Třinec – Motor ČB 2:3
17:00, po s.n. (1:3)
Branky a nahrávky: 7. Marcinko (M. Růžička, J. Jeřábek), 32. Daňo (M. Růžička) – 26. Gulaš (Pech), 52. Čachotský (Gulaš, Pech), rozh. náj. Čachotský
Litvínov – Vítkovice 5:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Jurčík (Zygmunt, Havelka), 32. Fronk (Freibergs, Jaks), 34. D. Zeman (Estephan, Zdráhal), 53. Jaks (Š. Stránský), 60. Zygmunt – 1. Raskob (Marosz, Lakatoš), 10. L. Krenželok (Raskob), 13. Koch (Marosz)
Mladá Boleslav – Sparta 1:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Lantoši (O. Najman) – 9. Horák (Tomášek, E. Thorell), 49. Sobotka (Konečný, Buchtele)
Plzeň – Olomouc 5:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 19. Pour (Zámorský, Schleiss), 22. Suchý (Holešinský), 40. Houdek (Holešinský), 53. Holešinský (Suchý, Malát), 54. Schleiss (Baránek, Pour) – 15. Řezníček (Plášek ml., Navrátil), 26. Kusko (Orsava, Nahodil), 28. Orsava (Nahodil, J. Káňa), 49. Knotek (J. Káňa, Bambula)
Kometa Brno – K. Vary 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 35. Flek (Zaťovič, Kučeřík), 46. Kollár (Zaťovič, Zbořil) – 29. O. Beránek (Redlich, Jiskra), 50. Koffer (Gríger, Rachůnek), 53. O. Beránek (Jiskra)
Toronto – Los Angeles 5:0
01:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Engvall (Timmins, Kerfoot), 26. Kämpf (Holmberg, Brodie), 27. Nylander (Bunting, Holl), 34. Marner, 50. Matthews (Nylander, Bunting)
Tampa – Nashville 5:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Point (Cole, Černák), 3. Perry (Stamkos, Hedman), 43. Point (Cirelli, Kučerov), 48. Paul (Stamkos), 56. Hagel (Sergačjov, Elliott) – 11. Jankowski, 33. A. Carrier (F. Forsberg, Niederreiter)
Florida – Detroit 5:1
01:30, konec
Branky a nahrávky: 19. Tierney (M. Staal), 22. Luostarinen (Barkov, Reinhart), 23. Mahura (Bennett, M. Tkachuk), 35. Kiersted (Cousins, E. Staal), 36. M. Tkachuk (Verhaeghe, Ekblad) – 29. Berggren (Copp, Raymond)
St. Louis – Winnipeg 2:5
02:00, konec
Branky a nahrávky: 39. Thomas (Tarasenko, Rosén), 51. Leivo (O'Reilly, B. Schenn) – 16. Dubois (Scheifele, Stanley), 21. Connor (Eyssimont, Pionk), 25. Wheeler (Scheifele, Dubois), 48. Dubois (Morrissey, DeMelo) (TS), 59. Perfetti (Wheeler, Pionk)
Dallas – Ottawa 4:3
02:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Heiskanen (Hintz, Pavelski), 7. Heiskanen (W. Johnston, Lundkvist), 55. Lundkvist (Hintz), 65. Seguin (W. Johnston) – 14. Brassard (Batherson), 19. Chabot (B. Tkachuk, M. Joseph), 42. Hamonic (DeBrincat, Sanderson)
Kometa Brno – Vítkovice 0:3
12:15, konec
Branky a nahrávky: 28. Krejsa (Kotásek, Milata), 37. Přibyl (Puchala), 44. Milata (Štiak, Prčík)
Mladá Boleslav – Zlín 0:0
12:45, odloženo
HC Litvínov – Mountfield HK 5:4
15:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Čech (Bednařík, Vopat), 12. Danielčák (Svoboda, Slavík), 19. Slavík (Danielčák), 46. Slavík (Hora, Svoboda), 52. Danielčák (Svoboda, Slavík) – 26. Hora (Novotný), 34. Leden (Žaba, Giesl), 35. Moravec (Král), 60. Leden (Pajer, Moravec)
