K. Vary – Třinec 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 31. Gríger, 37. Kohout (Jiskra), 52. Černoch (O. Beránek), 59. Hladonik (Gríger) – 50. Chmielewski (Hrehorčák)
Vítkovice – Mountfield HK 2:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Kalus (Raskob, Bukarts), 26. Bukarts (Mueller, Koch) – 28. Kalina (Perret), 54. Eberle (Rosandić, Cingel), 56. Lev (Eberle), 60. Cingel (Eberle, Blain), 60. Jergl (Lalancette, Perret)
Motor ČB – Mladá Boleslav 5:4
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 24. Koláček (Chlubna, V. Tomeček), 36. Vondrka (Gulaš, Hovorka), 57. Hanzl (Šenkeřík), 60. Hanzl (Gulaš, Pech), 63. Štencel (Hanzl) – 11. Lunter (Dvořáček), 45. Lintuniemi (Přibyl, Dvořáček), 54. Šťastný (Bičevskis, J. Stránský), 56. Bičevskis (Šťastný, J. Stránský)
Kladno – Kometa Brno 0:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Ščotka (Flek, Pospíšil), 16. Okál (Holland), 38. Pospíšil (Kollár, Kučeřík)
Liberec – Litvínov 5:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Flynn (A. Najman, Frolík), 20. Derner (Flynn), 34. Rychlovský (Ordoš, Kolmann), 45. Šír (Jelínek, Rychlovský), 57. Jelínek – 39. Kudrna (Zile, Freibergs)
Tampa – Boston 3:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Hagel (Kučerov, Point), 41. Kučerov (Stamkos), 54. Hedman (Point, Kučerov) – 37. Marchand (Clifton, H. Lindholm), 43. Zacha (Krejčí, Pastrňák)
Montreal – Detroit 3:4
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Pezzetta (Harvey-Pinard, Belzile), 27. Harvey-Pinard (Dach, Savard), 39. Harvey-Pinard (Pezzetta, Belzile) – 4. Rasmussen, 24. Berggren (Larkin, Seider), 34. Sundqvist (Kubalík, Seider), 63. Fabbri (Rasmussen, Seider)
Washington – Pittsburgh 3:2
01:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 6. Ovečkin (Kuzněcov, Orlov), 46. M. Johansson (Bäckström, Milano), rozh. náj. Bäckström – 23. Heinen (D. O'Connor, Dumoulin), 53. Rust (Guentzel, Crosby)
Winnipeg – Buffalo 2:3
02:00, konec
Branky a nahrávky: 56. Schmidt (Lowry, Pionk), 60. Dubois (Scheifele, Wheeler) – 31. Power (Dahlin, Ta. Thompson), 35. Ta. Thompson (Tuch, J. Skinner), 51. V. Olofsson (J. Skinner, Dahlin)
Nashville – New Jersey 6:4
02:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Glass (Novak, Pärssinen), 17. Co. Smith (Pärssinen, Sissons), 32. Granlund (R. Johansen), 49. Duchene (Josi), 57. F. Forsberg (Duchene), 60. Jeannot (Sissons) – 11. Bratt (Hamilton), 16. Šarangovič (J. Hughes), 25. J. Hughes (Zetterlund, Hamilton), 58. Mercer (Hamilton, Palát)
Minnesota – Philadelphia 3:2
02:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 24. Boldy (M. Foligno, Spurgeon), 45. Boldy (Kaprizov, Zuccarello), 63. Zuccarello (Addison, Boldy) – 6. N. Cates (Ristolainen), 59. DeAngelo (Hayes, Provorov)
Colorado – Anaheim 3:5
03:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Rantanen (D. Toews, Makar), 22. Girard (MacKinnon, Rodrigues), 37. Rantanen (Girard, Malgin) – 10. Vatrano (Fowler), 39. Vatrano, 50. Henrique (Terry, Benoit), 51. McTavish (Silfverberg, Kulikov), 60. Vatrano (Fowler)
Calgary – Chicago 1:5
03:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Huberdeau (Kadri, Weegar) – 18. Raddysh (Domi, Kurashev), 30. Katchouk (Philp), 36. Dickinson (P. Kane), 37. Lafferty (Blackwell, Entwistle), 60. Murphy (Katchouk)
Arizona – St. Louis 5:0
03:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Schmaltz (Crouse, Stecher), 34. Schmaltz, 41. Schmaltz, 46. Boyd (Fischer, N. Ritchie), 48. Hayton (N. Ritchie, Schmaltz)
