Česko – Dánsko 1:2
14:10, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 24. R. Červenka (Jan Kovář) – 12. M. Lauridsen, 18. F. Nielsen (TS)
Zlín – Liberec 5:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Michasjonok (TS), 26. Kubiš (Ferenc, Hejcman), 30. Gazda (Michasjonok, Kubiš), 34. Mallet (Honejsek, Zabusovs), 55. Kubiš (Hejcman) – 4. Rychlovský (Čederle), 50. J. Šír (L. Šmíd, M. Ivan), 57. J. Šedivý
Vsetín – Poruba 2011 2:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Kucharczyk (Gago, Hryciow), 35. Pšurný (Štach, Rob) – 25. Vachovec (Gřeš, Jenyš), 35. Bitten (TS), 44. Korkiakoski (Carter, Marek Špaček), 45. R. Toman (Hrníčko, Urbanec), 59. Jenyš (Urbanec, Guman)
Jihlava – Litoměřice 7:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Skořepa (L. Mareš, Čachotský), 21. Skořepa (Čachotský, Kowalczyk), 27. Cachnín (Vítězslav Brož, Kachyňa), 42. Cachnín (M. Juda), 43. Illéš (Skořepa, Kowalczyk), 46. T. Havránek (F. Seman), 58. Skořepa (T. Harkabus, Čachotský) – 1. R. Přikryl (Sihvonen, Válek)
Sokolov – Šumperk 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Klejna (Jurčík, J. Novák), 52. Tomi (T. Rohan, Kadeřávek), 57. Kverka (J. Konečný, Klejna) – 10. P. Kratochvíl (Vildumetz, Pěnčík), 35. Žálčík (D. Kindl, Vildumetz)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Franek (Maliník, Květoň), 21. Flok (Gebauer, Sluštík), 24. Hilšer (Konečný, Štefka) – 44. Pořický (Jenáček, Ďurkáč)
SHK Hodonín – Žďár n/S 3:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Růžička (Pchalin), 36. Levitskii (Komínek, Škápik), 45. Hložánek (Komínek, Růžička) – 54. Jícha (Martínek, Vašíček)
Vel. Meziříčí – Kometa Brno B 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Doležal (Tomáš, Ambrož), 35. Křenek (Paták) – 13. Krejčiřík (Moskal, Popelka)
Opava – Kopřivnice 2:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Ficek (Kadula, Krupa), 35. Wolf (Malina, Kadula) – 8. Seidler (Gola, Vaněk), 23. M. (Slavík, Vaněk), 52. Suchý (Seidler, Pindel)
Ottawa – Carolina 4:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 2. B. Tkachuk (Stützle, Holden), 9. Formenton (C. Brown, N. Paul), 21. B. Tkachuk (Stützle, Holden), 23. Tierney – 43. A. Svečnikov (Slavin), 54. Brendan Smith (Niederreiter, J. Staal), 59. Trocheck (A. DeAngelo)
Boston – Pittsburgh 2:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Pastrňák (T. Hall, Bergeron), 16. Pastrňák (T. Hall, Haula) – 25. D. Heinen (B. McGinn, Matheson), 25. D. Heinen (Marino, B. McGinn), 33. Crosby (Rust, Guentzel), 59. Rust (Guentzel)
Montreal – New Jersey 1:7
01:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Kulak (Armia, Poehling) – 5. M. McLeod (Graves, Colton White), 16. Mercer (J. Boqvist, Ty Smith), 30. N. Hischier (Mercer, Šarangovič), 39. J. Boqvist (Severson, A. Johnsson), 40. M. McLeod (Graves, Ty Smith), 44. Zacha (Severson, Bratt), 50. Tatar (Zacha)
Washington – Columbus 4:5
01:10, konec
Branky a nahrávky: 18. Hathaway (N. Dowd, Hagelin), 21. N. Dowd (Fehérváry, Hagelin), 36. Kuzněcov (Ovečkin, Carlson), 58. T. Wilson – 30. Laine (A. Boqvist, J. Voráček), 33. A. Boqvist (Domi, Nyquist), 40. Laine (Jenner, O. Bjorkstrand), 43. Fix-Wolansky (Roslovic, Domi), 60. Jenner (Nyquist, Laine)
Winnipeg – Minnesota 2:0
02:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Scheifele (Connor, Wheeler), 59. N. Schmidt (Connor, Dillon)
Edmonton – Vegas 0:4
03:00, konec
Branky a nahrávky: 10. B. Howden (Theodore, W. Carrier), 17. W. Karlsson (R. Smith), 24. Pietrangelo (Marchessault), 41. R. Smith (W. Karlsson, McNabb)
Vancouver – Arizona 5:1
04:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Garland (Juulsen, Ekman-Larsson), 25. Horvat (Ekman-Larsson, J. T. Miller), 27. Elias Pettersson (Podkolzin, Höglander), 46. J. T. Miller (Ekman-Larsson, Juulsen), 53. Boeser (Elias Pettersson, Horvat) – 34. Crouse (T. Boyd, Strälman)
Zlín – Chomutov 6:5
12:15, konec
Branky a nahrávky: 5. Burian (Dědek), 10. Luža (Čechmánek, Riedl), 20. Kunst (Marek), 21. Čechmánek (Frömel), 43. Frömel (Kunst, Čechmánek), 45. Čechmánek (Luža) – 28. Ekrt (Šugár, Šilar), 35. Pöschl (Šilar, Rindoš), 51. Šilar, 52. Šilar (Ekrt, Pöschl), 59. Šilar (Pöschl, Rykl)
Bílina – Děčín 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Romanov (M. Kučera, Zdeněk), 16. Čermák (Kubinčák), 46. Čermák (Kubinčák), 46. Konášek (Mašek, Kolíček), 51. Zdeněk (Romanov, M. Kučera), 55. Jouza (Zdeněk, Romanov) – 36. Zajan (D. Kučera, Faigl), 46. Faigl (Zajan, Volráb)
Mostečtí Lvi – Letňany 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Smolka (Mical, Řehoř), 28. Šimeček (Nedrda, Böhm), 35. Písařík (Procházka, Havlůj), 60. Stříbrný (Šimeček) – 2. Hozák (Arnošt, Wojnar), 40. Kellerstein (Hlaváč, Kastner)
Nová Paka – Jablonec n/N 3:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Nezbeda (Suvorov, Popov), 26. Iakhanov (Malík), 55. Popov (Nezbeda, Parshakov) – 4. Křepelka (Hájek, Král), 14. Král (Hájek, Křepelka), 30. Had, 31. Had (Křepelka), 33. Hájek (Křepelka, Had), 40. Křepelka (Hájek, Patzelt)
Dvůr Králové n. L. – Hronov 7:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Dušek, 22. Franc (Matějíček), 28. Půhoný, 33. Půhoný (Dušek), 35. Tondr, 43. Petira, 49. Havlas (Muška, Procházka) – 11. Duchan (Matouš), 17. Kozák (Oliva), 49. Romanov (Bucek), 59. Lebedkin (Hašlar), 60. Šlaicher (Moník, Kozák)
Kobra – Řisuty 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Hlinka (Čech, Heldák), 13. Šťastný (Bříška, Tondr), 22. Havrda (Petrov, Knesl), 46. Šťastný (Duda, Bříška), 59. Petrov (Zídek) – 6. Petráš (Čermák, Sýkora), 27. Patyk (Formánek, Rendla)
Cheb – Klatovy 2:1
18:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 55. Holub (Vašíček, Krutina), rozh. náj. Prošek – 47. Eret (Kolda, Brtník)
Havlíčkův Brod – Tábor 2:9
18:00, konec
Branky a nahrávky: 49. Kozlík (Benák, Dvořák), 57. Voříšek – 12. Zíb (Chocholoušek), 14. Dančišin, 24. Hajič (Dančišin, Pařízek), 38. Hajič (Černý, Endál), 41. Havelka (Endál, Zayml), 48. Havelka (Endál, Hajič), 51. Hajič (Endál, Havelka), 55. Endál (Dančišin, Hubata), 58. Zíb (Matiášek)
Příbram – Písek 5:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Zdeněk (Tlačil, Jelínek), 6. Panna (Rohlík, Zdeněk), 47. Kutlák (Josefus, Gengel), 50. Bečvář (Tlačil, Panna), 60. Gengel (Josefus, Panna) – 25. Bednařík (Dosek, Čížek), 43. Sýbek (Volf, Dudáček)
Akademici Plzeň – Black Dogs Budweis 3:2
19:30, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 49. Rejzek (Říha), 56. Princl (Štochl), rozh. náj. Reitspies – 24. Vochozka, 27. Kronus (Šafář)
VUT Cavaliers Brno – Riders Univerzita Pardubice 6:5
19:40, po prodl.