Liberec – Olomouc 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Kříž, 13. Fiala (Špilka), 27. Fiala (Peréz, Jakubec), 56. Gajda (Jenčovský, Špilka), 60. Fiala – 40. Hradil, 53. Tomeček (Matašovský, Havel)
K. Vary – Pardubice 4:3
17:30, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 4. Botoš (Váňa), 37. Botoš (Handl), 51. Šmajda (Adámek, Sapoušek), rozh. náj. Handl – 20. Tomas (Štetka, Tvrdík), 48. Tomas (Štetka, Herčík), 54. Herčík (Štetka)
Jihlava – Třinec 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Báťa (Klapica), 28. Broš (Báťa), 59. Vandas (Peš) – 18. Ullrych (Pánek), 35. Holinka (Bartoš)
Banská Bystrica – Michalovce 3:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 23. Tamáši (Kontos, Björkung), 33. Kojo (Gašpar, Sukeľ), 49. Sukeľ (Gašpar, Bíreš) – 1. Pavlovs (Michalčin, Glazkov), 10. Vašaš (Galamboš)
Poprad – Nitra 4:3
18:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 32. Bubela (Kotvan), 44. Vainio (Záborský, Svitana), 55. Razgals (Drgoň, Betker), rozh. náj. Skokan – 29. Krivošík (Guman, Baláž), 43. Elmer (Gajdoš), 58. Donaghey (Sýkora, Duke)
Nové Zámky – Prešov 2:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 14. T. Mikúš (J. Mikúš), 42. Števuliak (T. Mikúš) – 40. Girduckis (A. Nauš)
Martin – Levice 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Toma (Vaňo), 17. Juščák (Toma), 46. Poliaček (Paulíny, Krempaský), 58. Lavička (Tiainen, Vaňo) – 11. Volko (Zahradník, Novák), 53. Vorobyev (Leshchenko, Rais)
Skalica – Modré Krídla 3:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Jombík (Búlik, Mikula), 59. Janáč (Jarolín), 60. Vidovič (Nemec, Šátek)
Trnava – Topoľčany 2:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Holovič (Antonov, Hamid), 33. Jurák (Holovič, Hamid) – 20. Šandor (Stránsky, H. Ručkay), 31. Bystričan (Vybiral, Hvila), 41. Šandor, 46. Addison (Matej, Dosek), 53. Hřebíček (Šandor, Stránsky), 58. Laurenčík (Vybiral, Plochotnik)
Vlci Žilina – Brezno 8:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Hovorka (Mráz, Koyš), 20. Koyš (Mráz), 24. Krajč (Melcher, Tibenský), 25. Koyš (Mráz, Šidlík), 44. R. Varga (M. Halama, Macek), 49. Šidlík (M. Halama), 49. R. Varga (Jakubík, Macek), 58. Lopušan (Růžička, Synák) – 5. Tomala, 45. Tomala (Zubák, M. Surový)
Dubnica – Pov. Bystrica 4:5
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 21. Beták (Putala), 23. Géci (Ondruš), 27. Ondruš, 43. Géci (Michálek) – 1. J. Zlocha (Jakubec), 43. Martiška (Lušňák), 46. L. Urbánek (J. Zlocha, Jakubec), 58. Cíger (Martiška), 65. P. Ligas (Tománek)
Humenné – Žiar nad Hronom 7:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. D. Markuš (Lenďák, Vrábeľ), 27. D. Markuš (Lenďák, Safaralejev), 28. Lačný, 31. Lačný (Stripai), 36. Safaralejev (Vaško, Lenďák), 47. Ragan, 51. Vrábeľ (Ťavoda)
Sokol Karviná – HC Litvínov 7:0
20:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Pěnčíková (Nogová), 14. Malicka, 16. Stępień (Škorpíková), 20. Petřeková (Škorpíková, Vaněčková), 42. Nogová (Mičulková), 46. Pěnčíková (Malicka), 51. Mičulková (Nogová)
