Menu

Hokej »

Chance liga

17:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 23. Krliš (Meluzín, D. Michálek), 50. Vodný (Bittner, Dočekal), 65. Mat. Novák (TS) – 9. Jiskra (Kružík, Baláž), 42. Baláž (Weinhold, Kružík)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 7. Ton (Kuťák) – 11. Jiránek (Mar. Novák, Poledna), 23. Ostřížek (Pěnčík), 60. Jandus (Venkrbec)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 17. Hanousek (Růžička), 60. Růžička (Šmerha, Klikorka) – 2. Kubiš (Kindl, Illéš), 8. Honejsek (Kindl, Bartko), 13. P. Sedláček (Bartko, Zbořil), 60. Gazda (Bukač)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 16. Morong, 17. Korkiakoski (Ouřada, Křepelka), 23. Morong (Čáp, Zajíc), 42. Ouřada (Zd. Král, Veselý), 48. Veselý (Cibák, Zd. Král), 57. Morong (Veselý) – 31. Fronk (Dundáček)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 18. R. Černý (Pechanec) – 2. Hořanský (Š. Bláha), 6. Berzinš (Krajčík, Rob), 17. Štefka (Hořanský, Ondračka), 59. Sihvonen

18:00, konec

Branky a nahrávky: 1. Lichtag (Hrádek, Belluš), 12. Rouha (Zdráhal, Rákos) – 21. Vachovec (Šoustal), 41. Pšurný (Urbanec), 53. Hrníčko (Sedlák, Christov)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 25. Dostálek (Svačina, Teper), 37. Hotěk (Haas, Lyszczarczyk), 47. Dostálek (Klimša, Teper) – 1. Žálčík (Bartoš, Průžek), 3. Jouza (Š. Jelínek), 26. Svoboda (Žálčík), 45. Šuhaj (Dudycha, Š. Jelínek), 60. L. Rutar

NHL

01:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Caufield (Guhle, Savard), 34. Monahan (Dadonov, Wideman) – 1. Dahlin (T. Thompson, J. Skinner), 1. Peterka (Cozens, Quinn), 3. Tuch (Dahlin, J. Skinner), 32. J. Skinner (T. Thompson, Tuch), 44. Jokiharju (Tuch, T. Thompson), 47. T. Thompson (J. Skinner, Hinostroza), 55. J. Skinner (Cozens, Dahlin)

04:30, konec

Branky a nahrávky: 1. Fiala (Kempe, Kopitar), 7. Vilardi (Fiala, Doughty), 47. S. Walker (Kopitar, Fiala) – 23. Schneider (Chytil, Lafreniere), 33. Trocheck (R. Lindgren, Fox), 39. Kakko (Chytil, Lafreniere), 48. Kreider (Zibanejad, Fox), 60. Kreider (Vesey, K. Miller)

Play-off Hokejové Ligy mistrů

19:45, konec (OF, 1.z. 5:1)

Branky a nahrávky: 1. Hofmann, 24. Allenspach, 30. Herzog, 34. Kreis, 47. Zehnder – 12. Smith

2. liga skupina Západ (ČR)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 20. Matai (Lukeš, Němec), 25. Seemann (Kostourek, Zajíček), 28. Zajíček (Kostourek, Svoboda), 32. Svoboda (Chlouba, Kostourek) – 4. Gengel (Kafka, Eret), 11. Procházka (Kafka, Hasman), 17. Kafka (Urban, Eret), 23. Eret (Saňa, Gengel), 47. Káník (Zdeněk, Eret)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 10. Prošek (Damašek, Bartoš), 26. Roubík (Rudovský, Tůma), 34. Kordule (Záruba, Trefný), 40. Roubík (Trefný, Záruba), 50. Rudovský (Roubík, Tůma), 58. Kordule (Trefný, Costa), 60. Tůma (Roubík, Záruba) – 7. Pavelka (Putz, Horký), 26. Akhmetianov (Horký, Putz)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 10. Šafránek (Jankovský, Dvořák), 18. Šafránek (Klodner, Dvořák), 35. Šafránek (Jankovský, Bříška), 39. Zumr (Bříška, Dvořák), 43. L. Tondr (Bříška, Zumr), 55. Jankovský (Hruška, Mašek) – 19. Maďar (Brokeš), 24. Brokeš (Maďar, Špaček)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 2. Němeček (Hrala, Kropáček), 10. Vacín (Kellerstein, Arnošt), 30. Kastner (Arnošt, Hozák), 38. Hrala (Turek, Havelka), 40. Kropáček (Wojnar, Havelka), 46. Arnošt (Kellerstein) – 1. Tůma (Faigl, Nezbeda), 11. Nezbeda (Tůma, Faigl)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 17. Pouzar (Hrakholski), 30. Macháček (Hanus, Hollar), 31. Prášek (Novák, Koupal) – 10. Troška (Čejka, Nekvinda), 18. Vrtek (Šik), 19. Shafeev (Parshakov), 48. Novotný (Shikut, Rozhon), 59. Rozhon (Novotný, Kořán)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 9. Matušík (Seidl, Černý), 14. Matušík (Šulek, Vala), 29. Matušík (Seidl, Vala), 32. Severa (Matušík, Hajič), 37. Vlček (Suchánek, Vlček) – 34. Adamec (Kremláček, Sedlák)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 12. Procházka (Smolka, Pisařík), 14. Písařík (Böhm, Procházka), 34. Řehoř (Šimeček, Kysela), 46. Procházka, 57. Smolka (Zdeněk) – 55. Zídek (Petrák)

