Třinec – Pardubice 0:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 28. A. Musil, 45. Štetka, 53. Hyka (L. Sedlák), 58. L. Sedlák
Mladá Boleslav – Olomouc 4:0
17:20, konec
Branky a nahrávky: 10. O. Roman (Lantoši, Pýcha), 42. O. Najman (M. Beránek), 50. Kel. Klíma (Bičevskis), 53. Lunter (Dvořáček)
Kladno – Liberec 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Indrák (Plekanec), 9. Zikmund (M. Procházka), 49. Dotchin (M. Procházka) – 31. Kolmann (Melancon, Flynn), 49. Balinskis (Melancon, Birner)
Kometa Brno – Motor ČB 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Hrbas (Ščotka, Kollár), 22. Flek (Kollár, Furch), 39. Flek, 51. Pospíšil (Kollár, Flek), 60. Flek (Pospíšil) – 14. Vondrka (Pech, Gulaš), 51. Doležal (Hanzl, Percy)
Mountfield HK – K. Vary 3:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Lev (F. Pavlík, Rosandić), 48. Perret, 55. Chalupa (Eberle)
NY Rangers – Florida 6:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Fox (Panarin, Zibanejad), 18. Zibanejad (Panarin, Fox), 36. Vesey (Goodrow, Trocheck), 48. Lafreniere (Kakko, Chytil), 49. Zibanejad (Panarin, Fox), 57. Chytil (Kakko, Lafreniere) – 6. Verhaeghe (Lundell, Luostarinen), 52. Barkov (M. Tkachuk, Montour)
Toronto – NY Islanders 5:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Nylander (Tavares, McMann), 28. Tavares (Nylander, Samsonov), 30. Järnkrok (Nylander, Holl), 37. Nylander, 48. Matthews (Holl) – 20. Lee (Nelson, S. Aho I), 27. Lee (Palmieri, Barzal)
Dallas – Buffalo 2:3
02:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 2. Ja. Benn (Hintz, Pavelski), 46. J. Robertson (Pavelski) – 12. Dahlin (Mittelstadt), 42. V. Olofsson (J. Skinner, Ta. Thompson), 61. Power (Ta. Thompson, Tuch)
Calgary – Columbus 4:3
03:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 17. Duehr (Weegar), 22. Kadri (Zadorov, Mangiapane), 37. Mangiapane (Backlund, Coleman), 63. Dubé (Mangiapane) – 30. Marčenko (J. Gaudreau, Laine), 30. Laine (J. Gaudreau, A. Boqvist), 45. Jenner (Laine, Gudbranson)
Česko – Německo 9:1
12:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Jílková (Fromová), 20. Jílková, 21. Vocetková, 28. Jebousková, 31. Jílková (Paroubková, Vocetková), 45. Vocetková (Jílková), 46. Vocetková, 54. Felcmanová (Vocetková, Musilová), 59. Jebousková (Vocetková) – 32. Weichenhainová (Seyrerová)
Nitra – Prešov 3:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Gajdoš (J. Baláž, Hrnka), 44. J. Baláž (Krivošík), 44. Bodák (Lacka) – 11. Gerlach (Giles, Girduckis), 14. Ščurko, 17. Salituro (Chlystov), 46. Gerlach
Skalica – SR 18 1:2
15:15, konec
Branky a nahrávky: 9. Kotvan (Landrigan) – 37. Sobotka (Pišoja, Masnica), 40. Gron (Rohaľ)
Martin – Vlci Žilina 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Fafrák (Dírer, Petran), 29. Lahtinen (Tyczynski, Petran), 45. Murček (Lahtinen), 60. Dírer (Nauš, Fafrák) – 12. Koyš (Sloboda, Paukovček), 31. Mráz (Paukovček, Šidlík), 40. Varga (TS)
Jihočeský kraj – Liberecký kraj 3:2
09:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Šrámek (Čapek), 23. Kinter (Schmied), 34. Hřebejk (Ferda) – 1. Šejc, 18. Vaněček (Šejc, Krajdl)