Lomnice n/P – HC Jičín 1:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 48. Zajíc (Syrovátka) – 19. Sedmík (Němec), 23. Dvořák (Průšek, Marček), 26. Řeháček (Průšek)
Samson České Budějovice – HC Střelci J. Hradec 6:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Sumerauer (Ferebauer, Šuhaj), 22. Sumerauer (Tupý, Ferebauer), 36. Šulčík (Sičák, Nedorost), 38. Suchánek (Ťoupal, Hanzal), 59. Šulčík (Nedorost), 60. Hanzal (Sičák, Ťoupal) – 17. Punda, 23. Egert (Kohút), 26. Svoboda (Egert, Gurka)
Polička – Opočno 7:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 28. Tobiáš (Prokopec, Máša), 32. Tobiáš (Zobač, Nunvář), 34. Martinů (Nunvář, Macek), 38. Boštík (Vondra, Malenovský), 46. Vondra (Elis, Pazourek), 59. Tobiáš (Šerejch, Krajíček), 60. Zobač (Máša) – 26. Dudadík (TS), 29. Pánek (Dudadík, Veselý)
Chrudim – Litomyšl 3:4
19:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 1. Cvrček (Polák, Kostka), 29. Plch (Linhart, Langr), 57. Novák (Langr, Plch) – 22. Švec (Půlpán), 30. Jakubec (Voříšek, Bažant), 32. Půlpán (Jankovský), rozh. náj. Jakubec (TS)
Chomutov – Havlíčkův Brod 2:4
17:45, konec
Branky a nahrávky: 27. Yailov (Šugár, Vostiňák), 60. Sýkora (Príhoda, Klobouček) – 8. Hrdlička (Vaněček, Kupriianov), 23. Pilař, 36. Kupriianov (Vaněček), 38. Kupriianov (Vaněček, Hrdlička)
Slavia – Č. Budějovice 1:5
17:45, konec
Branky a nahrávky: 56. Curran (Holaník) – 4. Turek (Eremiáš), 23. Hála (Gajdolín, Petrásek), 29. Hála (Willmann, Putz), 38. Hála (Putz, Willmann), 43. Turek (Putz, Eremiáš)
HK MD Šumperk – Chrudim 4:1
17:45, konec
Branky a nahrávky: 7. Šlahora (Lichner), 18. Cekr (Minařík, Ševčík), 50. Ševčík (Haas, Tomeš), 51. Cekr (Slováček, Jeřábek) – 38. Procházka
Technika Brno – Havířov 1:4
18:45, konec
Branky a nahrávky: 47. Šupa (Růžek, Sladký) – 10. Makovec (Bílek, Lajoš), 24. Plevka (Bílek, Siekierka), 32. Lajoš (Brančík), 40. Urbančík (Brančík, Siekierka)
Písek – Salzburg 4:3
20:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Šipla (Hořejší, Hlaváček), 25. Sládek (Cháb, Cícha), 32. Sládek (Velíšek, Dubský), 56. Sabiniok – 8. Schellander (Weiselthaler, Zelenov), 46. Samanski (Gesson, Zelenov), 51. Vinzens (Zelenov, Kaiser)
Orli Znojmo – Kroměříž 4:2
16:15, konec
Branky a nahrávky: 24. Pozděna (Kotrba, Kalčík), 26. Kalčík (Pozděna), 35. Hudeček, 58. Kotrba (Míča, Hudeček) – 9. Opravil (Lavička), 27. Opravil (Lavička, Ševčík)
Jablonec n/N – HC Varnsdorf 16:3
16:25, konec
Branky a nahrávky: 5. Grešl (Zmrzlý, Koutecký), 6. Dědek (Havlíček), 15. Havlíček (Koutecký), 18. Koutecký (Šíma), 25. Havlíček (Dědek), 26. Koňák (Pavlišta), 28. Dědek (Havlíček), 28. Pavlišta (Koutecký), 30. Pavlišta (Grešl), 34. Nechanický (Koutecký), 39. Dědek (Koňák), 40. Fišer (Koutecký), 43. Koňák (Grešl), 46. Fišer (Zmrzlý), 55. Grešl (Koňák, Nechanický), 57. Havlíček (Dědek) – 17. Bříza (Veselý), 40. Pešek, 50. Damašek (Veselý)
Warriors Brno – Třebíč 1:2
17:10, po s.n.
