Menu

Hokej »

Tipsport extraliga (ČR)

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 18. Tansey, 40. P. Mueller (Zaťovič, P. Holík), 42. Vincour (Rákos, R. Pavlík) – 3. Chlán, 27. Marosz (A. Solovjov, Lindberg), 39. L. Krenželok (A. Solovjov), 52. L. Krenželok (Lakatoš, Marosz), 53. Flick (Lednický, M. Kalus), 59. J. Hruška (Stezka)

NHL

01:00 , odloženo

01:20 , konec

Branky a nahrávky: 15. B. Marchand (T. Nosek, Lazar), 15. B. Marchand (Craig Smith, Bergeron), 20. Lazar (DeBrusk, Grzelcyk), 28. B. Marchand (J. Moore, Bergeron), 51. Lazar (Vaakanainen, Blidh) – 31. Pezzetta (Kulak)

02:40 , konec

Branky a nahrávky: 1. Hintz (J. Robertson, Pavelski), 11. Pavelski (M. Heiskanen, R. Suter), 14. J. Robertson (Hintz, Pavelski), 39. Pavelski (Lindell), 59. Hakanpää (Hintz, Pavelski) – 9. Järnkrok (Marcus Johansson, McCann), 26. McCann (Jordan Eberle, Vince Dunn)

03:30 , odloženo

04:00 , konec

Branky a nahrávky: 15. Dzingel, 53. Dzingel (N. Schmaltz, Galchenyuk) – 41. Matthews (Bunting, Muzzin)

KHL

15:00 , konec

Branky a nahrávky: 9. S. Bočarov (B. Macek, Alexej Vasilevskij), 15. Prince (Spooner, Zborovskij), 35. Prince (B. Macek, Spooner), 37. B. Macek (Prince), 52. S. Bočarov (Spooner, B. Macek) – 27. Vovčenko (M. Chabarov, A. Alexejev), 30. Jemec (Karimov, Chochlov)

15:00 , odloženo

17:00 , odloženo

17:30 , odloženo

17:30 , odloženo

17:30 , konec

Branky a nahrávky: 16. Chusnutdinov (Alexandr Volkov), 56. M. Vorobjov (Danila Moisejev, M. Lehtonen) – 58. Kolgotin (Zorkin)

17:30 , odloženo

DHL extraliga juniorů

17:15 , po prodl.

Branky a nahrávky: 38. Kašpar (Naar, Perička) – 15. Václavík (Němec, Plíšek), 64. Polák (Jasečko, Stuchlík)

Extraliga dorostu - o pořadí v play-off

16:00 , konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 9. Matějka (Žídek, Chlán), 18. Vítek (Lerch, Glas), 22. Saxa (Man, Glas S.), 29. Krčmarský (Lerch, Činčala), 29. Matějka (Chlán, Fibigr), 44. Chlán (Matějka, Žídek), 44. Milata (Falhar, Man) – 24. Klimek (Marek, Urban)

16:00 , konec (Sk. A)

Branky a nahrávky: 12. Jansa (Janata, Jakubec), 27. Fiala (Macháček), 28. Hois (Jansa, A.Král), 37. Macháček (Rozsíval, Špilka), 60. A.Král (Fiala) – 27. Šilhan, 57. Pastor (Poizl, Šmíd), 59. Poizl (Zahejský)

16:40 , konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 16. Pavlík (Spanel, Halačka), 25. Kuswito (Pavlík), 36. Nekvapil – 1. Modl (Jeletz), 14. Modl (Gutsu, Vojáček), 37. Gutsu (Modl), 39. Habermann (Kudrna, Chlubna), 52. Habermann (Vandas)

18:00 , konec (Sk. A)

Branky a nahrávky: 1. Žmola (Stepanchuk), 33. Bartoň (Žmola, Stepanchuk), 58. Novák (Hrubý) – 9. Tomas (Ciolek), 14. Málek (Skalský), 15. Tomas (Vosmík), 25. Tomas (Kříženecký)

18:00 , konec (Sk. A)

Branky a nahrávky: 32. Vítek (Moyseyev), 33. Průšek – 17. Kučera (Makovec), 19. Bílek (Prošek), 33. Benák (Mazanec, Hořejší), 53. Benák (Makovec), 55. Benák (Hořejší, Mazanec)

Extraliga dorostu - o účast v play-off

16:30 , konec (Sk. C)

Branky a nahrávky: 3. Mišovic (F. Hynek, Titlbach), 4. Daniel Badinka (Klobouček, Vondrášek), 32. Daniel Badinka (Klobouček), 39. Vondrášek (Dominik Badinka, Dautovský), 44. Daniel Badinka (Pašek), 60. Klobouček (Pospíšil, F. Hynek), 60. Titlbach (Mišovic, Dominik Badinka) – 21. Komínek (Krištof, Horský), 58. Komínek (Pluhař, Kubový)

17:00 , po s.n. (2:3) (Sk. D)

Branky a nahrávky: 51. Šimon (Schuppler) – 19. Dostál (Hiemer, Fiala), rozh. náj. Fiala

18:00 , konec (Sk. E)

