, Filípek), 26. Ryšavý, 29. Židlík (Řepka) – 9. Reichl (Gildainová), 35. Veselý, 52. Slováček (Petržela, Veselý)
Jaroměř – Kladno 3:4
16:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Šretr (Pavelka), 15. Urlich (Petiška, Klíma), 48. Petiška (Křížek) – 16. Rambousek (Borkovec, Klempíř), 18. Šíma (Müller), 19. Rambousek (Klempíř), 60. Honisch (Klempíř)
Č. Budějovice – Chomutov 4:1
12:00, konec (série 1:0)
Branky a nahrávky: 9. Pitel (Hail, Gřegořek), 25. Putz (Pitel, Drančák), 37. Březina (Putz, Pitel), 56. Remeš (Putz) – 59. Yailov (Vostiňák, Starý)
Přerov – Vsetín 3:1
16:45, konec
Branky a nahrávky: 55. Lysoněk (Billa, Hradil), 58. Buršík (Lysoněk, Hradil), 58. Štíbr (Buršík, Hradil) – 39. Matějíček (Stodůlka, Mošnička)
Tigers Zlín – Pilsen Wolves 5:3
10:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Zaborskyi (Jünger), 16. Pippal (Vasyliev, Vyorálek), 24. Veselý (Ševčík), 33. Zaborskyi (Vyorálek), 49. Vasyliev (Ševčík, Pravda) – 9. Reisnecker (Novikov, Jonák), 17. Jonák, 36. Jonák (Petrov)
Třebíč – Náchod 5:2
16:15, konec
Branky a nahrávky: 10. Rous (Ostrý), 17. Havlíček (Suchánek, Rous), 22. Suchánek (Hájek, Chadim), 32. Bartoš (Hájek, Doležal), 53. Hájek (Přibyl) – 25. Štěpnička (Šedivý), 30. Šedivý (Cvrček)
Strakonice – HC DDM Č. Budějovice 7:9
09:15, konec
Branky a nahrávky: 27. Bouda (Tomeš), 31. Kouba (Němec), 38. Němec (Tomeš), 39. Kouba (Vondrák), 41. Kouba (Benč, Vondrák), 50. Zeman (Smrž), 58. Tomeš (Němec, Staník) – 16. Volavka (Masopust, Pfauser), 23. Rottner (Hoch), 32. Volavka (Masopust, Zikmund), 33. Masopust (Volavka, Stejskal), 36. Pfauser (Ješ, Kubiena), 41. Volavka (Ingriš, Masopust), 50. Kamlach (Zikmund, Palíšková), 55. Volavka (Larisch, Ingriš), 60. Pfauser
Telč – Humpolec 7:3
10:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Barták (Nedorost), 35. Hamáček (Barták), 36. Nedorost (Bastl, Barták), 40. Gregor (Modl, Vávrová), 45. Nedorost (Barták), 51. Hamáček (Gregor), 58. Gregor (Nedorost, Pavlíček) – 9. Novák (Řehoř, Bouček), 37. Novák (TS), 52. Vak (Ryvola)
Prostějov 1913 – Blansko 12:2
14:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Mudrla, 3. Rais (Kasal, Marek), 4. Mojžíšek (Řepa), 18. Pekr (Mojžíšek), 19. Rais (Řepa), 29. Rais (Kasal), 31. Kasal (Mudrla, Marek), 36. Fiala (Kasal, Rais), 40. Kutmon (Kasal), 56. Kasal (Mudrla), 58. Kasal (Fiala), 60. Fiala (Vrba) – 30. Honzák (Kuběna), 48. Kocman (Kuběna, Juránek)
Žihadla Moravské Budějovice – Ledeč n. S. 0:8
15:10, konec
Branky a nahrávky: 2. Kouba (Houzar), 6. Egart (Zeman, Grabowski), 8. Egart, 24. Egart (Bohatý, Freitich), 36. Kouba (Jirava), 45. Egart (Zeman), 51. Matulka (Houzar, Frantl), 54. Jirava
Benátky n/J – Roudnice 7:3
16:10, konec
Branky a nahrávky: 4. Ševčenko, 11. Dvorský (Salač), 19. Goc (Douša), 21. Goc (Douša), 21. Salač (Daněk), 30. Goc (Treml), 44. Salač (Dvorský) – 17. Adelt (Berger, Fišer), 49. Šustík, 58. Šustík (Berger)