Vítkovice – Kometa Brno 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Krejsa (Fibigr, Kotásek), 37. Bystroň (Macias, Slusarczyk), 49. Macias, 57. Slusarczyk (Macias), 60. Slusarczyk (Macias, Fibigr) – 10. Horváth (Bárta), 47. Rakus (Masař, Eich)
Pardubice – K. Vary 1:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Pavlata (Tvrdík, Herčík) – 7. Kočí (Csabi), 13. Adámek (Csabi, Dorot), 20. Váňa (Tůma, Kusak), 24. Kočí (Váňa), 30. Csabi, 43. Botoš (Bulka, Varvařovský), 51. Bulka (Anton, Tůma)
Mountfield HK – HC Litvínov 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Leden (Moravec, Matěj Beneš), 59. Leden (Moravec, Táborský) – 9. Vyhlídal (Maštalířský, Čech), 25. Beran (Dej, Vopat), 39. Slavík (Špaček, Postl), 51. Dej, 59. Svoboda (Maštalířský, Ekrt)
Olomouc – Liberec 1:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 33. Kučera (Tomeček, Galvas) – 15. Plos (Koštoval), 35. Průšek (Kříž, Koštoval), 53. Fiala (Pérez, Jansa), 60. Fiala (Hois, Culek)
Zlín – Mladá Boleslav 1:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 47. Marek – 37. Vimmer (Vyroubal, Král), 48. Zvagulis (Gardoň, Moravec), 48. Vimmer (Král), 54. Polák (Vimmer)
Třinec – Jihlava 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Moškoř (Sikora, Kareš), 58. Holinka (Šilar, Moškoř) – 12. Klapica (Coufal, Matějíček)
Slovensko – Česko 1:4
16:30, konec (Fin)
Branky a nahrávky: 32. Juríková (Lopušanová, Kostková) – 26. Vocetková (Fromová, Prošková), 45. Fromová (Paroubková, Pietraszová), 53. Gildainová (Šťástková, Fromová), 55. Hujová (Pietraszová, Jílková)
Poprad – Michalovce 4:3
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 26. Kolouch (Razgals), 28. Mlynarovič (Skokan, Svitana), 47. Brincko, 64. Kotvan (Záborský) – 20. Buc, 26. Zabusovs (Bjalončík, Osburn), 54. Pereskokov (Garreffa, Mihálik)
Zvolen – Spišská N. Ves 0:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 33. Giľák (Beaudry, Myklukha), 49. Giľák (Myklukha, Verbeek)
Košice – Banská Bystrica 1:2
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 30. Pollock (Jääskeläinen, M. Chovan) – 27. Bačik (R. Gašpar, Bíreš), 61. Tamáši (Bačik, Šoltés)
Nitra – Lipt. Mikuláš 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Green (Mezei, Gill), 9. Sýkora (Elmer, Green), 35. Lacka (Solenský, Knies), 52. Krivošík (Green, Baláž) – 12. Saari (Štrauch), 45. Vähätalo (Walega), 55. Mezovský (Ventelä, Vähätalo)
Nové Zámky – HC Slovan 3:2
18:30, po s.n. (3:1)
Branky a nahrávky: 10. Ondrušek (Faith, Chovan), 33. Loggins (T. Mikúš, Bezúch), rozh. náj. T. Mikúš – 2. Török (Sersen, Haščák), 18. MacKenzie (Preisinger, Golian)
Trenčín – Prešov 3:2
19:30, konec
Branky a nahrávky: 32. Petráš (Sloboda), 32. Thelin, 34. Ozols (Ulrych, Flick) – 26. Nauš (Girduckis, Gerlach), 36. Girduckis (Nauš, Gerlach)
Skalica – Brezno 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Šátek, 52. Šátek (Hujsa, Janík) – 20. Sojka, 32. Surový (Galbavý), 37. Surový (Sojka, Rákoš), 54. Galbavý (Biro, Oško), 59. Surový (Nespala)
Humenné – Vlci Žilina 5:6
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 1. Vrábeľ (Vaško), 1. M. Krajňák (Horvát, Borov), 20. Vaško (D. Markuš, Vrábeľ), 20. Chalupa (Vaško, Lenďák), 32. M. Krajňák – 4. Guman (Melcher, Paukovček), 34. R. Varga (M. Halama, Růžička), 35. Macek (Mráz), 40. Macek (Paukovček, Šidlík), 54. Macek (F. Fekiač, Šidlík), 61. Macek
Levice – Trnava 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. M. Novák (Richard Huna) – 30. Antonov (Miklík, Schmidt), 41. Holovič (Okoličány, Jurák), 59. Miklík (R. Kukumberg st.)