Praha – Karlovarský kraj 2:3
09:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Pojkar (Hartman, Hess), 37. Pelikán (Cvikl, Hartman) – 3. Šedivec (Jílek, Mähler), 30. Slavík (Šedivec, Mähler), 35. Slavík (Kyncl)
Zlínský kraj – Královéhradecký kraj 0:4
10:45, konec
Branky a nahrávky: 6. Brzák (Bulat, Vencl), 11. Klíma, 13. Václavíček (Pavlík), 44. Pavelka (Ficenec, Studnický)
Jihomoravský kraj – Moravskoslezský kraj 0:7
10:45, konec
Branky a nahrávky: 5. Man (Mareš), 6. Weiss (Byrtus), 13. Svozil (Bystroň, Vrůbel), 21. Řehák (Byrtus, Man), 34. Řehák (Mareš), 39. Řípa (Lyčka, Bystroň), 45. Šebesta (Řehák, Trnka)
Středočeský kraj – Kraj Vysočina 0:4
12:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Piskač (Brožek), 19. Piskač (Brožek), 37. Koníř (Katolický), 43. Katolický (Koníř)
Ústecký kraj – Olomoucký kraj 4:2
12:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Trefný (Peksa, Procházka), 19. Kůrka (Trefný), 27. Nekvinda, 40. Kůrka (Peksa) – 12. Drábek (Andrle), 38. Pekr (Ryšavý)
Liberecký kraj – Pardubický kraj 3:1
14:15, konec
Branky a nahrávky: 5. Šejc (Kučera), 8. Krajdl (Vaněček, Bělohorský), 13. Kučera (Šejc) – 40. Šimonek (Kačírek)
Karlovarský kraj – Plzeňský kraj 2:4
14:15, konec
Branky a nahrávky: 7. Slavík, 45. Šedivec (Slavík) – 6. Theodore (Fiala), 23. Sokol (Pitter), 42. Popovych (Dvořák, Fodor), 44. Maxa (Tománek, Theodore)
Jihočeský kraj – Zlínský kraj 2:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Kinter (Hečko, Tramba), 22. Strachota (Bušta, Šrámek) – 29. Cífka (Vlk, Kočica), 35. Němec (Kočica)
Praha – Jihomoravský kraj 3:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Cvikl, 32. Pojkar (Hartman, Vaňha), 44. Huk – 17. Hartl (Tomek), 26. Prchal (Šichtař, Slívko), 41. Ruml (Kubín)
Královéhradecký kraj – Středočeský kraj 1:3
17:45, konec
Branky a nahrávky: 7. Koklar (Klíma, Studnický) – 17. Beň (Rambousek), 27. Churáček (Hrouda), 36. Churáček (Matějka)
Moravskoslezský kraj – Ústecký kraj 4:1
17:45, konec
Branky a nahrávky: 22. Řehák (Man, Glos), 37. Weiss (Byrtus), 40. Michalík (Žídek, Svozil), 45. Weiss – 15. Peksa (Trefný, Kůrka)
Kraj Vysočina – Pardubický kraj 5:2
19:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Zmrhal, 22. Piskač, 23. Nejedlý (Koníř, Kachlíř), 36. Egart (Lukáš), 44. Katolický (Frantl) – 24. Herynk (Joska, Vaško), 28. Joska (Vaško, Novák)
Olomoucký kraj – Plzeňský kraj 2:4
19:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Slováček (Drábek, Ryšavý), 18. Slováček (Ryšavý) – 12. Reisnecker (Bělík, Fodor), 20. Bělík (Fodor), 29. Šimánek (Fodor, Bělík), 35. Chasák (Bělík, Fodor)
Frýdek-M. – Bohumín 5:2
18:15, konec
Branky a nahrávky: 5. Heralt (Puzoň), 13. Adamský (Fiala, Mičulka), 17. Valíček (Valíček), 23. Spurný (Hudeček), 38. Fiala (Valíček) – 3. Csabala (Buba), 6. Chaloupka (Csabala)
Chomutov – Kladno 6:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Žižka (Yailov, Vondrášek), 30. Maštalířský (Hynek, Rindoš), 31. Maštalířský (Príhoda, Mišovic), 41. Vondrášek (Klobouček), 58. Maštalířský (Sýkora, Vostiňák), 58. Mišovic (Maštalířský) – 27. Kouba (Hanousek), 54. Jakubec (Vološín, Kofroň)