Menu

Hokej »

Tipsport extraliga (ČR)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 17. Tomášek (Kaše), 32. Řepík (M. Forman, P. Kousal), 36. Řepík – 29. Hlava, 47. Demel (Šalda, Havelka)

Chance liga

17:30, konec

Branky a nahrávky: 29. Furch (Holec, D. Michálek), 60. Malý (Dočekal)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 18. Čachotský (Skořepa), 23. Chlubna (Meluzín), 33. T. Havránek (Dundáček, Harkabus), 34. Karabáček (Chvátal), 39. T. Havránek (Čachotský), 45. Harkabus (Skořepa, Chlubna), 51. Chlubna (Dundáček, Harkabus) – 55. Hotěk (Vrdlovec, Sova)

17:30, po s.n. (0:1)

Branky a nahrávky: 8. J. Koláček (Ton), 10. P. Svoboda (Holý), 22. Ton (Cikhart, J. Koláček), 26. Jícha (Procházka, Hampl), 29. Holý (Procházka) – 6. T. Svoboda (Hruška), 11. Hruška (T. Svoboda, T. Urban), 15. T. Svoboda (Hruška), 18. Hruška (T. Svoboda), 51. Kaplan, rozh. náj. Kaut

17:30, konec

Branky a nahrávky: 3. Sihvonen (Jenáček, Rob), 16. Říha (Jenyš), 25. Jenyš (Sihvonen, Přikryl), 27. Bērziņš (Klhůfek), 59. Říha (Přikryl, Sihvonen)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 4. Z. Sedlák (Suhrada, Kindl), 27. Kindl (Suhrada, Kratochvíl), 28. Köhler (Gago, Kubiš), 31. Köhler (Mrázek, Gazda), 32. Kindl (Z. Sedlák, Kratochvíl), 41. Kindl (Kratochvíl, Gazda) – 5. Průžek (Bartoš), 31. Průžek (Bartoš, Žálčík)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Berka (Benda, Chrpa), 17. Osmík (M. Rohan), 26. Hauser (Osmík, Kysela) – 9. Knotek (Žejdl, Klikorka), 20. Žejdl, 31. Knotek (Žovinec, Šmerha), 55. Knotek (Šmerha, Žovinec), 60. Kulda

18:00, konec

Branky a nahrávky: 22. Jansa (Venkrbec, Poledna), 23. Bartko (Vlach, Illéš), 31. Illéš (Vlach, Bartko) – 57. D. Šedivý (Moravec, Cibák)

NHL

01:00, konec

Branky a nahrávky: 30. Dach (Dadonov, Hoffman), 52. Dach (Belzile, J. Barron) – 35. Hall (Pastrňák, McAvoy), 50. Krejčí (Pastrňák, Zacha), 58. Bergeron (Marchand, Pastrňák), 60. Pastrňák (Krejčí)

01:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 11. Rakell (Malkin, Letang), 12. Heinen (Poehling, D. O'Connor), 19. Letang (Dumoulin, Heinen), 40. Crosby (Guentzel, Petry), 51. D. O'Connor (Poehling, Heinen), 55. Malkin (Crosby, Letang), 65. Letang (Malkin, Crosby) – 7. Reinhart (Lundell, Ekblad), 9. M. Tkachuk (Montour, Barkov), 20. Verhaeghe (Ekblad), 31. Ekblad (Reinhart, M. Tkachuk), 45. Coli. White (Cousins, Lomberg), 58. Verhaeghe

01:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 6. J. van Riemsdyk (Tippett, Provorov), 11. Allison (Hayes, Provorov), 31. Ristolainen (J. van Riemsdyk, Frost) – 10. Kopitar (Fiala, Doughty), 12. Kopitar (Kempe, Byfield), 39. Fagemo (Lizotte), 62. Fiala