19:30, konec

Branky a nahrávky: 37. Bílek (Řepka, Petráš), 47. Petráš (Bílek), 49. Křepelka (Řepka) – 14. Chalupa (Chrtek, Duchan), 20. Hlaváč (Chalupa), 34. Chalupa (Urban), 39. Tatar (Duchan, Horáček), 44. Šlaicher (Cerman), 48. Cerman (Duran, Oliva), 59. Perička (Chrtek, Bláha)

2. liga skupina Východ (ČR)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Haas (Mrowiec, Zdeněk), 24. Haas (Kolarz, Apolenář), 34. Apolenář (Kratochvil, Havlík), 35. Spratek (Kratochvil, Pawliczek), 57. Kratochvil (Spratek, Pawliczek)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Franek (Gebauer, Lehečka), 27. Maliník (Franek), 37. Handl (Štefka), 40. Lehečka (Gebauer, Franek), 44. Lehečka (Franek), 48. Franek (Lehečka, Hruška), 55. Gebauer, 58. Franek – 1. Sluštík O. (Velecký), 25. Dluhoš, 43. Gola (Pavlík, Pindel), 57. Velecký (Suchý, Sluštík O.)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Jícha (Kunstmüller, Bureš) – 3. Hruška (Adámek, Tomáš Svoboda), 9. Zukal (Köver, Beránek), 33. Tomáš Svoboda (Hruška), 38. Šťovíček (Adámek, Špaček), 44. Pigl (Kloz, Remta), 49. Sklenář (Hruška, Tomáš Svoboda), 57. Tomáš Svoboda (Sklenář, Jenáček)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 27. Krejčí (Halík, Kališ), 37. Charvát (Škápik), 47. Vyrůbalík (Štědrý, Romančík) – 8. Luža (Žižka, Vašíček), 53. Čuřík (Vašíček, Žižka)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Cachnín (Eklund, Voříšek), 20. Kuchta (Čermák, Moučka), 23. Cachnín (Voříšek, Valášek)

Tipos Extraliga (SR)

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 31. Gerlach (Girduckis, Nátny), 37. Gerlach (Giles, Girduckis), 46. Jendroľ (Šimun, Ľalík) – 44. Buncis (Solenský, Pekarčík), 55. Duke (Donaghey, Solenský)

1. liga (SR)

sk 17:30, konec

Branky a nahrávky: 5. Antonov (Miklík, Rašin), 37. Kupka (Holovič, Ejem), 40. Dvonč, 48. Dvonč (Antonov) – 15. Jakúbek (Kolenič, Fekiač), 54. Fekiač (Kobolka, Kolenič)

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Klučiar (Preisinger, Petriska), 20. Preisinger (Kukumberg, Petriska), 22. Dej (Fetkovič, Hauser), 30. Fetkovič (Lipiansky), 41. Fetkovič (Ožvald, Myšiak), 60. Demo (Žabka, Dej) – 12. Poliaček (Paulíny), 26. Toma (Poliaček), 38. Paulíny (Poliaček, Tyczynski), 46. Toma (Poliaček, Petran)

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Ondruš (Beták), 13. Lunter (Huhtela, Tábi), 27. Beták (Géci) – 26. Ďuriš (Kuboš, Surový)

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 42. Leshchenko (Shakhvorostov) – 33. Varga (Melcher, Pacalaj), 48. Melcher (Hovorka, Ružička), 60. Varga (Koyš)

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 4. Vrábel (Ťavoda, Safaraleev), 23. Fereta (Horvát), 36. Vaško (Vrábeľ), 39. Vrábeľ (Safaraleev) – 50. Zlocha (L. Ďurkech)

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 19. Landrigan (Šátek), 23. Včelka (Kuba, Kotvan), 25. Hujsa (Landrigan, Šátek)

Univerzitní liga ledního hokeje

17:15, po prodl.

