Kanada – Finsko 11:1
05:10, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 2. Fillierová (Spoonerová, Thompsonová), 13. Nurseová, 24. Fillierová (Fastová, Spoonerová), 31. Nurseová (Spoonerová, Rattrayová), 32. Jennerová (Larocqueová, Poulinová), 35. Jennerová (Zandeeová-Hartová, Poulinová), 37. Staceyová (Maltaisová, Sheltonová), 48. Rattrayová (Jennerová, Bellová), 54. Nurseová (Ambroseová, Spoonerová), 55. Staceyová (Sheltonová, Bellová), 55. Jennerová (Clarková, Poulinová) – 19. Tuominenová
Česko – Švédsko 3:1
09:40, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 19. Vanišová, 34. Hymlárová, 55. Vanišová – 40. Murénová (Johanssonová, Anderssonová)
Japonsko – Dánsko 6:2
09:40, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 11. H. Jamašitaová (Jonejamaová, Miuraová), 13. H. Tokoová (Aoj Šigaová, A. Tokoová), 14. Ukitaová, 23. A. Tokoová (H. Tokoová), 40. Akane Šigaová (Kubová, H. Tokoová), 49. Jonejamaová (H. Jamašitaová, Koikeová) – 30. Hansenová (N. Jensenová), 60. Jakobsenová (Perssonová, Weisová)
USA – Olympijští sportovci z Ruska 5:0
14:10, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 13. Harmonová (Knightová, H. Brandtová), 29. Knightová (Harmonová, Coyneová-Schofieldová), 44. Zumwinkleová (Cameranesiová, Bozeková), 47. Compherová (Murphyová, Scamurraová), 49. Carpenterová (Kesselová, Harmonová)
Slavia – Vrchlabí 3:2
12:30, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 5. Vlček (P. Machač, Kružík), 38. P. Kafka (Daniel Krejčí, T. Knotek), rozh. náj. Poletín – 20. Koffer (T. Kaut, Mrňa), 34. Kusý (Nedbal, M. Voženílek)
Ústí n/L – Jihlava 5:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Trávníček (J. Drtina, Vrdlovec), 24. Jouza (Záruba, Grim), 25. O. Bláha (E. Mareš, D. Tůma), 35. Urban (O. Bláha, D. Tůma), 38. O. Bláha (Š. Havránek, D. Tůma) – 25. Skořepa (Illéš)
Sokolov – Poruba 2011 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 24. T. Rohan (Jurčík, J. Pohl), 35. M. Sloboda (Klejna, J. Pohl), 42. Vrhel (J. Konečný, J. Novák), 60. Kverka (Kadeřávek, J. Konečný) – 27. Hrníčko (Husa), 31. Stloukal (Žovinec, Gřeš), 43. Bitten (Guman, Korkiakoski)
Prostějov – Vsetín 4:5
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. P. Beránek (A. Havlík, T. Jáchym), 16. J. Kloz (Martin Novák, Mrázek), 34. Klimíček (Martin Novák, M. Švec), 43. Rudovský (Račuk, T. Jáchym) – 5. Berger (Buchta, Hryciow), 7. Pšurný (Rob, Jonák), 24. Rob, 38. Rob (Jonák, Gába), 62. Štach (R. Vlach, R. Půček)
Havířov – Kadaň 5:0
17:00, kontumace
Frýdek-M. – Šumperk 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Komorski (Klimša, Lyszczarczyk), 20. Christov (Ogurcov), 29. Christov (David Bartoš, Klimša) – 16. D. Kindl, 35. Vachutka
Benátky n/J – Kolín 4:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Wiencek (Jansa, Pabiška), 27. Daniel Špaček (Dušek, Průžek), 31. Jansa (E. Čermák), 36. F. Kovář (Žůrek, Pabiška) – 10. David Šafránek (Z. Král, Niko), 27. J. Sklenář (Z. Král), 35. Jankovský (Morong), 41. David Šafránek (Niko, Jan Veselý), 46. Miškář (J. Sklenář, Jan Veselý)