Branky a nahrávky: 58. Kolečkář (Staněk, Straka) – 54. Kuba (Hrnčíř, Michalčuk), 60. Hrnčíř (TS)
K. Vary – Bílina 4:8
17:25, konec
Branky a nahrávky: 3. Kubík (Bubanec), 7. Král, 26. Skuhravý (Bubanec, Markgraf), 28. Sobotka (Kubík) – 5. Novotný (Kočárek), 15. Vozár (Kočárek), 15. Bolhov (Bobko), 28. Novotný, 32. Vozár (Kočárek, Novotný), 41. Kočárek (Vozár), 54. Bolhov (Dobek, Komisar), 60. Bolhov (Dobek, Kočárek)
HC Rokycany – Černošice 2:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 32. Němeček (Dvořák), 46. Martinák (Krátký, Šrédl) – 21. Hradil (Kozák), 26. Voska (Krásný), 42. Václavek (Malík), 47. Kozák (Hradil), 58. Hradil (Václavek)
HC Domažlice – Berounští Medvědi 8:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Červený (Hruška), 11. Holomoj (Lohr), 19. Toupal (Hruška, Červený), 29. Toupal (Lenárd), 44. Toupal (Martinec), 45. Holomoj (Jelínek), 51. Jelínek (Wolf, Hruška), 60. Holomoj (Špaček, Hruška) – 23. Vishneuski (Hasman, Mužík), 42. Hasman (Vishneuski)
Č. Lípa – Děčín 5:6
17:30, po s.n.
Branky a nahrávky: 14. Šlechta (Havel, Vondra), 38. Vondra (Lukáš), 38. Vondra (Lukáš), 41. Vondra (Zikmund), 51. Havel (Havel) – 6. Šíma (Hruška, Macek), 12. Macek (Hruška, Kroupa), 30. Macek (Hruška, Kroupa), 45. Macek (Prchal), 60. Antal (Nowák), 60. Hercík (TS)
Prostějov 1913 – Vel. Meziříčí 3:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Polýnek (Masare, Mojžíšek), 47. Tománek (Pospíšil), 49. Tománek (Šenk, Masare) – 25. Čamek (Dobrovolný), 29. Vildomec (Kučera), 32. Broža (Němec), 40. Vrzal, 57. Vildomec (Kuřátko)
Klatovy – Třemošná 5:18
18:10, konec
Branky a nahrávky: 16. Balák (Kosnar), 22. Kosnar, 24. Kalivoda (Uhlík, Hanzlík), 46. Kosnar (Beer, Lukeš), 46. Kosnar (Beer, Balák) – 3. Holý, 3. Krasanovský (Hrach, Le), 4. Prokop (Krištof, Le), 5. Matoušek (Sieger, Hrach), 8. Matoušek (Sieger, Krasanovský), 13. Steinbrücker (Matoušek, Albrecht), 17. Sieger (Hrach, Le), 18. Steinbrücker (Koranda, Holý), 23. Pluhař (Krištof, Prokop), 30. Steinbrücker (Holý, Albrecht), 31. Sieger (Krasanovský, Hrach), 32. Holý (Steinbrücker, Albrecht), 34. Matoušek (Pluhař, Sochor), 42. Albrecht (Steinbrücker, Holý), 47. Prokop (Le), 53. Krasanovský (Matoušek, Hrach), 54. Albrecht (Steinbrücker), 59. Pluhař (Krištof, Prokop)
Soběslav – HC DDM Č. Budějovice 6:3
18:50, konec
Branky a nahrávky: 20. Brožka (Šrubař), 30. Pěček, 35. Musil, 47. Brožka (Šrubař, Schmidtmayer), 47. Novák (Klečacký), 49. Musil (Pěček) – 22. Marhoun (Tauer), 37. Volavka (Lakomý, Marhoun), 55. Pfauser (Kubiena, Tauer)
Smíchov 1913 – Kralupy n. Vltavou 1:9
19:00, konec
Branky a nahrávky: 49. Musil (Havlíček) – 3. Farkaš (Vorlíček, Kašák), 12. Vorlíček (Šilhavý, Krátký), 17. Krejčí (Voljanskij), 21. Vorlíček (Šilhavý, Němec), 36. Šilhavý (Kašák, Voljanskij), 37. Svoboda (Krejčí), 43. Šimon (Krčmář, Krátký), 45. Šimon (Krčmář), 58. Voljanskij (Pišinger, Krejčí)
