Třinec – K. Vary 1:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Hrehorčák (Marcinko) – 7. Hladonik (Rachůnek, Gríger), 35. O. Beránek (Vondráček, Rohan)
Plzeň – Pardubice 1:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 53. Hrabík (Rekonen, Kaňák) – 9. Zohorna (Hyka, Radil), 26. Vála (Říčka, R. Kousal), 31. Zohorna (Vála, Hrádek), 59. Zohorna
Litvínov – Liberec 2:3
17:30, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 4. Kudrna (Estephan, Zeman), 28. Sukeľ (Zygmunt, Zile) – 10. Rychlovský (Bulíř), 22. Štibingr (Bulíř), rozh. náj. Flynn
Mladá Boleslav – Motor ČB 5:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 13. J. Stránský (P. Kousal, Pýcha), 16. O. Najman (Åberg, P. Kousal), 34. O. Najman (Åberg, Pýcha), 47. O. Najman (Pýcha, Åberg), 53. Šťastný (Pláněk, Lantoši) – 23. Hanzl (Gulaš, Pech)
Kometa Brno – Kladno 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Kollár (Šalé, Gulaši) – 7. Zikmund (Beran, Brodecki), 34. Procházka (Michnáč, Ticháček), 60. Klepiš
Mountfield HK – Vítkovice 3:2
18:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 9. McCormack (Ščerbak), 41. F. Pavlík (Lev), rozh. náj. Lev – 23. Lakatoš (L. Krenželok, Marosz), 60. Bukarts (Mueller, Mikuš)
Mladá Boleslav – K. Vary 2:1
12:00, po prodl. (7)
Branky a nahrávky: 46. Polák (Půček, Gardoň), 63. Moravec (Křepelka, Polák) – 45. Šmajda (Sapoušek, Bulka)
Mountfield HK – Třinec 4:3
15:00, konec (7)
Branky a nahrávky: 4. Pajer (Moravec, Hrbek), 18. Brožek, 27. Vencl (Brožek, Novotný), 51. Nevšímal (Pajer, Beneš) – 1. Šilar, 31. Jobánek (Holinka, Hrůzek), 53. Jobánek (Moškoř, Hrůzek)
Liberec – HC Litvínov 6:3
17:00, konec (7)
Branky a nahrávky: 18. Plos (Jenčovský, Hladík), 38. Koštoval (Plos, Jenčovský), 40. Plos (Patzelt), 49. Plos (Kříž, Jenčovský), 54. Koštoval (Jansa, Bačkovský), 59. Kříž (Plos, Meisel) – 10. Slavík (Bednařík, Danielčák), 31. Bednařík (Hocelík), 52. Skuhrovec
Zlín – Plzeň 1:3
17:00, konec (7)
Branky a nahrávky: 30. Frömel (Chludil) – 39. Dáňa (M.), 48. Borák (M., Kubíček), 48. Soukup (Matuška)
Olomouc – Sparta 2:1
17:30, po s.n. (3:2) (7)
Branky a nahrávky: 50. Matašovský (Kučera, Groch), rozh. náj. Hradil – 46. Senčák (Červenka)
Pardubice – Vítkovice 0:3
18:00, konec (7)
Branky a nahrávky: 22. Kotásek (Puchala), 53. Macias (Bystroň, Smolka), 59. Kotásek
Zlín – Kometa Brno 5:1
17:30, konec (V)
Branky a nahrávky: 1. Holba (Vaculík, Heš), 6. Vaculík (Holba), 33. Frolo, 35. Holba, 38. Kos – 31. Kubín (Červenka)
Lipt. Mikuláš – Trenčín 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Walega, 21. Karsums (Kuru), 30. Walega (Kriška, Mezovský), 37. Karsums (Kuru, Ventelä) – 29. Sojčík (Pietroniro)
Michalovce – Spišská N. Ves 4:3
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Bjalončík (Osburn, Bezúch), 23. Lapšanský (Bezúch, Štajnoch), 42. Osburn (Hammond), 65. Štajnoch – 28. Verbeek (Kerbashian), 58. Kerbashian, 60. Kerbashian (Bortňák, Alisauskas)