01:00, konec

Branky a nahrávky: 30. Perry (Colton, Sergačjov), 39. Perry (Colton, Killorn), 55. Stamkos (Sergačjov, Kučerov), 60. Kučerov (Hagel) – 24. J. Eriksson Ek (Middleton), 32. Kaprizov (J. Eriksson Ek, Boldy)

01:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 23. Erne (Larkin, Hronek), 37. Rasmussen (Oesterle), 61. Copp (Rasmussen) – 28. Meier (E. Karlsson, Hertl), 40. Couture (E. Karlsson, Jayc. Megna)

01:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 4. Palát (Hischier, Bratt), 59. Hamilton (Bratt, J. Hughes), 64. Hamilton (J. Hughes, Vaněček) – 32. Hutton (Hague, Stephenson), 35. W. Karlsson (Marchessault, R. Smith)

02:00, konec

Branky a nahrávky: 25. Barbašev (Krug, Faulk), 28. B. Schenn (Faulk, Krug), 41. Kyrou (Saad, Leddy) – 1. J. Skinner (Ta. Thompson, Okposo), 2. Tuch (J. Skinner, Jokiharju), 10. Power (Peterka, Ta. Thompson), 22. Ta. Thompson (Tuch, Samuelsson), 59. Cozens

02:00, konec

Branky a nahrávky: 34. Glass (Josi, F. Forsberg), 46. Jeannot (Novak) – 1. Dubois (Perfetti, DeMelo)

03:00, konec

Branky a nahrávky: 51. Hayton, 55. Schmaltz (Hayton, Chychrun) – 18. Vatrano (Terry), 24. Terry (Fowler, Jays. Megna), 25. Fowler (Terry, Zegras), 44. Fowler (Shattenkirk, Vatrano), 57. Henrique (Silfverberg)

03:00, konec

Branky a nahrávky: 9. Lehkonen (MacKinnon, D. Toews), 23. Cogliano (MacDermid, L. O'Connor), 36. Newhook (L. O'Connor, Girard) – 25. Sheary (Fehérváry, Mantha), 50. Ovečkin (D. Strome)

04:00, konec

Branky a nahrávky: 28. Kuzmenko (E. Pettersson, Michejev), 36. Kuzmenko (E. Pettersson, L. Schenn), 52. Joshua (Boeser, Q. Hughes), 53. Dries (Garland, J. Miller), 59. Horvat (L. Schenn) – 18. P. Kane (C. Jones, Domi), 33. Lafferty (McCabe, S. Jones)

Evropský olympijský festival mládeže (ženy U16)

20:00, konec

Branky a nahrávky: 9. Stýblová (Prošková, Fromová), 9. Felcmanová (Tischler, Musilová), 16. Musilová (Felcmanová, Šťástková), 31. Vocetková, 41. Prošková (Stýblová, Fromová), 44. Pietraszová (Stýblová, Pánková), 51. Jílková (Paroubková, Vocetková) – 20. Bedontová (Cambruzziová, Todescová), 60. Fantinová (Heidenbergerová, Legerová)

2. liga skupina Západ (ČR)

18:00, konec (Nad. B)

Branky a nahrávky: 2. Dospěl (Kačírek, Had), 2. Jursa (Maďar) – 5. D. Tůma, 18. L. Nezbeda (Kučera, Volráb), 32. T. Nezbeda (Faigl, D. Tůma), 33. T. Nezbeda (D. Tůma), 36. L. Nezbeda (J. Tůma, Pšenička), 36. Faigl (Gottfried, Brož), 46. Faigl, 50. J. Tůma (Trávníček, Pšenička), 51. T. Nezbeda (Macek)

18:00, konec (Nad. B)

Branky a nahrávky: 14. Havlas (Hejňák), 24. Bříška (L. Tondr), 43. Bříška (Šafránek, L. Tondr), 53. Dvořák (Klodner, Bříška), 57. Mrkvička (Bříška, Hruška) – 59. Amirov (Hovsepyan)

18:00, konec (Nad. B)