Sokolov – Litoměřice 5:4
19:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Galla (Czingel), 29. Czingel (Vican, Valta), 31. Galla (Halberštát), 42. Zich (Kožík), 48. Kožík – 6. Dykast (Kylíšek), 51. Barva (Kylíšek, Bauer), 56. Dykast (Novotný, Klaus), 58. Bořil (Bauer, Barva)
Nový Jičín – Brumov 4:9
19:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Kysučan (Svoboda), 25. Berka (Moll), 41. Berka (Balažovič), 42. Slovák – 6. Bezděk (Smetana, Chromý), 9. Smetana (Chromý, Bodlák), 11. Strnka (Chromý, Macháč), 13. Arik (Macháč), 20. Sopek (Macháč), 28. Macháč, 44. Macháč (Sopek), 46. Střelec (Gubisch), 56. Macháč
Frýdek-M. – Orlová 14:3
19:10, konec
Branky a nahrávky: 5. Hykl (Vizváry, Puzoň), 9. Pniok (Kapitanov, Krauss), 12. Říhošek (Puzoň), 13. Stuchlík (Szturcek, Vizváry), 19. Puzoň (Říhošek, Kapitanov), 19. Kapitanov (Pniok, Krauss), 26. Hykl, 28. Puzoň (Spurný), 48. Vizváry (Pniok), 49. Spurný (Říhošek, Puzoň), 49. Spurný (Hylský), 52. Puzoň (Velička, Říhošek), 52. Říhošek (Puzoň, Spurný), 55. Hykl (TS) – 20. Kural, 22. Klupa (Menšík, Kotala), 27. Klupa (Štebel)
Tábor – Strakonice 8:0
19:15, konec
Branky a nahrávky: 3. Sochůrek (Říha), 22. Šťastný (Janda, Kundrát), 26. Suchan, 34. Šťastný (Šimák, Suchan), 39. Kundrát (Šťastný), 42. Šimák (Ondřej, Suchan), 44. Ondřej (Suchan, Šimák), 55. Ondřej (Šimák)
Jaroměř – Opočno 5:0
19:30, konec
Krkonoše – Hronov 0:3
19:45, konec
Branky a nahrávky: 6. Kocián (Kubeček, Rubáček), 19. Polej, 34. Wajsar (Polej, Kubeček)
Kolín – Poděbrady 8:4
19:45, konec
Branky a nahrávky: 7. Špinka (Novotný), 11. Svoboda (Špinka), 11. Špinka (Svoboda, Novotný), 20. Novotný (Chlubný, Špinka), 35. Svoboda (Špinka, Chlubný), 36. From (Häusler), 50. Chlubný (Novotný, Jonák), 52. Svoboda (Špinka, Chlubný) – 2. Brzák, 4. Plaček (Vaníček, Filippov), 37. Filippov (Chytil), 57. Filippov
Nový Bydžov – Benátky n/J 1:13
20:00, konec
Branky a nahrávky: 50. Houška – 9. Müller (Moyseyev), 9. Peca (Kusý), 13. Hofman (Šícha), 15. Peca (Husák), 17. Hofman, 23. Peca (Kusý), 31. Příhoda (Kuna), 35. Šícha, 42. Šícha (Hofman), 44. Šícha, 51. Kusý (Peca), 52. Stach (Šícha), 55. Příhoda (Šícha)
Hvězda Praha – PZ Kladno 5:2
20:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Roule (Topol, Hrůšová), 9. Jaroš (Srb, Kubas), 24. Hrůšová (Pírs, Jurak), 31. Pírs (Roule, Srb), 53. Pírs (Jurak, Kubas) – 6. Jechumtál (Zukriegel), 26. Rynda (Zukriegel, Jechumtál)
Hlinsko – Jaroměř 1:6
20:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Grygar – 1. Souček (Rind), 3. Hejzlar (Štohanzl), 17. Kodym (Urlich), 33. Kodym (Štohanzl, Hejzlar), 37. Hájek (Souček), 59. Hájek (Souček, Rind)