Banská Bystrica – HC Slovan 1:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 34. Troock (Kabač) – 4. Harris (Fominykh, MacKenzie), 23. Lukošík, 32. Haščák (Valach), 47. Pecararo (Takáč, Haščák), 51. Harris (Maier, Takáč)
Nitra – Košice 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Hrnka (Holešinský, Švarný), 50. Gajdoš (Hrnka), 57. Solenský (Varga) – 14. Leskinen (Watling), 59. Cambell (Olsson)
Prešov – Poprad 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Giles (Žilka, Martin), 49. Gerlach (Šimek, Bespalov) – 23. Záborský (Svitana), 27. Záborský (Brincko), 27. Mlynarovič (Vainio)
Zvolen – Nové Zámky 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Viedenský (Sideroff, Hanna), 18. Kašlík (Stupka, Hraško) – 30. Jackson (Johnson)
Chrudim – Jihlava 0:7
19:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Katolický (Koníř), 6. Katolický (Koníř), 10. Katolický (Pešl), 11. Katolický (Lédl, Kopecký), 16. Stupka (Brožek), 30. Hrodek (Katolický), 53. Stupka (Brožek)
Trutnov – Bílí Tygři Liberec 0:22
20:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Svoboda (Krajdl), 7. Kříž (Hrabčák), 13. Bělohorský (Kučera), 13. Choma, 15. Krajdl (Svoboda, Choma), 15. Krajdl, 16. Bělohorský (Kučera), 16. Šejc (Bělohorský), 18. Sanejstr (Krajdl), 23. Svoboda (Krajdl), 24. Choma, 31. Choma (Krajdl, Svoboda), 32. Bělohorský (Kučera), 40. Hrabčák (Beránek), 43. Zeman (Šejc, Vaněček), 46. Svoboda (Krajdl), 47. Choma (Kučera), 47. Šejc (Kučera, Bělohorský), 52. Beránek (Hrabčák, Šejc), 53. Choma (Krajdl), 56. Krajdl, 57. Šejc (Bělohorský)
Chomutov – Slavia 3:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 26. Prihoda (Mišovic, Černý), 31. Vondrášek (Mišovic, Černý), 52. Vondrášek (Hynek, Príhoda) – 19. Holaník (Hrdlička, Fibigr), 48. Kluch (Vítek, Holaník)
Havířov – Chrudim 1:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 44. Lajoš (Kreutz, Plevka) – 16. Matýs (Pirner), 20. Jirout (Pilař, Štěpánek), 24. Vašíček (Jaša, Macas), 30. Pilař (Macas)
Kladno – Č. Budějovice 4:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Hanousek (Vimmer), 23. Typolt (Křišťan, Čarda), 51. Sýkora (Hanousek), 59. Hvězda (Šilhavý) – 8. Petrásek (Vavřík), 14. Putz (Eremiáš, Turek), 18. Kotous (Vavřík, Petrásek), 29. Březina (Putz, Eremiáš), 38. Putz (Eremiáš), 39. Vavřík (Placek, Gajdolín), 44. Turek (Březina, Eremiáš), 44. Sochor (Hail, Kříž)
Technika Brno – Přerov 3:4
18:45, po prodl.
Branky a nahrávky: 18. Sladký (Líska), 28. Blaško (Sever, Pospíšil), 40. Sever – 4. Holík (Halík, Šilhavý), 13. Šilhavý (Holík, Halík), 59. Svoboda (Halík, Kolařík), 61. Holík (Halík, Švejda)
Havlíčkův Brod – Salzburg 4:3
20:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 30. Besmák (Holenda), 32. Kuprijanov (Coufal), 58. Topol, rozh. náj. Zych – 2. Wurzer (Ziechse), 4. Samanski (Kauhanen), 27. Juric (Ziesche)
Vsetín – Poruba 2011 3:2
20:15, po s.n.