Branky a nahrávky: 7. Dlouhý, 8. Gombarčík (Malíř, Pernický), 31. Dlouhý (Malý, Pernický), 39. Dlouhý (Holub), 57. Říčka, 63. Dlouhý (V.) – 21. Hebek, 22. Landman (Klíma), 27. Hejný (Vacek, Kmoníček), 35. Klíma (Šrámek), 56. Stolín
Wolves Č. Těšín – Orlová 6:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Mikulík (Hoďa, Foltyn), 11. Foltyn (Malyjurek), 17. Cienciala, 48. Mikulík (Hoďa), 49. Foltyn (Mikulík), 56. Mikler (Mikulík) – 28. Piš (Klupa), 29. Piš (Klimša), 44. Pavlát (Piš), 54. Klupa (Pytlík), 60. Pavlát (Piš)
Třebechovice p. O. – Jaroměř 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Jušta (Wolf, Drašnar), 39. Matouš (Šeda), 44. Drašnar (Wolf, Jušta) – 1. Kocián (Háze), 47. Souček (Rind, Vágner)
Opočno – Choceň 1:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 54. Daňo (Bureš) – 13. Půlpán (Pulpán, Pazdera), 37. Vlček (Hemský), 45. Procházka (Pulpán, Půlpán)
Hlinsko – Litomyšl 6:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Havel (Bříza), 23. Chvojka (Fink), 24. Cejpek (Homola), 39. Homola (Zdražil), 41. Bříza (Havel), 58. Havel (Brázda) – 7. Vaňo (Cink), 8. Havlík (Stoklasa, Skoumal), 23. Stoklasa (Skoumal)
Polička – Nový Bydžov 4:7
18:30, konec
Branky a nahrávky: 32. Nečas (Čermák), 33. Pazourek (Malenovský), 40. Krajíček (Kunstmüller), 55. Malenovský (Tobiáš) – 4. Kubišta (Pilný), 10. Chára (Kubišta), 15. Chára (Nedbal), 16. Eis (Chára, Kubišta), 37. Malý (Chára, Kubišta), 51. Šuvara (Hlaváček), 58. Březák (Jebavý, Bezděk)
Trutnov – Chrudim 3:4
19:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 21. Chytráček (Šimoníček), 26. Krsek (Zákravský), 28. Smékal (Šimoníček, Křížek) – 11. Koreček, 29. Haltuch (Kalous), 57. Koreček (Machač), rozh. náj. Dobiáš (TS)
Lanškroun – N. Město n. M. 2:6
19:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Markl (Pirkl, Pražák), 26. Markl (Pirkl, Pejcha) – 17. Březina (TS), 19. Petr (Veselý, Borovec), 22. Zámečník (Březina, Mert), 36. Černý, 50. Maršík (Černý), 60. Dufek
Moravská Třebová – Náchod 9:1
19:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Cach (Máša, Krč), 12. Janků (Marek, Čikl), 14. Marek (Filip, Čikl), 22. Berčák (Faltus), 29. Fibrich (Berčák), 46. Berčák (Langr, Fibrich), 48. Faltus (Fibrich, Langr), 49. Filip (Janků, Marek), 55. Čikl (Janků, Marek) – 45. Havrda
Kadaň – HC Lovosice 5:0
(nejistý datum i čas) , konec
Cheb – PSK 96 Cheb 9:2
20:45, konec
Branky a nahrávky: 6. Nožička (Zeman), 10. Špinetti (Kala, Nožička), 13. Nožička (Kala), 19. Ticháček (Strýček), 25. Vasiliev (Kala), 27. Nožička, 35. Ticháček, 40. Senaj (Strýček), 44. Liutov – 5. Lavička (Žemlička, Himl), 37. Kohout (Mičuda)
Velká Bíteš – Pelhřimov 0:0
18:00, zrušeno
Telč – Světlá nS 3:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Dúška (Lander, Bína), 36. Lander (TS), 60. Valach – 49. Svoboda (Přibyl, Kohout)
Ústí n/L – Poruba 2011 1:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Klatt (Polata, Macek) – 7. Barčák (Ludvík, Halata), 16. Chovanec (Halata)
HK MD Šumperk – Vsetín 0:2
17:45, konec