Klášterec nO – Mostečtí Lvi 6:3
20:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Döring (Döring), 28. Döring (Jenček, Döring), 38. Dautovský (Mojžíš, Döring), 50. Mojžíš (Döring, Snopek), 54. Kokman (Převor, Pešek), 58. Döring (Snopek) – 24. Král (Perný), 46. Perný, 58. Král (Mikolášek)
Lokomotiva Č. Třebová – Lanškroun 5:4
20:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Kukla (Kukla, Fiala), 27. Lepša (Havránek, Kukla), 42. Lepša (Novotný), 42. Novotný (Vrba), 53. Vrba (Lepša, Novotný) – 33. Faltejsek (Bureš), 39. Gildain (Jirků), 43. Bednář, 44. Novotný (Mann)
Kutná Hora – Letňany 1:13
20:00, konec
Branky a nahrávky: 43. Mašín – 11. Křišťan (Blažek), 14. Křišťan (Blažek, Jošt), 15. Blažek (Brytski, Jošt), 24. Dobrov (Kalista, Křivánek), 25. Křišťan (Brytski), 27. Křišťan (Kušej, Šimák), 27. Blažek (Šimák, Křišťan), 33. Dobrov (Kušej, Skyva), 42. Šimák (Kušej), 43. Jošt (Čečetka), 46. Kalista (Dobrov, Křivánek), 47. Křišťan (Blažek, Brytski), 51. Šimák (Blažek, Brytski)
Třemošná – Ústí n/L 3:2
17:45, konec
Branky a nahrávky: 18. Kačena (Černý, Lédl), 48. Hyťha (Fehér, Matoušek), 53. Kubica (Šimon) – 7. Kurnat (Hrubec), 22. Netík (Vaněk, Kurnat)
Kobra – Sokolov 4:3
18:45, konec
Branky a nahrávky: 9. Smrž (Judiak, Leinweber), 12. Jáchim (Iljuščenko, Palaščák), 15. Derka (Palaščák, Iljuščenko), 33. Iljuščenko (Palaščák, Svoboda) – 47. Petrák (Knap), 56. Sztolarik (Kříž, Bachar), 60. Sztolarik (Kříž, Petrák)
Technika Brno – Chrudim 4:3
18:45, po s.n.
Branky a nahrávky: 1. Frimel (Čaňo, Večerka), 18. Čaňo (Matyáš, Provazník), 21. Večerka (Frimel, Smrž), rozh. náj. Hamák (TS) – 4. Langer (Bolehovský, Úlehla), 12. Mikeska (Korec, Prostřední), 42. Langer (Vítek)
Třebíč – Polsko U16 2:5
18:45, konec
Branky a nahrávky: 7. Ostrý, 17. Gross (Windegger) – 3. Drabik (Zając, Bak), 25. Drabik (Guminski), 32. Bieda (Wojciechowski, Lojas), 51. Drabik (Laszkiewicz), 59. Laszkiewicz (Zając)
Vsetín – Břeclav 6:1
18:45, konec
Branky a nahrávky: 7. Frolo, 36. Koláček (Kovář, Kučný), 38. Kovář, 45. Herman (Frolo), 54. Frolo (Ostřížek), 60. Miklas (Stodůlka, Bartoněk) – 1. Prchal (Kočica)
Náchod – K. Vary 2:4
20:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Štěpnička (Bohuněk), 51. Krögler (Bek, Šedivý) – 25. Uhlík (Chromek, Skuhravý), 43. Vimr (Příplata), 44. Šuma (Šilhan, Příplata), 54. Šilhan (Šuma, Uhlík)
Pilsen Wolves – Mostečtí Lvi 4:2
16:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Falter (Černý), 40. Maršálek (Falter), 44. Martinů (Vlček, Theodore), 50. Reisnecker (Martinů, Theodore) – 33. Nekvinda, 48. Šulc
Č. Budějovice – Kolín 3:1
17:10, konec
Branky a nahrávky: 34. Rizák (Přibyl), 43. Vávra (Konzal), 60. Marek – 25. Franc (Dvořák, Vytlačil)