Třebíč – Přerov 2:3
17:30, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 40. Vodný (Dočekal, L. Bittner), 57. L. Bittner (Zukal) – 7. Hrdinka (Süss, T. Šoustal), 26. T. Šoustal (Goiš, R. Černý), rozh. náj. Pechanec
Val. Meziříčí – SHK Hodonín 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Andris, 18. Křivohlávek (Finsterle, Holiš), 24. D. Stodůlka (Vavřík, Kamas), 45. Kuchařík (Dobša, Ďurkáč) – 54. Hefka (Pchalin, Romančík)
Kopřivnice – Vel. Meziříčí 6:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Vaněk (M.Mach), 17. J.Mach (Seidler), 18. Štěpánek (Sluštík), 26. Krzak (Marek, J.Mach), 35. Pindel (Slavík, Vaněk), 37. Vaněk (Sluštík) – 32. Slabý (Střecha), 56. T.Střecha (Strnad)
Žďár n/S – Nový Jičín 5:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. MARTÍNEK (Pleva, Prokš), 10. GREGAR (Prokš, Pleva), 33. ČERMÁK (Půža), 43. BUREŠ (Čermák, Lojek), 47. LOJEK (Jícha) – 19. GREBAUER (Flok), 40. KÁŇA (Lehečka, Tomeček), 47. MALINÍK (Lehečka, Foltýn), 50. KONEČNÝ (Kořenek, Tomeček)
Kometa Brno B – Opava 6:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Pigl, 7. Popelka (Moskal, Krejčiřík), 27. Krejčiřík, 32. Studený (Moskal, Havlát), 38. Popelka (Moskal, Krejčířík), 49. Havlát (Brabenec) – 28. Kadula (Zapletal)
Olomouc – Kladno 5:2
12:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Zapletal (Kučera), 10. Zapletal (Kučera), 11. Kučera (Zapletal), 39. Kočí, 44. Fibigr (Kučera) – 30. Kočka (Šíma, Kouba), 59. Sýkora (Šíma)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 5:0
12:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Simon, 17. Křepelka (Simon, Snášel), 29. Simon (Snášel), 32. Brouček (Půček, Jasečko), 47. Půček (TS)
Sparta – Motor ČB 6:2
13:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Tomek (Hauser, Hrabal), 26. Mácha (Theimer, Hrabal), 37. Hauser (Tomek), 42. Krupička (Vágner), 50. Hauser (M. Vitouch, Port), 55. Kubánek (Ton, Tomov) – 2. Sakhno (Kouba, Schwartz), 39. Chlubna (Janoch, Remta)
Plzeň – Liberec 4:2
16:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Eremiáš (Hamšík), 20. Ženíšek (Kopic, Pánek), 26. Soukup (Hamšík, Adamec), 50. Eremiáš (Kopic) – 4. Rybář, 16. Jenčovský
Znojmo – Innsbruck 3:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Ahl (Sedlák), 31. Prokeš (Zubov), 54. Culkin (Prokeš, Zubov) – 6. Dostie (Lattner, Huntebrinker), 38. Borque (Leavens)
Hronov – Mostečtí Lvi 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Matouš (Nazarov, Duchan), 34. Lebedkin (TS), 36. Kozák (Bucek, Moník), 42. Nazarov (Degtěrev, Duchan) – 11. Drašar
Letňany – Dvůr Králové n. L. 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Hlaváč (Kellerstein, Kropáček), 15. Wojnar (Hrala), 15. Hlaváč (Kropáček, Kellerstein), 31. Hozák (Arnošt, Smola) – 22. Valašek (Dvořák), 42. Procházka (Franc), 50. Franc (Procházka, Havlas)