Pov. Bystrica – Modré Krídla 0:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Lipiansky, 39. Fetkovič (Lipiansky, Klučiar), 57. Kukumberg (Klučiar, Lipiansky)
Topoľčany – Žiar nad Hronom 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. D. Gergel (Dosek, Cápay), 26. Hvila (Plochotnik) – 18. Suchý (K. Gabor, Szypula), 26. Demiters (V. Fekiač), 27. Szypula (Chlepčok), 47. Jakúbek
HC Jičín – Lomnice n/P 1:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Průšek (Hladík, Dvořák) – 1. Junek (Syrovátka, Čakajík), 23. Maťátko (Račko), 31. Černý (Čakajík, Maryška)
Trutnov – Nová Paka 5:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Mach (Oppelt), 8. Šimoníček (Vondráček, Smékal), 22. Smékal (Šimoníček), 31. Smékal (Vondráček, Šimoníček), 36. Křížek (Luštinec) – 11. Malík (Hnik, Dvořák), 16. Horyna, 34. Hric (TS)
Havířov – Technika Brno 3:1
15:15, konec
Branky a nahrávky: 8. Urbančík (Kolat, Plevka), 48. Pohl, 59. Makoec – 52. Pospíšil (Toman, Adam)
Č. Budějovice – Slavia 2:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 18. Drančák (Kříž, Placek), 34. Eremiáš (Gajdolín, Humeník) – 5. Bareš (Curran, Dráb), 13. Matuška (Curran), 5. Bareš (Curran, Matuška), 13. Matuška (Curran, Václavík), 17. Curran (Matuška, Václavík), 25. Štípek (Dobner, Holanik)
Poruba 2011 – Přerov 2:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Hlaváč (Halata, Gnap), 34. Koudelný (Moravec, Halata) – 1. Buršík (Lysoněk, Halík), 22. Hradil (Halík, Holík), 45. Hradil (Holík, Halík)
Havlíčkův Brod – Chomutov 0:4
19:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Rindoš (Starý, Žižka), 36. Yailov (Poch), 59. Rindoš (Česnohlídek, Vostiňák), 60. Bár (Klobouček)
Chrudim – HK MD Šumperk 3:4
20:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Zdeněk (Hemský), 22. Novák (Matýs, Macas), 45. Jirout (Štěpánek) – 6. Najman (Tomeš, Szabó), 8. Seidenglanz (Cekr, Šotkovský), 17. Tomeš (Cabadaj), 58. Seidenglanz
Rakovník – Berounští Medvědi 5:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Komínek (Dyk, Pokorný), 27. Lev, 27. Let (Albl), 34. Dyk (Vaníček, Arnošt), 47. Dyk (Komínek)
Slaný – PZ Kladno 8:2
17:45, konec
Branky a nahrávky: 21. Kožíšek (Dolejší), 33. Kožíšek (Kohlíček), 37. Jirák (Mbumaston), 47. Kohlíček (Dolejší, Schejbal), 48. Borkovec (Burda), 53. Borkovec (Šmahel), 54. Schejbal (Kožíšek), 60. Kopelent (Dolejší) – 2. Šabada, 18. Cihelka (Šabada)
Č. Lípa – HC Varnsdorf 8:5
17:45, konec