Branky a nahrávky: 7. Volf (Čmejla, Lelek), 55. Čmejla (Volf), 57. DavidVolf (Čmejla, Lelek), 65. Jindra (Čmejla, Odehnal) – 15. Mokrohajský (Malenovský), 22. Gergel, 48. Jakubec (Tomaník, Vašíček)

20:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Matějka (Březina), 52. Kadlec (Staněk, Dohnal) – 31. Hanzlík (Prachař, Vavřička), 35. Folda (Malý, Markov), 38. Princl (Vavřička), 55. Princl (Říha)

20:00, konec

Branky a nahrávky: 12. Charvát (Cekr, Plitko), 25. Rogoznik (Kaukič, Běhal) – 6. Stolín (Obr, Šrámek), 19. Želizňak (Kopecký), 26. Pavlík, 31. J. (Maťátko, Ladman), 36. Soukup (Pražák, Hejný), 60. Ladman (Maťátko)

Krajská liga: Královéhradecký a Pardubický kraj

18:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Šimoníček (Vácha, Vondráček), 26. Rada (Křížek, Vognar), 26. Smékal (Vondráček, Šimoníček), 31. Mostecký (Vácha, Vondráček), 37. Smékal (Vondráček, Šimoníček), 41. Mostecký (Smékal, Vácha), 45. Vondráček (Šimoníček), 48. Šimoníček (Vondráček, Vácha), 57. Smékal (Vondráček, Šimoníček) – 7. Dudadík (Mlateček, Jakl), 19. Dudadík (Podzimek), 25. Srpek (Mlateček, Kubíček), 53. Mlateček (Mervart)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 40. Netušil (Zahradník), 50. Sajdl (Drašnar, Drašnar), 57. Sajdl (Drašnar, Kostka), 59. Souček (Netušil, Mlateček), 60. Menyhárt (Mlateček, Souček) – 9. Kubasa (Matouš), 20. Verevochkin (Bořuta), 30. Matouš (Kubasa, Štěpán)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Zámečník (Borovec, Reichmann), 6. Lelka (Černý), 23. Hynek (Zámečník) – 14. Bureš (Novák, Hlaváček)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 16. Horyna (Nevyhoštěný, Suvorov), 31. Bondar (Malík), 60. Kindyshev (Suvorov, Hnik) – 58. Kašpar (Souček)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 6. Prachař (Pilař, Novák), 10. Krejza (Polák), 10. Lichtág (Knytl), 33. Krejza (Polák), 45. Krejza (Polák, Prachař), 50. Krejza (Polák, Kalous) – 17. Markl (Kužílek, Pejcha)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 4. Beneš (Hudec, Prachař), 10. Nepokoj (Kišš, Machač), 16. Beneš (Cejpek), 25. Prachař (Kišš), 44. Kišš (Karásek), 54. Cejpek (Štěpánek) – 45. Čermák (Šerejch), 55. Martinů (Boštík), 57. Pazourek (Krajíček)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 8. Plášek (Fúzik, Schejbal), 35. Augustin (Pavlovský), 44. Augustin (Pavlovský, Ostřanský) – 20. Švec (Barkóci, Vomočil), 35. Edl (Půlpán, Půlpán), 47. Edl (Barkóci, Švec), 55. Stoklasa (Půlpán, Půlpán), 57. Půlpán (Vomočil, Půlpán), 60. Vomočil (Švec)

19:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Palička (Horký), 19. Kavan (Blaháček, Skopal), 33. Horký (Palička, Cach), 49. Cach (Horký, Palička), 52. Cach (Palička, Horký), 52. Langr (Marek), 59. Palička (Pírek)

Regionální liga juniorů

18:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Bon (Dunda), 25. Lejdar (Bon), 28. Bon (Dunda, Jirásek), 41. Kocián (Kubeček), 44. Kubeček (Polej, Kocián), 49. Kubeček (Jirásek, Kocián), 52. Polej (Kubeček)

19:45, konec

Branky a nahrávky: 6. Zukriegel (Rynda, Jechumtál), 9. Rynda (Jechumtál), 13. Krátký (Kollmann, Jechumtál), 16. Šabada (Halbych), 25. Hříbal, 33. Jechumtál (Hříbal), 55. Šabada (Hříbal, Zukriegel) – 5. Dolejší (Černý), 16. Mbumaston (Jirák, Schejbal), 33. Černý (Dolejší), 57. Borkovec