Branky a nahrávky: 19. Melenovský (Zedek, Fojtík), 28. Heinrich, rozh. náj. Heinrich (TS) – 8. Halata (Elze), 57. Hlaváč
Jablonec n/N – HC Varnsdorf 1:4
16:25, konec
Branky a nahrávky: 24. Havlíček (Koňák, Grešl) – 10. Veroněk (Veroněk), 13. Pešek (Veselý, Veroněk), 35. Veroněk, 45. Pešek (Veroněk)
Warriors Brno – Třebíč 1:2
17:10, konec
Branky a nahrávky: 52. Staněk (Kolečkář, Straka) – 33. Hrnčíř (Kuba), 50. Kuba (Hrnčíř)
K. Vary – Bílina 7:6
17:25, po s.n.
Branky a nahrávky: 7. Škrdlant (Marek), 9. Markgraf (Škrdlant), 35. Kubík, 45. Sobotka, 49. Bubanec, 58. Bubanec (Škrdlant, Sobotka), 60. Kubík (TS) – 5. Kočárek (Novotný), 31. Vozár (Kočárek), 35. Kába, 45. Novotný, 46. Kočárek (Beneš), 50. Novotný
HC Rokycany – Černošice 2:9
17:30, konec
Branky a nahrávky: 30. Martinák, 34. Němeček (Martinák) – 1. Malík (Krásný, Václavek), 5. Bláha (Hradil), 12. Capoušek (Halbych, Bláha), 13. Voska (Němec, Malík), 14. Capoušek (Bláha), 22. Voska (Václavek, Krásný), 41. Bláha (Capoušek), 57. Hradil (Bláha, Halbych), 57. Poustecký (Pavlovský)
HC Domažlice – Berounští Medvědi 3:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 18. Weber, 25. Hruška (Jelínek), 41. Kobes (Špaček, Holomoj) – 32. Kříž (Hošek, Valeš), 40. Krasanovský, 53. Hošek (Hasman, Valeš), 54. Hošek (TS)
Třemošná – Klatovy 13:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Steinbrücker (Sieger, Krasanovský), 2. Pluhař (Krištof), 11. Krasanovský (Sieger, Steinbrücker), 12. Holý (Hošťálek), 17. Sieger (Hošťálek, Steinbrücker), 24. Albrecht (Hošťálek), 29. Sieger (Steinbrücker), 34. Holý (Albrecht, Kaiser), 45. Holý (Matoušek, Hošťálek), 52. Holý (Matoušek, Hošťálek), 53. Hrach (Krasanovský, Sieger), 53. Kaiser, 59. Krasanovský (Hrach)
Č. Lípa – Děčín 4:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 30. Stejskal (Vondra), 34. Fajkus (Havel), 58. Vondra (Lukáš), 58. Vondra (Havel) – 54. Čamra, 56. Hruška (Antal)
Prostějov 1913 – Vel. Meziříčí 6:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Kudláček (Tábor), 30. Veselý (Zatloukal), 53. Tábor, 55. Žák (Veselý), 57. Netolický (Veselý), 58. Tománek (Svoboda, Veselý) – 5. Jašek (Zdvihal, Staiger), 9. Nesvadba, 17. Staiger (Jašek), 17. Karásek (Staiger), 35. Zdvihal (Nesvadba, Broža), 36. Nesvadba (Zdvihal), 48. Němec (Vildomec)
Orli Znojmo – Kroměříž 3:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Szemmelroth (Langmann), 38. Szemmelroth (Kotrba, Langmann), 54. Hudeček (Částek) – 13. Koníček (Láník), 18. Opravil (Ševčík), 29. Radkovský, 47. Opravil (Prčík, Ševčík)
Nový Jičín – Brumov 4:2
19:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Juříček (Dořičák, Kadur), 13. Kadur (Moll), 48. Berka (Dořičák, Juříček), 54. Moll (Kadur, Dořičák) – 10. Strnka, 26. Macháč (Sopek)
Sokolov – Litoměřice 5:2
19:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Blecha (Galla, Mlejnek), 16. Blecha (Rybár, Galla), 32. Beran (Galla), 34. Blecha (Galla), 36. Rybár – 15. Barva (Trtek), 55. Kylíšek (Walter)
Frýdek-M. – Orlová 10:3
19:10, konec
Branky a nahrávky: 4. Říhošek (Spurný), 5. Hykl, 8. Hykl (Hylský, Říhošek), 10. Puzoň (Říhošek, Spurný), 22. Spurný (Hykl), 24. Vizváry (Puzoň, Spurný), 25. Váňa (Vizváry), 27. Hykl (Hylský, Spurný), 39. Říhošek (Puzoň), 60. Spurný (Říhošek) – 23. Klupa (Firla), 38. Klupa (Kural), 57. Piperek (Kural, Vadovič)
Hronov – Krkonoše 11:2
19:15, konec
Branky a nahrávky: 1. Veselý (Jirásek), 3. Bon (Lejdar), 4. Bíman, 4. Yailov (Kubeček, Kocián), 7. Kubeček (Yailov), 10. Lejdar (Řehák, Kulhánek), 43. Bon (Kocián), 44. Dunda (Kubeček, Lejdar), 48. Veselý, 56. Dunda (TS), 59. Kocián (Kulhánek, Wajsar) – 19. Novotný, 56. Kolda (Vedral, Cerman)
Jaroměř – Opočno 5:0
19:30, konec
Bílí Tygři Liberec – Ústí nad Labem 1:4
19:30, konec
Branky a nahrávky: 18. Hrabčák (Mizera) – 8. Bartoň (Nedoma), 10. Kurty, 15. Kincl (Kurty), 39. Filip (Kincl)
Choceň – Skuteč 8:1
20:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Skryp (Kučera, Adámek), 6. Michalec (Novotný, Farkas), 9. Pecháček (Michalec), 13. Skryp (Pražák), 16. Michalec (Trnková), 18. Adámek (Votava, Skryp), 25. Novotný (Pecháček, Trnková), 49. Kučera (Trnková) – 14. Kašpárek (Zdeněk, Maštalíř)
Lokomotiva Č. Třebová – Lanškroun 3:2
20:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 9. Brand (Kubíček), 27. Kukla (Slezák), 60. Fiala (TS) – 22. Gildain, 54. Peškar
Hlinsko – Litomyšl 1:6
20:00, konec
Branky a nahrávky: 52. Machura (Chvojka) – 2. Dostál, 20. Dostál (Stráník), 25. Klement (Jirouš), 27. Dostál (Voříšek), 31. Gyomber (Renza, Macek), 34. Dostál (Bělský, Stráník)
Klášterec nO – Mostečtí Lvi 5:3
20:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Kokman (Pöschl, Jenček), 39. Pöschl (Ševčík), 46. Dautovský (Kokman), 58. Machek (Jenček), 60. Ševčík (Kokman, Dautovský) – 30. Král, 32. Pačan (Král, Bubeník), 54. Král (Šoustek)
Hvězda Praha – PZ Kladno 8:5
20:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Kubata (Hulej), 15. Jurak (Kubas), 17. Topol (Roule), 24. Roule (Topol), 28. Kubata, 30. Srb (Jaroš), 37. Topol (Jaroš, Roule), 45. Jurak (Srb) – 7. Rubáček (Jechumtál), 7. Cihelka (Znamenáček), 35. Hříbal (Jechumtál, Toman), 36. Šabada, 54. Hříbal (Zukriegel)
Nový Bydžov – Benátky n/J 1:15
20:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Hrubý (Vik) – 4. Šícha (Peca), 5. Husák, 13. Pavlík (Němeček), 14. Pavlík (Kredba, Janoš), 18. Kusý (Pavlík), 20. Müller (Kuna), 24. Šícha (TS), 32. Müller (Halman), 32. Příhoda (Kredba, Pavlík), 36. Husák (Kusý, Němeček), 54. Pavlík (Stach, Halman), 56. Kredba (Čermák), 56. Kusý (Müller), 57. Kuna (Příhoda), 59. Pavlík (Šícha)