Branky a nahrávky: 3. Nekvinda (Čejka, Shikut), 27. Šik (Rozhon, Konášek), 58. Troška (Krutina) – 13. Chocholoušek (Koupal), 30. Volf (Hanus, Matiášek), 36. Cícha (Radoš), 40. Novotný (Hrakholski, Cháb), 43. Brož (Novák, Macháček)

18:00, konec (Nad. A)

Branky a nahrávky: 31. Mical (Šoustek, Havlůj), 56. Stříbrný (Havlůj, Steinocher) – 12. Costa (Kordule, Kuchynka), 38. Záruba (Trefný, Kordula), 41. Bláha (Roubík, Tůma), 47. Kuchynka (Costa, Kordule), 60. Drtina (Tůma, Roubík)

18:00, po s.n. (3:1) (Nad. A)

Branky a nahrávky: 38. Houška (Novák), 55. Zídek (Svach, Martínek), rozh. náj. Houška – 3. Plášil (Šulek, Matušík), 4. Milfait (Severa, Černý)

18:30, konec (Nad. A)

Branky a nahrávky: 29. Kafka (Havlín, Eret), 44. Kafka (Eret), 51. Josefus (Kafka, Havlín) – 5. Fiala (Hrala, Kellerstein), 14. Kellerstein (Pejchal, Hrala), 38. Uhlík (Kastner, Kellerstein), 52. Švec (Labuzík, Kellerstein)

19:30, konec (Nad. B)

Branky a nahrávky: 22. Sýkora (Rendla, Pejchal), 29. Patyk (Bílek), 35. Janda (Routa), 51. Sýkora (Bílek), 58. Sýkora (Bílek, Patyk), 59. Sýkora (Patyk, Bílek) – 3. Houfek (Walter, Matoušek), 18. Walter (Kaiser, Ženíšek), 28. Čech (Houfek, Walter), 40. Kolář (Walter, Beránek), 44. Lang (Houfek, Ženíšek)

2. liga skupina Východ (ČR)

17:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 16. Ćmiel (Mrva, Kratochvil), 24. Kratochvil (Kolarz, Ćmiel), 35. Mrva (Spratek, Kratochvil) – 20. Štěpánek (Danielčák, Štindl), 41. Káňa (Vojtovič, Štindl), 57. Pachula (Malina, Wolf), 61. Štěpánek (Rousek, Danielčák)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Květoň (Hladiš), 16. Maliník (Lehečka, Květoň), 18. Lehečka (Váňa, Maliník), 19. Flok (Franek, Konečný), 28. Konečný, 40. Flok (Lehečka), 45. Konečný (Gebauer, Sluštík), 53. Váňa (Maliník) – 58. Křivohlávek (Vávra, Kozubík)

18:00, po s.n. (2:1)

Branky a nahrávky: 13. Čechmánek (Němec, Bořuta), rozh. náj. Yarovinsky – 26. Jenáček (Mareš)

18:00, po s.n. (2:1)

Branky a nahrávky: 1. Tecl (Kuchta, Holenda), 11. Dušek (Kliment, Kopic), 28. Petržilka (Dušek, J. Vašíček), 45. Dušek (Petržilka, Valášek), 47. Valášek (Benák, Dušek), rozh. náj. Dušek – 2. D. Vašíček (Dobiáš, Hefka), 9. Hohl (Janeček, Weintritt), 11. Dobiáš (D. Vašíček, Sebera), 17. Sebera (Dobiáš, Hefka), 45. Hefka (Tomajko, Weintritt)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Havlík (Pleva), 10. Půža (Macek, Kunstmüller), 32. Jícha (Havlík), 46. Ludvík (Gregar) – 14. Juráň (Křenek, Trnka), 25. Ludvík (Křenek, Střecha), 34. Křenek (Střecha)