Liga starších žáků ''A''

17:45, konec

Branky a nahrávky: 20. Bubenščikov (Rybár), 20. Beran (Lexa), 26. Beran (Kukla), 51. Kukla (Hirth) – 6. Jirota (Šedý, Loukota), 19. Kapusta (Hůlka), 30. Huja (Loukota), 44. Jirota

Liga starších žáků ''B''

16:30, konec

Branky a nahrávky: 2. Grunt, 7. Grunt (Slavík), 11. Patera (Šrůma), 22. Grunt, 28. Grunt (Slavík, Šrůma), 32. Ekrt (Grunt), 36. Slavík (Trefný, Grunt), 43. Grunt, 59. Slavík (Trefný), 59. Slavík (Grunt, Studený), 60. Šrůma – 14. Pospíšil, 16. Jetenský (Divíšek), 21. Pospíšil (Slabyhoud), 22. Falis, 24. Pospíšil (Slabyhoud), 25. Fedorenko (Falis), 31. Rabas, 33. Divíšek (Pospíšil), 42. Ričl (Divíšek, Fedorenko), 44. Divíšek (Pospíšil, Slabyhoud), 45. Falis (Sojčík, Rabas), 48. Slabyhoud (Pospíšil), 49. Fedorenko (Falis, Rabas), 52. Pospíšil (Slabyhoud)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Bradáč (Timura, Váňa), 14. Bradáč (Váňa), 17. Timura (Bradáč), 22. Váňa (Novák), 29. Bradáč (Timura), 44. Mašek, 54. Bradáč (Mašek) – 9. Krištof (Brichcín, Duffek), 30. Brichcín (Gucký)

Liga mladších žáků ''B''

16:15, konec

Branky a nahrávky: 4. Hečko, 7. Pechersky (Polanský), 7. Bradáč (Hečko), 9. Bradáč, 9. Polanský, 13. Polanský, 13. Polanský (Pechersky), 16. Polanský (Pechersky), 20. Hečko (Kratejlová), 22. Polanský (Mašek, Povová), 25. Hečko (Polanský), 37. Hečko (Kratejlová), 38. Hečko (Bradáč), 39. Podzimková (Hečko), 41. Pechersky (Povová), 51. Hečko (Vlach, Podzimková), 54. Hečko (Bradáč), 55. Pechersky (Polanský), 59. Podzimková (Pechersky) – 41. Liebmann (Mádlová)

17:15, konec

Branky a nahrávky: 9. Otradovský (Basl, Hercík), 11. Patrman (Luka), 12. Koval (Hercík), 14. Brotánek, 14. Patrman (Koucký), 25. Otradovský (Hercík), 33. Hubený (Růžička), 52. Koucký (Luka), 55. Hercík (Otradovský) – 6. Ramisch (Šindelář), 24. Ramisch, 58. Petrášek (Šindelář, Michálek), 58. Michálek (Šindelář, Stibor)

9. třída

16:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Marek (Venený, Kubečka), 4. Bouček (Riedl), 7. Matula (Páže, Dubrava), 10. Dubrava (Páže, Janeba), 16. Škrip (Sedláček), 16. Matula (Dubrava, Páže), 18. Venený (Sedláček, Kubečka), 26. Bečka, 36. Bureš (Riedl), 46. Venený (Škrip, Kubečka), 46. Dubrava (Sedláček, Matula), 58. Bečka (Riedl)

16:30, konec

Branky a nahrávky: 11. Bělohorský (Čančík), 17. Vaněček, 18. Čančík (Bělohorský, Choma), 40. Krajdl (Svoboda, Bělohorský), 42. Choma (Zeman, Tureček), 43. Vaněček (Šejc), 45. Krajdl (Tureček), 49. Choma (Vaněček) – 1. Ekrt (Peksa, Sedláček), 12. Slavík, 25. Sedláček, 27. Peksa (Ekrt), 48. Peksa (Jenček, Ekrt), 55. Jenček (Beran)

16:45, konec

Branky a nahrávky: 7. Koryčanský (Sekanina), 8. Púr, 16. Korhoň (Drábek, Vymětal), 17. Koryčanský (Romanovský), 20. Brym (Lysoněk), 28. Púr (Dokoupil), 30. Sekanina, 33. Brym (Vymětal), 38. Vymětal (Čechovský), 46. Adler (Vymětal), 46. Navrátil, 51. Brym (Vymětal, Navrátil), 59. Černý (Dokoupil) – 37. Kunčický, 45. Kunčický (Gorný)