Branky a nahrávky: 43. Belan (Jeřábek), 47. Galvas (Šenk), 50. Šlahora (Belan) – 40. M. Hanák (Svozil, J. Hanák), 59. Kolařík (J. Hanák, Veselý)

18:00 , po prodl. (Sk. C)

Branky a nahrávky: 8. J. Aschenbrenner (Daníček), 11. V. Aschenbrenner (Daníček), 56. J. Aschenbrenner (Daníček) – 22. Dohnal (Kubata, Doležel), 30. Ducháček (TS), 57. Mrázek (Richtr, Ivanovič), 63. Ducháček

19:15 , konec (Sk. E)

Branky a nahrávky: 37. Vaněk (Herman) – 41. Ungr (Zielinski), 44. Middleton

Krajská liga: Ústecký kraj

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 18. Kabourek (Tarant), 19. Růžek (Dittrich, Dittrich), 29. Dittrich (Dittrich, Růžek), 31. Salač (Šafařík, Kolčava), 38. Kašpar (Dalecký, Šafařík), 42. Dittrich (Růžek), 48. Knobloch (Tarant, Csonka), 57. Dittrich (Kolčava) – 19. Kubica (Urych), 30. Kubica (Pokorný, Matuška), 32. Čichovský (Kašička, Lauko), 51. Urych, 56. Matuška (Kubica, Pokorný), 59. Kubica, 60. Matuška (Kubica, Špaldoň)

Krajská soutěž: Plzeňský kraj

19:30 , konec

Branky a nahrávky: 1. Holý (Král), 5. Zikmund (Král, Živný), 12. Zikmund (Král), 29. Zikmund (Holý) – 8. Petruška (Brousek, Pitel), 13. Brousek (Hošťálek, Petruška), 14. Petruška (Hošťálek), 33. Hošťálek (Petruška), 36. Kotěšovec (Kořínek)

Regionální liga juniorů

16:30 , konec

Branky a nahrávky: 9. Bláha (Vomastek), 14. Voráček (Novák, Šrubař), 46. Škrleta, 60. Syrovátka (Novák, Novák) – 8. Koška (Sládek, Kouba), 11. Kouba (Sládek), 15. Kouba (Lamač), 40. Lamač (Koryťák, Sládek), 48. Lamač (Koška), 60. Smetana (Kacbunda)

18:30 , konec

Branky a nahrávky: 58. Nečas (Mareček) – 40. Michalčuk (Růžička), 46. Kuba (Štorek, Vedral), 48. Růžička, 54. Štorek (Růžička), 55. Štorek (Daňhel), 60. Michalčuk (Štorek)

18:45 , konec

Branky a nahrávky: 1. Jurak (Kuznetsov), 4. Jurda (Zemchenkov, Adamec), 8. Topol (Jurak, Kubas), 13. Zemchenkov (Adamec, Kubas), 15. Jurak (Kuznetsov, Kubas), 16. Kuznetsov (Adam, Kubas), 17. Kuznetsov (Adam, Kubas), 21. Jurak (Pírs, Adamec), 31. Jurda (Patočková), 38. Zemchenkov (Pírs, Topol), 40. Jelínek (Zemchenkov, Adamec), 43. Tvrdoň (Zemchenkov, Patočková), 44. Pírs (Zemchenkov), 52. Kuznetsov (Jelínek, Adam), 52. Topol (Jelínek, Adam), 54. Kuznetsov (Patočková, Tvrdoň) – 57. Bláha (Frank)

21:00 , konec

Liga starších žáků ''B''

16:45 , konec

Branky a nahrávky: 13. Rangl (Sedláček), 27. Polak, 45. Hynčica (Polak), 51. Hynčica, 60. Postl (Holec) – 5. Malý (Malý, Walter), 7. Krejný (Pavlas, Walter), 16. Krejný (Sklenář, Walter), 22. Malý (Krejný, Panešová), 26. Říha, 26. Sklenář (Malý), 29. Malý (Krejný), 33. Říha (Malý), 39. Adelt (Krejný), 42. Malý (Walter)

17:00 , konec

Branky a nahrávky: 39. Daniel (Sháněl), 55. Gois (Tichý) – 7. Václavíček (Chmelíček), 27. Vencl (Hornych), 32. Brzák (Vondruška), 45. Pavlík (Wališ), 53. Hornych (Pavlík)

Liga mladších žáků ''C''

17:00 , konec

Branky a nahrávky: 3. Hörnig (Mikš), 8. Hörnig (Janoušek), 16. Hörnig, 17. Malacha (Benýšek), 24. Hörnig (Mikš), 32. Hörnig (Filip), 34. Mach (Bobek), 34. Mikš (Hörnig), 42. Hörnig (Filip), 51. Janoušek (Malacha) – 11. Heřman (Stefaňuk), 33. Poláček (Kolupaev), 56. Žuffa (Poláček)

Liga mladších žáků ''D'

16:00 , konec

Branky a nahrávky: 3. Otoupalík (Šebela, Jurek), 36. Vinkler (Pešek) – 29. Lačňák (Kubát), 30. Kubát (Lačňák), 32. Kubát, 38. Kubát (Mátl), 40. Baják, 58. Lačňák (Ossowski)