1. liga (SR)

sk 17:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 11. Okoličány (Korím, Miklík), 17. Antonov (Kukumberg, Maarnela), 29. Miklík (Antonov), 47. Miklík (Antonov, Kukumberg), 60. Antonov (Miklík) – 10. Cíger (Lušňák), 21. Rufati (Lušňák), 29. Lušňák (Cíger, Rufati), 34. Jakubec, 48. Lušňák, 62. Ligas (Jakubec)

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 12. M. Surový (Sojka), 26. Nespala (F. Adamčík), 50. Nespala (G. Olejník, F. Adamčík), 60. Jamrich (Biro) – 37. M. Krajňák (Horvát, Stripai), 42. Vaško (Chalupa)

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 19. Jakúbek (Gašpar, Gabri), 19. Gašpar (Kobolka, Jakúbek), 51. Kolenič (Fekiač, Gabri), 57. Tatár (Demiters, Jakúbek), 58. Jakúbek (Kolenič, Fekiač) – 14. Včelka (Soveľ, Kotvan), 29. Hujsa (Landrigan, Janík), 60. Janík (Hílek, Šišolák)

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 35. Hajnik, 40. Tomčák (Piačka), 53. Gergel (Šandor, Knižka)

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 9. Tábi (Škvarek), 56. Huovinen (Tábi, Škvarek)

Olympiáda dětí a mládeže

09:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Bulat (Brzák), 27. Václavíček (Pavelka), 35. Brzák (Hofman), 40. Bulat (Brzák, Vondruška), 42. Klíma

09:00, konec

Branky a nahrávky: 20. Kajzar (Šebesta), 23. Byrtus (Weiss, Niemczyk), 29. Weiss (Byrtus), 30. Weiss, 40. Řehák (Řípa, Marek), 40. Mareš (Glos)

10:45, konec

Branky a nahrávky: 22. Němec, 37. Dastych (Matula) – 4. Tureček (Vaněček, Šejc), 6. Bělohorský (Šejc, Tureček), 39. Hrabčák (Vaněček)

10:45, konec

Branky a nahrávky: 15. Kubín (Tomek, Brodecký), 25. Daněk (Kerbler), 29. Daněk (Kerbler), 35. Kubín (Ruml, Hartl), 37. Meissner (Šichtař), 37. Tomek (Čermák, Polák), 40. Hartl (Tomek) – 21. Franc (Zolnaj, Mähler)

12:30, konec

Branky a nahrávky: 18. Hanyš (Hora), 23. Kozák (Müller, Nedorost), 26. Hora (Matějka), 40. Churáček (Kříž), 42. Matějka (Hanyš) – 16. Přibyl (Hřebejk)

12:30, konec

Branky a nahrávky: 40. Kůrka (Procházka, Trefný), 44. Peksa (Sedláček, Procházka) – 9. Hörnig (Huk, Oh), 34. Huk (Švancar, Hess)

14:15, konec

Branky a nahrávky: 13. Brzák (Zikmund) – 10. Kovář

14:15, konec

Branky a nahrávky: 42. Svozil (Žídek), 45. Svozil (Žídek) – 13. Sokol (Brož, Pitter), 31. Bartuška (Šulan, Tománek)

16:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Krajdl (Vaněček), 16. Bělohorský (Šejc, Vaněček), 28. Krajdl (Bělohorský), 35. Bělohorský, 41. Vaněček (Kříž) – 44. Katolický (Koníř, Zmrhal)

16:00, konec

Branky a nahrávky: 14. Žalud (Kočárek, Slavík), 14. Mähler (Vaníček, Jílek), 21. Vaníček, 31. Skála (Slavík, Žalud) – 5. Vrba (Andrle), 39. Ryšavý (Drábek, Kočara)

17:45, konec

Branky a nahrávky: 43. Matula (Švejcar), 45. Švejcar (Sedláček, Kubečka) – 24. Kozák (Novák, Hora), 43. Špacír (Čížek)