Třinec – Vítkovice 5:3
12:15, konec
Branky a nahrávky: 7. Lazovský (Polášek, Taliga), 16. Lazovský (Polášek), 34. Taliga (Helis), 52. Fizek (Sedláček), 60. Lazovský (Andrle) – 14. David (Burjetka, Balvín), 23. Špok (Janošek), 37. Hrabina (Noworyta)
Pardubice – Kometa Brno 5:10
16:45, konec
Branky a nahrávky: 24. Kovář (Jindřichovský, Vítek), 27. Novák (Dubovči), 28. Kovář (Jindřichovský), 34. Jindřichovský (Kovář), 51. Rakouš (Kovář, Chlupáč) – 5. Petrčka (Hartl), 8. Halaš (Hartl), 12. Halaš (Petrčka, Kavan), 19. Petrčka (Halaš), 31. Béreš (Hartl), 32. Halaš, 37. Halaš (Petrčka, Unzeitig), 50. Unzeitig (Petrčka), 53. Halaš (Jurný), 58. Hartl (Béreš, Linka)
Letňany – Hvězda Praha 8:2
09:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Červený, 21. Deyak (Andrushchenko, Přibyl), 22. Forsiuk, 23. Deyak (Andrushchenko), 27. Kubeš (Hušpauer, Forsiuk), 40. Andrushchenko, 45. Forsiuk, 60. Rybák (Deyak) – 5. Richter (Šikl), 53. Vopravil (Hanson)
Slavia – Tatran Sedlčany 11:4
09:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Kucer (Vostarek), 3. Pavel (Keller), 9. Keller (Macháček), 14. Keller (Kucer), 15. Adamec (Oplt, Flossmann), 16. Bartoš, 22. Flossmann (Vostarek), 34. Keller (Macháček), 40. Kucer (Oplt, Flossmann), 42. Kucer (Vostarek), 57. Bartoš (Stolz) – 1. Pejšová (Sosnovec), 5. Sosnovec (Pejšová), 17. Haas, 19. Pejšová (Šplíchal)
Rakovník – Neratovice 6:10
09:15, konec
Branky a nahrávky: 4. Kýna (Spěváček), 17. Spěváček (Froněk, Kýna), 26. Hošek, 30. Kýna (Šimek), 32. Čerňák (Hošek), 36. Hošek – 8. Bartek (Dvořáček, Zádrapa), 21. Soriano (Toman), 32. Rybář, 34. Soriano, 51. Budaev, 53. Soriano (Budaev), 56. Pešek (Rybář, Soriano), 57. Budaev, 59. Toman (Zaťko), 60. Bartek
Kutná Hora – PZ Kladno 5:10
09:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Rejnek (Jelínek), 24. Rejnek (Cháma, Jelínek), 26. Jelínek (Rejnek), 47. Rejnek (Král), 54. Linek (Rokos) – 7. Kohlíček, 26. Zeman (Šturm), 27. Kohlíček, 30. Reichl (Kohlíček), 32. Kohlíček (Rákos), 41. Kohlíček, 46. Rákos (Kohlíček), 47. Kohlíček (Reichl), 60. Kohlíček (Holl), 60. Holl
HC Domažlice – Strakonice 7:4
10:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Kukačka (Anders, Lorenc), 7. Černý, 8. Lorenc (Kukačka), 14. Lagron (Wolf, Hron), 24. Wolf, 26. Hron (Bor), 41. Lagron (Paidar) – 4. Jůzek (Živnůstka, Žilák), 8. Živnůstka (Jůzek), 23. Živnůstka (Jůzek), 55. Žilák (Živnůstka)
Slaný – Kobra 11:2
10:45, konec
Branky a nahrávky: 3. Novák, 5. Novák (Rous), 8. Novák (Ambrožewicz), 9. Palla (Šeps), 12. Vosmík (Palla), 15. Novák (Ambrožewicz), 19. Novák, 38. Rous (Novák), 45. Šeps, 49. Rous, 56. Palla – 5. Koubek (Janouš), 32. Javorský (Janouš)
HC Rokycany – Klatovy 9:2
10:45, konec
Branky a nahrávky: 1. Aubrecht (Červenka), 6. Kratochvíl (Vojáček), 13. Pánek (Červenka), 16. Vojáček (Kratochvíl), 22. Šampalík (Vojáček, Lukeš), 25. Stuchlík (Kratochvíl), 37. Červenka (Aubrecht), 39. Aubrecht (Vojáček), 50. Aubrecht (Filip) – 50. Lavička (Hořejší), 54. Mička (Lavička)