Černošice – Kralupy n. Vltavou 0:6
17:45, konec
Branky a nahrávky: 6. Pavlíček (Neugebauer, Barninec), 25. Janda (Škopek), 29. Ambrožewicz (Škopek, Janda), 37. Pavlíček (Neugebauer), 58. Ambrožewicz (Janda), 59. Škopek (Machuta)
Tachov – Bílina 4:8
18:15, konec
Branky a nahrávky: 1. Záveský (Lácha), 49. Timura (Trstenský), 57. Rous (Lácha, Timura), 58. Fajfárek – 4. Kariakin (Martinovský), 14. Kubica (Martinovský, Kariakin), 33. Kubica (Kariakin, Martinovský), 46. Kariakin (Kubica), 50. Milichovský (Šlechta), 53. Holec, 55. Sichrovský (Holec, Bína), 60. Sichrovský (Holec, Bína)
HC Boskovice – Zastávka u Brna 4:8
19:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Hobza (Šmédek), 6. Nezval, 7. Hobza (König), 33. Malec (Kolář) – 3. Cach (Drábek), 7. Dubčák, 10. Dubčák, 12. Dubčák, 20. Janas, 29. Janas (Duchoň, Švestka), 53. Duchoň (Cach), 60. Fučík (Urban)
Orli Znojmo – Opava 6:4
19:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Jaskula (Solař), 16. Kello (Jaskula, Solař), 25. Jaskula (Mayer, Dvořák), 44. Mayer (Jaskula, Mahel), 45. Dvořák (Mahel), 60. Mayer – 17. Frnka (Hrdý, Vítek), 19. Krvač (Welke), 37. Welke (Vojkuvka), 53. Dietrich (Frnka, Glos)
Litoměřice – Louny 6:5
19:15, konec
Branky a nahrávky: 2. Husák (Čellenyuk), 2. Walter (Husák), 6. Bursa (Zimmermann, Kalous), 16. Husák (Čellenyuk, Walter), 29. Husák (Bursa, Čellenyuk), 40. Tomčal – 7. Podaný (Slavíčková, Stanko), 20. Stanko (Podaný, Kopelent), 23. Budiač, 33. Jarý (Abašin, Kopelent), 45. Lochovský (Vyšata)
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 2:6
12:30, konec
Branky a nahrávky: 27. Vaněček, 45. Čapek (Vaněček) – 5. Fleischman (Mařík, Schmied), 6. Dvořák (Mařík), 17. Hřebejk (Jiřík), 26. Mařík (Schmied), 51. Fleischman (Novotný), 54. Dvořák (Hejda)
Pardubice – Bílí Tygři Liberec 0:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Kučera (Šejc), 9. Bělohorský, 10. Svoboda (Krajdl), 18. Vaněček (Krajdl), 25. Kučera (Šejc, Svoboda), 43. Šafařovský (Tureček), 49. Bělohorský (Šejc)
Ústí n/L – Sokolov 6:1
17:45, konec
Branky a nahrávky: 4. Zikmund (Kapusta), 20. Horyna (Smetana), 23. Knotek (Weiss), 49. Horyna (Dvořák), 54. Horyna, 59. Zikmund (Hujová, Weiss) – 32. Bavor (Moulis)
Salzburg – Slavia 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Hackert (Stöckl), 11. Sladkovs, 53. Sladkovs (Stöckl, Krestan) – 9. Huk (Hörnig, Egart), 58. Hörnig (Švancar)
Sparta – Tábor 3:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Vaňha (Havlena), 23. Kolupaev (Poláček), 59. Poláček – 12. Strachota (Mohyla), 25. Hanzal (Mareš, Vinš), 26. Slabý (Eremiáš, Nevšímal), 32. Slabý (Hanzal, Nevšímal), 40. Podrabský (Strachota), 56. Hanzal (Nevšímal)
Slaný – Neratovice 4:5
18:15, konec