17:45, konec

Branky a nahrávky: 4. Tomek (Ruml), 16. Kubín (Tomek), 17. Kukleta (Ruml, Daněk), 18. Tomek (Hartl, Kubín), 26. Tomek (Ruml) – 20. Spálenka (Sedláček), 31. Kůrka (Kharboutli)

19:30, konec

Branky a nahrávky: 14. Tvrdik, 31. Vaško (Novák), 33. Řivnáč (Novák), 38. Palán (Kovář) – 28. Hřebejk (Strachota)

19:30, konec

Branky a nahrávky: 18. Theodore (Tománek, Fiala), 25. Sokol (Pitter, Popovych), 43. Chasák (Fodor, Bělík) – 36. Zámečník (Hartman)

Univerzitní liga ledního hokeje

19:30, konec

Branky a nahrávky: 8. Šibra, 16. Šibra (Beer, T. Soukup), 29. Štochl (Prachař), 30. Šucha (TS), 31. Princl (Folda, Švagr), 32. Šibra (Prachař, Beer), 51. Folda (Princl), 55. Folda (Sysel, Princl) – 38. Hejný (M. Soukup, Želizňák)

19:30, konec

Branky a nahrávky: 44. Tomaník (Malenovský, Bazala) – 14. Matějka (Raiterman, Burda), 18. Matějka (Vobořil, Burda), 23. Matějka (Raiterman), 29. Slavata (Březina), 31. Blažek (Kubata, Vobořil), 45. Kleveta (Slavata, Šíma)

20:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Ficek (Janiczek, Bernát), 8. Kafka (Potočný), 22. Béreš – 5. Janoušek, 7. Janoušek (Tot), 16. Harkabus (Jarý), 21. Tot (Janoušek), 23. Jindra (Harkabus, Petržílka), 35. Petržílka (Jindra, Kuchař), 45. Jarý (Petržílka, Jindra), 48. Martínek (Janoušek), 55. Harkabus (Jindra, Stuchlý)

Krajská liga: Moravskoslezský kraj

18:30, konec

Branky a nahrávky: 29. Malíř (Piecha), 37. Foltyn (Malíř, Javín), 60. Foltyn – 22. Vala (Prycl)

Krajská liga: Královéhradecký a Pardubický kraj

18:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Bezděk (Eis, Muška), 2. Němec (Jebavý), 15. Procházka (Hlaváček, Petr), 15. Eis (Bezděk, Postolka), 21. Muška (Eis, Černý), 26. Bureš (Jebavý), 29. Hlaváček (Procházka, Petr), 30. Bureš (Jebavý, Němec), 31. Němec (Heligr, Jebavý), 52. Eis (Procházka, Petr)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 38. Beránek (Menyhárt, Sajdl) – 4. Pavlík (Felcman, Felcman), 6. Linhart (Plch, Novák), 29. Langr (Čáslava, Pejzl), 30. Roubal (Pejzl), 51. Kostka (Novák, Linhart), 57. Formánek (Linhart, Felcman)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Lelek (Hynek) – 2. Pohl, 13. Vitebský (Hynek, Pohl), 15. Zámečník (Pohl, Vitebský), 58. Hylena (Šrenk, Prouza), 60. Vitebský (Pohl, Bucek)

18:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 14. Krejza (Kalous), 40. Lichtág (Polák), 59. Novák (Prachař, Pilař), 61. Prachař (Šeda) – 17. Cach (Skopal, Cekr), 41. Berčák (Marek, Vaňous), 50. Cach (Palička)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 7. Beneš (Nepokoj, Prachař), 16. Jílek (Zdražil) – 4. Augustin (Pavlovský, Sedlák), 23. Sedlák (Augustin, Pavlovský), 35. Schejbal (Fúzik, Hemský), 36. Sedlák (Augustin), 44. Sedlák (Augustin, Hradil), 48. Pavlovský (Augustin), 55. Veverka (Hemský)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 32. Nečas (Martinů, Šutera), 38. Tobiáš (TS) – 7. Půlpán (Jonáš, Škvor), 16. Půlpán (Jonáš, Půlpán), 16. Voříšek (Jakubec, Bažant), 22. Voříšek (Háněl, Jakubec), 37. Škvor (Barkóci, Půlpán), 56. Jakubec (Cink, Bažant)