Branky a nahrávky: 54. Bachánek (Liss, Przbyla), 60. Janíček (Bednařík, Horský)
Letňany – Slaný 4:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Staněk (Kužel, Nedvěd), 13. Kužel (Guryevsky, Urych), 15. Dobrov (Sýkora), 50. Dobrov (Nedvěd, Soukup) – 13. Mbumaston (Šimáček), 28. Kopelent (Kožíšek, Pišinger), 36. Havel, 36. Dobrovolný (Rajniš), 37. Kazatel (Lochovský), 60. Pišinger
Čerti Ostrov – Litoměřice 7:4
18:15, konec
Branky a nahrávky: 5. Vondráček (Vondráček, Hofmann), 11. Houdek (Hofmann), 24. Jonák (Dvořák, Hrůša), 29. Vondráček (Schwarz, Houdek), 32. Hofmann (Ševčík, Dvořák), 53. Hofmann (Vondráček, Kukačka), 57. Dvořák (Jonák) – 5. Novotný (Kylíšek), 15. Bořil (Hrzán), 15. Dykast (Drahorád), 18. Barva (Hampl)
Choceň – Pardubice 1:9
18:15, konec
Branky a nahrávky: 20. Klement (Urban) – 4. Bartoň (Havlík), 5. Novák (Pecina), 6. Bolehovský (Kantor), 7. Čerevko (Novák), 9. Kantor (Bolehovský, Havlík), 30. Bolehovský, 35. Novák (Novák), 44. Havlík (Kantor), 49. Straka (Pecina)
Kroměříž – Poruba 3:4
17:30, po s.n.
Branky a nahrávky: 11. Havlík (Švejcar, Pláňava), 24. Švejcar (Pláňava, Janošek), 49. Záhorovský (Dobeš) – 21. Pšenica (Stasjuk), 40. Stryczek (Wardas), 43. Neuwirt (Stryczek), rozh. náj. Vehovský (TS)
Litoměřice – Ústí n/L 3:2
17:15, konec
Branky a nahrávky: 14. Vondráček (Horák), 30. Hodek (Burnus, Wippler), 57. Horák (Hendrych) – 20. Smetana (Weiss), 38. Smetana
Přerov – HK MD Šumperk 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Pekr, 44. Ryšavý (Kočara), 47. Kočara (Ryšavý), 50. Ryšavý – 11. Březinová (Novák), 60. Březinová (Novák)
Kroměříž – Poruba 0:11
15:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Pelikán (Myšík), 2. Boniatti (Krupník, Fišer), 8. Slezák (Krupník, Boniatti), 13. Fišer (Slezák), 20. Kolebač, 22. Fišer (Slezák), 27. Kolebač, 38. Krupníková (Myšík), 53. Boniatti (Krupník), 55. Slezák (Boniatti), 59. Fišer (Krupník)
Poděbrady – Kolín 2:1
16:45, konec
Branky a nahrávky: 36. Popek (Hrbek), 57. Polačko (Havlina) – 40. Hykš (Junek, Vondráček)
Litoměřice – Ústí n/L 3:1
15:15, konec
Branky a nahrávky: 1. Kalinin, 14. Kalinin, 30. Novotný (Krejčí) – 26. Kalabiška (Buřič)
Přerov – HK MD Šumperk 8:7
16:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Pavlica, 6. Mana (Kaláb, Dvořák), 29. Šindler (Pavlica, Peluha), 38. Pavlica (Šindler), 48. Černošek (Palčík), 52. Mana (Pavlica, Šindler), 54. Šindler (Pavlica, Mana), 59. Pavlica (Mana) – 12. Boxan (Kindl), 16. Landsfeld, 25. Stibůrek (Boxan), 33. Boxan (Kindl, Stibůrek), 37. Kindl, 42. Boxan (Stibůrek), 60. Landsfeld (Měrka)
Náchod – Jaroměř 19:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Kania (Král), 8. Flechtner (Kania), 14. Parakhonka (Sokol), 16. Flechtner, 25. Pultar (Klíma), 26. Flechtner (Kania), 32. Lukášek (Hubálek, Sokol), 34. Král (Kania), 35. Sokol, 40. Hroch (Klíma), 40. Kania (Hubálek), 40. Král (Kania), 41. Kania (Flechtner), 48. Flechtner (Král), 49. Parakhonka, 54. Sokol, 56. Klíma (Hroch), 56. Flechtner (Král), 57. Parakhonka (Sokol) – 56. Runštuk (Petiška)