Děčín – Nová Paka 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Harkabus (Kroupa, Šeliga), 21. Zika (Tůma) – 20. Foerster (Leder, Najman), 20. Nezbeda (Krsek, Paršakov), 24. Poppel (Paršakov, Krsek), 38. Poppel (Nezbeda, Paršakov), 49. Poppel (Dlask)
Jablonec n/N – Bílina 7:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Brokeš (Kapička), 5. Hric, 9. Bitman, 36. Křepelka (Had, Hájek), 46. Hric (TS), 51. Tržický (Bitman, Král), 56. Kapička (Brokeš, Král) – 17. Mašek (Běhula), 20. Romanov (Zdeněk), 31. Zdeněk (Urban), 45. Mašek (Rublev, Běhula)
Písek – Cheb 6:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Čížek (Bednařík, Matějček), 28. Dudáček (Matějček, Čížek), 36. Matějček (Dosek), 41. Januška (Sýbek), 45. Čížek (Dosek, Bednařík), 59. Matějček – 27. Novotný (Pohanka, Liutov)
Klatovy – Příbram 1:2
17:30, po s.n. (5:6)
Branky a nahrávky: 7. Eret (Roubal) – 19. Pinkas (Bečvář, Tlačil), rozh. náj. Josefus
Řisuty – Havlíčkův Brod 4:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Patyk (Matula, Rendla), 19. Matula (Řepka, Patyk), 39. Patyk (Formánek, Řepka), 43. Patyk – 10. Kozlík (Nepokoj, Čejka), 13. Kalač (Tecl), 15. Holenda (Kuchta), 22. Tecl (Mlynář, Kuchta), 26. Kalač (Kabelka), 42. Čejka (Čermák), 58. Benák
Tábor – Kobra 7:2
18:03, konec
Branky a nahrávky: 13. Černý (Endál), 13. Prášek (Zayml), 23. Rousek, 28. Šulek (Hubata, Hajič), 38. Zíb (Prášek, Rousek), 50. Hasman (Černý, Dančišin), 59. Hajič (Dančišin, Hasman) – 1. Bříška (Šteiner), 60. Šteiner (Bříška, Šťastný)
Pacifická divize – Metropolitní divize 4:6
21:00, konec
Branky a nahrávky: 3. T. Meier (T. Terry, J. Gaudreau), 13. Marchessault (Draisaitl), 15. Jordan Eberle (T. Meier), 20. Mark Stone (Marchessault) – 1. T. Wilson (Kuzněcov), 4. Giroux (Werenski), 4. Aho (Guentzel), 17. J. Hughes (Pelech), 18. Guentzel (Giroux), 19. J. Hughes (Kreider)
Centrální divize – Atlantická divize 8:5
22:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Kyrou (Keller, DeBrincat), 6. DeBrincat (Kyrou, Keller), 6. Kadri (Makar), 14. Connor (Kadri), 17. Kyrou (Josi, Pavelski), 18. Josi (Kyrou), 19. DeBrincat (Kaprizov), 20. Pavelski (Makar, Kaprizov) – 4. Huberdeau (Matthews), 10. Matthews (Huberdeau, Hedman), 12. Bergeron (J. Campbell, Dahlin), 17. Dahlin, 18. Stamkos (B. Tkachuk)
Metropolitní divize – Centrální divize 5:3
23:25, konec
Branky a nahrávky: 1. Kuzněcov (F. Andersen), 4. Giroux (Werenski), 5. Kreider (J. Hughes), 8. J. Hughes (Aho), 13. Giroux (Guentzel, Werenski) – 2. Keller (Josi, Pavelski), 6. Kadri (Connor, Kyrou), 12. Pavelski (Kaprizov)
Poběžovice – HC 2009 Nýrsko 6:3
12:45, konec (18)
Branky a nahrávky: 4. Semeník (Rašek), 7. Semeník (D. Václavovic), 27. Kopejtko (Jandečka), 33. D. Václavovic (Kopejtko), 39. D. Václavovic (Rašek), 44. D. Václavovic (Semeník) – 8. Muchka (L. Václavovic), 37. Cvachovec (L. Václavovic), 42. Kopelent (Kopačka)
Berounští Medvědi – HC TNP Praha 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Vacek, 10. Hampl (Procházka), 36. Halman (Vetoshev), 52. Vacek (Procházka) – 29. Mišner (Mrázek), 48. Štěpán (Kadaně), 56. Červený (Valder, Božilov)