19:00, konec

Branky a nahrávky: 1. Řehák, 35. Nastoupil (Macháček) – 5. Hájek (Bujňák), 13. Kašpar (Kocián, Voňka), 14. Kašpar (Kocián), 16. Rind (Hájek, Bujňák), 16. Kocián (Voňka), 28. Brožek (Vágner)

Krajská liga: Vysočina

18:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Kret (Bína), 50. Kret (Smejkal, Kret), 58. Berka (Smejkal), 60. Kret (Berka) – 12. Kadleček (Vlček), 16. Hospodka (Březina, Hospodka), 17. Lacina (Vlček), 26. Slanař (Adam), 31. Ludvík (Kadleček, Vlček), 35. Kadleček (Ludvík, Vlček), 37. Kříž (Vlček, Kadleček), 42. Svoboda (Kříšťan, Adam), 46. Hospodka (Kříšťan), 55. Kadleček

18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 11. Sedlaček (Šidák), 23. Dupljaku (Šidák), 35. Šidák (Šidák), 40. Sedlaček (Šidák, Dittrich), 40. Říčka (Novák, Dupljaku), 58. Dupljaku (Šidák, Petrčka) – 5. Kochrda (Vrátný, Kasalý), 13. Port (Kasalý, Kasalý), 25. Brabec (Port, Jíra), 30. Hadrava (Kasalý), 49. Brabec (Port), 60. Kasalý (Port, Brabec), 64. Kasalý (Bříza)

18:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 16. Brychta (Egart, Jelínek) – 13. Brabec (Trojan, Sigmund), 65. Krutiš (Bulín, Šťáva)

19:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Broža (Kuřátko, Štěpánek), 26. Rozmarín (Broža, Kuřátko) – 10. Kalenský (Dolinský), 13. Kubát (Blažek), 23. Svoboda (Mendl, Kohout), 41. Pokorný (Vála), 46. Kopecký (Doležal, Kořínek), 49. Doležal (Kopecký, Doležal)

Liga juniorů

16:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Švejda, 7. Lysoněk (Billa, Buršík), 22. Švejda (Kuchta, Buršík), 31. Švejda (Veselý), 40. Hradil (Pekr, Buršík), 55. Hradil (Holík, Halík), 58. Kuchta (Kolařík), 60. Šilhavý (Halík, Hradil) – 20. Slováček (Jeřábek, Šotkovský), 23. Jeřábek (Minařík, Šotkovský), 30. Slováček (Šotkovský, Jeřábek), 41. Jeřábek (Slováček, Šotkovský)

Liga dorostu

18:30, konec

Branky a nahrávky: 31. Jelen (Pellant), 56. Lukeš – 14. Kápl (Čunát, Prokop), 15. Dvořák (Kápl, Prokop), 34. Pánek (Hanzák, Velek), 42. Pártl (Kozel), 49. Prušák (Čunát, Hanzák)

Liga starších žáků ''B''

17:15, konec

Branky a nahrávky: 5. Řezníček, 20. Řezníček (Volner), 35. Hynčica (Petr), 56. Řezníček (Petr), 60. Jednorowicz (Petr) – 18. Vlášek (Dytrych, Dvořák), 18. Dytrych, 21. Horáček, 22. Fuksa, 44. Horáček (Žampach), 46. Žampach, 47. Dvořák (Kristová)

9. třída

18:30, konec

Branky a nahrávky: 4. Procházka (Urválek, Postupa), 25. Postupa (Urválek), 32. Renner (Dvořák), 35. Jebousek (Procházka), 43. Kekula (Pithart), 49. Kekula (Jebousek), 55. Postupa (Procházka, Jebousek) – 5. Navrátil (Urlich), 48. Urlich