Klášterec nO – Mar.Lázně 4:4
13:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Žampach (Dvorožňák), 23. Horáček (Mikeš, Žampach), 23. Mikeš (Žampach), 54. Vlášek (Pokorný, Žampach) – 40. Kačmáček (Mařík, Kozák), 47. Mařík (Ulrych), 58. Pešula (Mařík), 59. Pešula (Ulrych)
Kralupy n. Vltavou – Mělník 4:7
15:55, konec
Branky a nahrávky: 20. Pospíšil (Manda), 27. Pospíšil (Černý), 31. Černý (Kolc), 43. Brabec (Manda) – 21. Hovorková (Krejča), 27. Roubíček (Dáňa), 32. Zimová, 33. Krejča (Hovorková), 35. Zimová (Hovorková), 57. Zima, 60. Krejča
Kometa Brno – Warriors Brno 4:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Proch (Bartes), 28. Proch (Križanovič), 32. Križanovič (Bartes, Proch), 52. Vinkler (Lačňák, Proch) – 4. Slívko (Hubáček, Macháček)
Teplice – Chomutov 4:4
09:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Zíchová (Šlechta, Maresch), 25. Urban (Sluka), 39. Šlechta (Maresch), 43. Šlechta (Gros) – 16. Motyčák (Ehrlich), 19. Kalaš (Záhorec), 41. Slezák (Záhorec), 50. Ťupa (Vrhel)
K. Vary – Děčín 5:7
11:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Gregor (Cozma), 19. Gregor (Šlár), 40. Bláha (Gregor, Šlár), 41. Gregor (Bláha), 49. Gregor (Heidenreich, Martínek) – 19. Hubený (TS), 33. Hašek, 39. Šejc (TS), 46. Hašek, 53. Šejc (Nygrýn, Kubíska), 55. Šejc (Hubený, Polák), 59. Šejc (Hubený)
Blansko – Vel. Meziříčí 22:1
10:15, konec
Branky a nahrávky: 2. Selucký (Demovič), 3. Král (Tesař), 4. Bubík, 5. Selucký (Vybíhal), 5. Král, 6. Selucký (Rudolf, Vybíhal), 7. Tesař (Strýček), 14. Rudolf, 17. Vychodil (Selucký), 19. Bubík (Němcová), 28. Selucký (Rudolf), 30. Tesař, 41. Demovič (Král), 42. Rudolf (Vybíhal), 42. Vybíhal (Rudolf), 43. Tesař, 48. Demovič (Tesař), 50. Selucký, 51. Demovič (Vychodil), 54. Strýček, 54. Bubík (Strýček), 55. Vychodil (Demovič) – 45. Štoček (Kučera)
Kralupy n. Vltavou – Smíchov 1913 7:5
10:25, konec
Branky a nahrávky: 8. Křiváček, 18. Šebek, 19. Křiváček (Kudělka), 27. Křiváček (Bajgar, Pitro), 31. Pitro (Křiváček), 45. Šebek, 52. Pitro (Křiváček) – 16. Kovanda (Řiháček), 19. Kovanda (Oncirk), 41. Pánek (Kovanda), 48. Hofmeister, 51. Mendlík (TS)
Kuvajt – Filipíny 0:14
08:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Sze, 23. Montano (Regencia, Bollones), 26. Montano (Fuglister), 40. Miller (Abis), 40. Crisostomo (Regencia), 43. Billones (Relampagos), 44. Fuglister, 45. Regencia (Crisostomo), 46. Bollones (Relampagos), 51. Montano, 54. Fuglister (Sze), 55. Lancero, 56. Tigaranita (Crisostomo), 57. Relampagos (Billones, Abis)
Mongolsko – Indonésie 5:1
12:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Ider (Bold, Bátar), 15. Bold (Namžil, Ider), 16. Batbátar (Bátarchú, Enchtur), 52. Lchagvasuren (Erdenežav, Enchtur), 52. Lchagvasuren – 44. Synarso (Salomo, Fadilla)