Kutná Hora – Letňany 0:14
20:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Čečetka (Staněk), 7. Čečetka (Skyva), 18. Kalista (Filippov, Helus), 21. Šimák (Vojta), 29. Brytski (Křivánek, Filippov), 30. Kalista, 31. Kušej, 34. Dobrov (Šimák), 34. Čečetka (Skyva), 36. Staněk (Tejkl), 43. Kadlec, 44. Dobrov (Šimák), 51. Hrdinka (Janouch), 57. Tejkl (Staněk, Skyva)
Poděbrady – Kolín 3:10
20:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Lederer (Brzák), 32. Lederer, 44. Páv (Vaníček) – 19. Terč (Bandy), 20. Chlubný (Novotný), 21. Chlubný (Svoboda), 27. Jonák (Häusler, Kratochvíl), 37. Švanda (Hora), 44. Svoboda (Kratochvíl, Häusler), 47. Hora, 51. Houžvička (Pilný), 56. Terč (Špinka), 59. Terč (Hora)
Vsetín – Havířov 6:2
16:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Kotrla (Miklas), 30. Kovář (Ostrčil), 38. Miklas (Kučný, Bartoněk), 48. Koláček (Bartoněk), 52. Stodůlka (Koláček, Bartoněk), 56. Stodůlka (Miklas, Žárský) – 30. Bielesz, 54. Bielesz (Konesz)
Polsko U16 – Břeclav 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Zając (Myszka), 31. Zając, 31. Hanzel (Stolarski), 60. Lojas – 40. Pravda (Koubek), 43. Burian (Ruml, Koubek)
K. Vary – Písek 4:6
17:15, konec
Branky a nahrávky: 2. Uhlík (Skuhravý), 7. Dobřemysl (Kožík, Kirschner), 21. Vimr (Skuhravý, Kovář), 39. Postl (Vimr, Kirschner) – 5. Pánek (Čunát), 14. Kozlík (Rustamkhonov), 17. Kozlík (Kápl), 27. Kajtman (Kápl, Kozlík), 47. Prušák (Hanzák, Solař), 50. Rustamkhonov (Pánek)
PZ Kladno – Třemošná 2:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Burger (Burgr), 24. Froněk – 21. Kubový (Štulc), 32. Křepel (Lédl), 49. Kačena
Kobra – Ústí n/L 2:1
18:45, konec
Branky a nahrávky: 7. Fáber (Leinweber), 7. Palaščák (Iljuščenko) – 4. Ivanenko (Kurnat)
Technika Brno – Warriors Brno 4:0
18:45, konec
Branky a nahrávky: 8. Čaňo (Hladký, Frimel), 28. Čaňo (Hrabinec, Frimel), 54. Frimel, 57. Hladký (Frimel)
Třebíč – Chrudim 5:4
18:45, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Přibyl, 6. Windegger (Kříž, Přibyl), 25. Chadim (Katolický), 27. Windegger (Bartoš, Kijonka), 63. Přibyl (Bartoš, Rous) – 33. Mandys, 37. Černý (Jedlička), 47. Mikeska (Kubišta), 59. Vítek (Mikeska)
Náchod – Sokolov 4:3
20:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 9. Vokolek (Drábek), 30. Štěpnička (Frolík, Kulhánek), 53. Frolík (Štěpnička), rozh. náj. Štěpnička (TS) – 12. Vykoupil, 37. Hanek (Malý, Vaněk), 44. Krejbich (Ondráš)
HC Boskovice – Zastávka u Brna 4:5
19:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Kufa (Žitník), 15. Kufa (Sychra, Žitník), 19. Szalka (Sychra, Kolář), 39. Dlabáček (Štangler) – 28. Dubčák, 30. Duchoň (Cach), 40. Dubčák (Kozák), 48. Cach (Duchoň), 56. Dubčák (Žídek)
Moravská Třebová – Chrudim 0:0
09:00, zrušeno