Branky a nahrávky: 10. Bahník, 11. Vondra, 15. Sameš (Havel), 17. Lorenz (Vondra, Fajkus), 39. Zikmund (Sameš, Havel), 43. Vondra (Lorenz, Stejskal), 58. Sameš (Vondra), 60. Vondra – 2. Veselý (Pešek, Kovář), 10. Veselý (Vaněk), 12. Pešek (Boczan), 22. Boczan (Veroněk), 54. Veselý (Pešek)
Letňany – Ústí nad Labem 5:0
18:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Čečetka (Jošt), 29. Dobrov (Jošt, Šimák), 32. Brytski (Šimák), 44. Dobrov (Pražák, Šimák), 48. Pražák (Tejkl, Křivánek)
Sokolov – Mostečtí Lvi 2:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Vican, 50. Galla (Vican) – 30. Král (Perný, Pačan), 49. Zeman (Dostál, Chovanec), 57. Zeman (Dostál)
Bílina – K. Vary 4:2
19:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Novotný (Vozár, Dobek), 34. Komisar (Costa), 58. Vozár (Novotný, Málek), 59. Novotný (Vozár) – 36. Menc, 59. Klíma (Šuma, Menc)
Frýdek-M. – Warriors Brno 1:7
19:10, konec
Branky a nahrávky: 47. Vizváry (Berka) – 4. Dočekal (Milotinský), 11. Harásek (Kolečkář, Pejchal), 16. Staněk (Dvořák), 16. Daněček (Staněk), 27. Dočekal (Daněček), 42. Straka (Dvořák, Staněk), 59. Milotinský (Harásek)
Chotěboř – Skuteč 10:1
19:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Němec (Novotný, Petržílek), 13. Němec (Stránský, Novotný), 15. Zvolánek (Stránský), 18. Stránský (Litera, Slávka), 18. Zoubek (Krejčí), 33. Stránský, 42. Krejčí (Slanař), 47. Němec (Stránský, Petržílek), 49. Stránský, 55. Stránský (Zvolánek) – 47. Beránek
Hvězda Praha – Kralupy n. Vltavou 10:3
20:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Frank (Richtr), 7. Jurak (Srb), 9. Srb (Pírs, Jurak), 12. Srb (Jurak, Pírs), 24. Frank (Richtr, Frank), 31. Náhončík (Štefko, Ivanovic), 33. Štefko (Roule, Strnádek), 39. Jurak (Roule), 54. Pírs (Jurak), 56. Frank (Strnádek, Jaroš) – 8. Voljanskij (Pišinger), 44. Voljanskij (Kašák, Pišinger), 56. Voljanskij (Havel)
Hlinsko – Litomyšl 7:3
20:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Novák (Bříza), 31. Chvojka (Vrána), 38. Slavík (Ondráček, Martinů), 38. Novák (Bříza, Kudláček), 47. Novák (Bříza, Kudláček), 57. Bříza (Novák, Kudláček), 60. Picka (Bříza, Kavalír) – 5. Klement, 18. Klement (Voříšek, Dostál), 39. Dostál (Klement)
Polsko U16 – Třemošná 5:0
17:45, konec
Branky a nahrávky: 23. Laszkiewicz (TS), 28. Ziober (Lojas, Stolarski), 34. Bieda (Stolarski, Lojas), 47. Ziober (Lojas) – 2. Křepel (Lédl), 47. Lédl (Fehér, Křepel), 52. Křepel (Černý)
Havířov – Warriors Brno 4:1
18:10, konec
Branky a nahrávky: 4. Toma (Bielesz, Barna), 6. Toma (Bielesz, Krpec), 6. Kósa (Barna), 30. Toma (Barna, Barnošák) – 33. Bílý (Drásal)
Ústí n/L – Chrudim 4:3
18:30, po s.n.