Branky a nahrávky: 20. Sochor (Šedivý), 20. Šelicha (Štajer), 38. Stýblo (Hladík, Turba), 58. Štajer (Šelicha) – 16. Hudský, 24. Krejza, 44. Hudský (Krejza, Vocetková), 46. Hudský (Beň, Vocetková), 53. Beň
Přerov – Warriors Brno 3:6
18:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Ryšavý (Pekr, Kočara), 27. Švejcar (Ryšavý, Pekr), 53. Pekr (Ryšavý) – 1. Rohozhyn (Coufal), 17. Panasenko (Brodecký), 30. Kremer (Coufal, Slívko), 40. Panasenko (Slívko), 47. Šír (Panasenko, Rohozhyn), 60. Rohozhyn (Harásek)
Orlová – Olomouc 2:8
19:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Kunčický, 44. Zubel (Kunčický, Bajnar) – 2. Smékal (Dokoupil), 8. Vymětal (Hozman, Musil), 11. Miko (Pěrůžek, Kawij), 14. Brym (Čechovský), 15. Musil (Vymětal), 25. Vymětal (Navrátil), 38. Musil (Hozman, Vymětal), 57. Kawij (Púr)
Ledeč n. S. – Havlíčkův Brod 6:8
17:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Zeman, 33. Potač (Hrabaň), 35. Brož, 41. Brož, 44. Hrabaň (Potěšil, Caska), 50. Potač – 5. Klemák (Rada, Pilař), 29. Krejčiřík (Bošacký), 30. Krejčiřík, 32. Bošacký (Krejčiřík), 34. Bošacký, 35. Bošacký, 58. Rada, 60. Bošacký
Kopřivnice – Třinec 2:22
15:30, konec
Branky a nahrávky: 32. Pantuček, 41. Pantuček (TS) – 1. Chlebus, 5. Toman (Sikora), 8. Zhu (Gábor), 10. Chlebus, 11. Sikora, 12. Balwarová (Zhu), 13. Pazderník (Strýček), 17. Štetiar (Sikora), 25. Štetiar, 28. Bradler (Pazderník), 29. Toman, 32. Chlebus (Sikora), 34. Bradler (Balwarová, Zhu), 34. Gábor (Chlebus), 40. Toman, 42. Toman (Strýček), 49. Pazderník, 52. Gábor (Pazderník), 54. Bradler (Chlebus), 58. Pazderník, 58. Zhu (Toman), 60. Pazderník (TS)
Havířov – Frýdek-M. 7:12
15:45, konec
Branky a nahrávky: 10. Ferko (Daneček), 11. Stavíček (Tabáček), 13. Stavíček (Daneček), 39. Ferko (Daneček), 52. Daneček (Kostelecký), 52. Bukvic, 59. Krisl (Lhotský) – 1. Budínský (Pachl), 11. Roskot (Pachl), 19. Pachl (Pivko), 28. Budínský (Pivko), 32. Pachl (Roskot), 40. Marek (TS), 45. Pachl (Biolek), 51. Marek (Pachl, Roskot), 54. Pachl (Koníček), 54. Pachl (Marek), 56. Marek (TS), 57. Budínský (Marek, Pachl)
Pardubice – Mountfield HK 4:11
17:15, konec
Branky a nahrávky: 14. Pešek (Roček, Heller), 16. Roček (Heller), 29. Píša (Máša), 38. Pešek (Roček) – 2. Mrštík (Hejzlar, Klíma), 14. Svoboda (Pavlík), 19. Cabalka, 31. Cabalka (Svoboda, Hejzlar), 34. Kupka (Kylar), 36. Zikmund (Matuška), 39. Svoboda, 40. Lounek (Svoboda), 49. Kylar (Kupka), 52. Kylar (TS), 59. Hejzlar (Lounek)
Ledeč n. S. – Havlíčkův Brod 7:4
15:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Vrána, 8. Kavka (TS), 8. Crosby, 37. Tejkal (Hrubý, Jarůněk), 37. Crosby, 39. Tejkal (Crosby), 55. Vrána (Crosby) – 14. Hepner (TS), 42. Pálek, 59. Kachlíř (TS), 60. Smítka (Fibikar, Hála)