Branky a nahrávky: 15. Dostál (Houdek), 16. Dostál, 53. Neuhausel (Kurnat, Šustík), rozh. náj. Vaněk (TS) – 20. Kopecký (Novosad), 20. Korec (Krejčík), 49. Mandys (Tvrdík)
Vsetín – Třebíč 7:3
18:45, konec
Branky a nahrávky: 9. Miklas (Koláček, Sadílek), 10. Ostrčil (Vaněk, Herman), 28. Kovář (Ostřížek, Kotrla), 45. Windegger (Kovář, Pala), 47. Miklas (Koláček, Windegger), 52. Žárský (Drábek, Kovář), 54. Miklas (Windegger, Kovář) – 8. Suchánek (Přibyl, Bartoš), 10. Přibyl (Lisý), 49. Přibyl
Písek – Náchod 5:0
19:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Pártl, 18. Hanzák (Škrdlant, Pánek), 48. Hanzák (Pánek, Škrdlant), 51. Škrdlant (Prušák), 52. Kápl (Prušák, Prokop), 53. Hanzák (Čunát) – 24. Bohuněk (Daniel, Štěpnička), 59. Krögler (Paťava)
Spartak Žebrák – Klatovy 2:5
17:15, konec
Branky a nahrávky: 24. Kusý (Skácel), 26. Voldán (Skácel, Rosa) – 26. Trefanec (Kasík, Šimsa), 30. Denk, 31. Kolář (Šimsa), 44. Denk (Trefanec), 53. Kolář (Smaha)
Brumov – Zastávka u Brna 9:1
19:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Hlavička (Ročák, Kaiser), 12. Hlavička (Matějík, Holba), 23. Ročák (Málek, Pavlík), 34. Pavlík (Lysák), 37. Pavlík (Holba, Matějík), 40. Ročák (Lysák, Pavlík), 41. Pavlík (Ročák, Bradáč), 46. Lysák (Pavlík, Holba), 59. Ročák (Pavlík, Bradáč) – 12. Dubčák (Cach, Kozák)
HC Boskovice – Uh.Brod 1:14
19:00, konec
Branky a nahrávky: 50. Dlabáček (Szalka) – 9. Fikes (Man, Šiška), 18. Šín (Diviš), 19. Holík (Dostalík), 21. Holík (Šiška), 26. Dostalík (Obadal, Fikes), 35. Dostalík (Man), 35. Man, 41. Beran (Surý), 42. Diviš (Holík), 48. Surý, 50. Holík (Diviš), 51. Dostalík (Šín), 55. Fikes (Beran), 60. Holík
Poděbrady – Krkonoše 5:1
20:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Polanský (Pohořelý, Špik), 25. Přihonský (Smutný), 32. Pohořelý (Kraus, Černý), 35. Kraus, 47. Farkaš – 15. Kopecký (Jakubec, Barták)
Kobra – Berounští Medvědi 5:0
18:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Sedlář, 9. Sedlář (Petrák), 17. Malčánek (Petrák), 57. Petrák (Zámečník), 59. Francl
Třebechovice p. O. – Žďár n/S 5:6
19:45, konec
Branky a nahrávky: 4. Mottl (Šeda), 7. Zeman (Šeda, Vymetálek), 12. Zeman (Šeda), 39. Tošner (Tomek), 47. Šeda (Orság) – 8. Teml, 18. Řehoř (Teml), 22. Klíma (Teml), 24. Malenovský (Schneider), 32. Teml (Benc, Klíma), 37. Řehoř (Klíma)
Třebíč – Náměšť n. O. 7:0
18:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Mládek (Zoňa), 9. Melichar (Jánský), 20. Kafka (Korec), 28. Mezlík (Štancl, Šmídl), 42. Mezlík (Zoňa), 53. Kafka (Mládek, Lapeš), 60. Jánský (Hudec)
Veselí nLuž. – Tábor 6:6
16:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Beránek (Fečko), 12. Bužková (Fečko), 34. Bužek, 37. Beránek, 46. Beránek, 48. Vrba – 5. Janovská (TS), 22. Pejša, 50. Jindra (TS), 50. Zákostelecký (Pejša), 55. Jindra, 56. Schwarz (Ručka)
HC Nová Paka – Jaroměř 1:22
17:45, konec
Branky a nahrávky: 4. Mašek (TS) – 2. Pecháček (Šesták), 3. Hamáček (Kužela), 6. Kužela, 12. Pilnáček (TS), 13. Pospíšil (Pecháček), 15. Pecháček (Galgánek), 18. Kužela (Šesták), 25. Hamáček, 28. Hamáček (TS), 29. Pilnáček, 36. Hamáček (Pleskot), 39. Kašík (TS), 44. Pecháček, 44. Galgánek (Hamáček), 47. Hamáček (Šesták), 51. Pecháček (Šesták), 53. Pecháček (Kužela), 54. Němeček (Hamáček), 58. Galgánek (Pecháček), 59. Šesták (Hamáček), 60. Němeček (Novák), 60. Pospíšil